Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 11:29:46

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ходене с мъж по магазините /мъките/  (Прочетена 140686 пъти)
 
fashion
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 399



« Отговор #75 -: май 13, 2011, 10:57:14 »

Ехх, защо ги мъчите тез мъже ххихихи. Като не обичат да ходят ,не ги взимайте. smile Аз така правя,ходя си с приятелки по магазините и ако харесам нещо за милото или го взимам ,или ако не съм сигурна дали ще му стане, евентуално със зор го навивам да дойде да премери.. sarcastic
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: май 17, 2011, 10:27:28 »

Момичета и аз напълно ви разбирам. Милото два пъти ходи с мен по магазините и вече не иска и да чуе. Ама то вината си е в мен blush  Ashamed   аз мога цял ден да обикалям и накрая да се върна в първия магазин и да си купя това, което съм си харесала badgirl Cerry

И сега за сватбата не мога да го накарам никъде да отидем заедно, единствено за Асеновград се е съгласил, но за сметка на това ми е обещал да не ми дава зор, а и ние ще ходим с кумовете, така че те двамата ще си обикалят отделно, а ние с кумата ще избираме рокли. pleasantry yahoo danceg Аааа и даже ми казва  - " и гледай сега цял ден да обикаляме и нищо да не си харесаш" beating blum
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: май 21, 2011, 18:48:34 »

Dnes цяяяял ден кръстосвахме Асеновград за облекло за майките и за було за мен. Ей, как 1 мърморене не чух. Аз бях тази, която мрънках. Girl_hide После ходихме по строителни магазини и за костюм за него от Пловдив. Късметлийка съм с моето момче yahoo.
Активен
ivansemkov88
Регистриран

Пол: Мъж
Публикации: 6


« Отговор #78 -: май 30, 2011, 16:01:03 »

Да, и аз се чудя защо има страшно много момичета, които канят гаджетата/мъжете си да ходят с тях по магазините, особено когато искат да си купуват женски неща, за мъжко мнение ли е? Или за какво ? Ние просто не обичаме да се мотаем толкова време в магазините, това ни е по-скоро досадно отколкото забавно (поне на повечето от нас biggrin ). Да не би тук да идва момента, в който ще го накарате да ви купи нещо секси или друго, като го изкушите с модно ревю biggrin ? Чакам ваши отговори и мнения дами smile
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: май 30, 2011, 17:20:08 »

Ами аз например, точно заради това го карам да дойде с мен - искам той да ме хареса с това, което съм решила да си купя  girl_in_love girl_in_love, но уви.....отговорът, който получавам е: "нали ти ще го носиш, защо ме питаш мен..."  vivasvat Girl_sing Girl_sing
А така ми се иска той да прояви интерес, той да ми каже "пробвай това" girl_wink girl_wink girl_wink, или "това ти седи супер" Bravo Bravo, или "това ти седи ужасно"  nea nea
Активен
grey
Сватбар
***
Публикации: 190



« Отговор #80 -: май 30, 2011, 20:38:54 »

Моя мъж е от неоплакващите се.
Взимам го с мен за да ми помогне да си избера дрехи, бижута и обувки, които ми отиват. Той винаги има мнение какво ми отива, понякога той ми избира дрехи и аксесоари да ги пробвам. Това ми е много приятно, особено след като някой ден си сложа дрехата и ми каже колко съм хубава днес. Ако трябва да си избирам черни блузи и дънки за всеки ден, тогава не му е толкова интересно.

Аз също ходя с него и не позволявам някоя продавачка да го заблуди колко добре му седи широка риза или панталони с 3-4 см по-къси, или риза с 3-4 см по-къси ръкави и подобни. Знам кои цветове харесва и понякога му показвам някоя дреха да я премери.
Активен
fabolous
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: май 31, 2011, 16:07:17 »

Охх, при нас нещата са 50/50. Ако предварително знам в кой магазин ще влизаме и какво ще мерим или купуваме , се съгласява от раз да ме придружи. Обаче ако просто се мотаем по магазините е съвсем друго, е разбира се както каза panterix , ако той си се зазяпа някъде проблема е никакъв, а аз ако се загледам повече от 2 мин мрънкането не закъснява. Само не разбирам защо повечето мъже мрънкат като си избираме дрехи, нищо, че после се почва едно "ма тва не ми харесва, що си го взела", или "ооо, тва мн добре ти стои"(поне при мен е така)
Активен
sillia
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35



« Отговор #82 -: юни 03, 2011, 10:16:12 »

И моята половинка мрази да ходи по магазините, аз за сметка на това обичам да си ходя сама като търся нещо, защото знам какво ми трябва, влизам и като не го видя сменяма магазина. Щом и костюмите са му мъка, влезна в два магазина и като се наложи да обиколим още вече беше избрал костюма от предните ( той разбира се е много хубав), но аз трябва да обиколя всички за да се убедя в това, но пък се радвам, че поне при него нещата стават бързо. Е малко се изнервям, когато искам и той да участва в избора, но намирам алтернативни начини да разбера мнението му Wink
Активен
dexter09
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #83 -: ноември 28, 2011, 18:39:46 »

Не всички мъже са такива smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: ноември 28, 2011, 21:28:28 »

Аз моят не го карам да идва, освен в конкретни предварително набелязани магазини, било то  поради нещо спешно и нужно за купуване за мен или за него. tease
Също така заедно ходим да избираме подаръци по някакви случаи или празници; питам го за мнение. През останалото време, когато ми се налага, ходя сама. Така или иначе, като дойде, е разсеян и зяпа мухите по таваните  moto
Активен
Росита
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Бургас, морето и .....


Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: ноември 28, 2011, 23:48:39 »

Моят няма проблем да идва с мен по магазините. Зяпаме си заедно, понякога ми избира някоя дреха за мерене и почти винаги уцелва правилния размер и модел. Обратното също важи, винаги ходя с него по магазините и му помагам в избора. Обаче наистина болшинството мъже не обичат да се "мотаят" зяпайки разни магазини, освен ако не са за техника...
Активен
Andreina
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



« Отговор #86 -: януари 28, 2012, 19:03:32 »

Моят мъж мрази всякакъв вид шопинг, освен ако не е за компютърни джаджи. Затова хич не го и питам вече. Преценявам сама smile
Активен
Lovelica
Ентусиаст
**
Публикации: 69



« Отговор #87 -: февруари 02, 2012, 16:05:53 »

Само аз ли съм странната sad Моето мило иска да ме води по моловете,  аз го дърпам към изхода, той ме дърпа към входа.. Не обичам шопинга ама хич
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: февруари 02, 2012, 16:11:48 »

На мойто мило незнам колко му е приятно , но винаги го прави и за мен неговото мнение е много ценно  give_rose
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: февруари 14, 2012, 11:59:11 »

Аз не настоявам мъжът ми да идва с мен по магазините, макар че винаги когато се е случвало да сме заедно, докато си купувам нещо, е проявявал интерес. Обаче, когато стане дума за спортни дрехи и обувки, винаги е с мен. Честно казано, избягвам да водя със себе си когото и да било, докато пазарувам. Когато не знам какво искам, е по- лесно- харесвам и купувам, но когато търся нещо конкретно и не го намирам, си става жива мъка да се обикаля с мен. angry
« Последна редакция: февруари 14, 2012, 13:20:38 от sunset » Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines