Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 13:18:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ходене с мъж по магазините /мъките/  (Прочетена 140724 пъти)
 
noname
Любопитен
*
Публикации: 26



« Отговор #45 -: септември 25, 2009, 14:52:43 »

Защо винаги мъжете са по-облагодетелствани... beating
Активен
noname
Любопитен
*
Публикации: 26



« Отговор #46 -: септември 25, 2009, 15:06:58 »

На сватбата на която кумувах скоро, булката и аз  търсихме рокли, обувки и всякакви други аксесоари дни наред, а кума и младоженеца се обзаведоха само за 1 ден. Ние двете пощуряхме от притеснение, че тва няма да стане, онова няма да стане, а тези двамата кво - за един ден и готово... beating tease
Активен
atsuki
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 179



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: септември 29, 2009, 10:06:26 »

то май при всички мъже така става, за два - три часа и са готови с всички покупки за сватбата. а ние обикаляме и пробваме със седмици...
ех, какво да ги правиш сладурите  blum те и без това нямат нерви да обикалят повече  funnytooth
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #48 -: септември 30, 2009, 14:05:07 »

Интересна дискусия, защо мислите , че мъжене са по-облагодетелствани от вас?Дамско има в пъти повече по магазините, и в това е проблема - голям избор, голямо чудене.При нас  - по малък избор, по бързо става.Иначе мразим да ходим по магазините прави сте, щом ви даваме парички не е нужно да се прекалява, ходете си вие на воля.А от моя опит да ви кажа, суетен мъж е в пъти по-лошо, ще си сложиете таралеж в гащите, угодия няма.Снимах един абитуриент.В момента известен затова ще си премълча името.Като стигнахме до ресторанта и като се завайка че му се развалила прическата, майка му да му търси преса за коса, ела да видиш какво шоу стана girl_impossible.
Активен
shampioni
Любопитен
*
Публикации: 20


www.shampioni.com


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: ноември 19, 2009, 00:19:23 »

извинявам се не намерих подобна тема . питам се дали съм единствената на която половинката неще и да чуе за сватбени магазини голяма мъка ви казвам на 23 август е датата ако не се откажа дотогава ама изобщо не обича да ходи имам чувството че само аз ще правя сватба .ПОМОЩ  cray shok
Е какво толкова да правите по тези магазини ... мъжа излиза и купува, а Вие айде тук айде там еее то да му писне на човек само гледате... бтв ние бяхме на 22 август blum
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: януари 13, 2010, 15:17:22 »

аз от моя немога да се оплача, ходим си гледаме си, ровим си без да мрънкаме без нищо.
Късметлийка  blush Капчица, не пришпорвай нещата, ще отиде няма къде да ходи. Има и такива мъже, не обичат и т'ва е.
Активен
elica_arteks
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 70



« Отговор #51 -: март 19, 2010, 15:02:00 »

Аз пък се чудя, защо са ви мъжете да обикалят с вас. Аз предпочитам да обикалям с някоя приятелка. Да не говорим, че всичко искам аз да избера, дори неговите дрехи. Ама всичко. diablo Мисля, че това е моя ден и аз определям правилата danceg
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: март 19, 2010, 15:24:40 »

Не съм съгласна с последното, но си е въпрос на разбирания Wink
Малко егоистично ми звучи лично на мен да пренебрегна половинката в подготовката за този ден. Разбира се, че не го карам да прави дреболийки с мен или да контактува със Силвето, която ни прави поканите, или с управителката на ресторанта ни например. Но мнението му винаги е важно за мен, дори и да си представям кристално ясно нещата в главата си. А да не говорим, че понякога мъжете дават много добри съвети, стига да позволиш на себе си да погледнеш отстрани.
За ходенето по магазините - аз също имах мнение с какво да е облечен, споделих му го преди да обиколим. Той каза с кое е съгласен, с кое-не, обсъдихме и избрахме компромисен вариант. Не е чак толкова трудно. И моята полловинка не обича ходене по магазините, и ако поводът е друг, бих отишла с дружки, но точно за сватбата - той е човека. Нека и те се чувстват важни, все пак главните роли в сватбения ден са на двама - булка и младоженец.
Не споря с никого, просто това е моето мнение по въпроса smile
« Последна редакция: март 19, 2010, 15:33:30 от velvet » Активен
Zori83
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 542



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: март 19, 2010, 15:28:24 »

Velvet моето мнение съвпада напълно с твоето.
И много странно звучи изказване от типа "това е моя ден и аз определям правилата". Този ден е колкото на булката, толкова и на младоженеца. В крайна сметка за сватбата са нужни двама и не може да се каже, че деня е само на единия.
Активен
Iwka
Любопитен
*
Публикации: 47


« Отговор #54 -: март 22, 2010, 00:17:04 »

И аз съм съгласна с Велвет. Аз съм доволна, че половинката идваше навсякъде с мен, защото иначе трябваше да ходя сама (майка ми и свекърва ми са в друг град, кумата и тя нямаше възможност). Даже и роклята ми купихме двамата и не съжалявам изобщо, защото измерих един куп рокли и точно погледът на половинката беше нещото, което ми показа, че точно това е роклята. Ако не беше с мен щях сигурно още да се чудя (аз съм супер нерешителна и ако сама трябва да избирам ми е много трудно, а така като сме двамата си е друго).
Активен
biersdorf
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 142


"Няма попътен вятър за кораб без посока." Чърчил


« Отговор #55 -: март 22, 2010, 11:59:19 »

И аз съм категорична, че мъжът ми сам трябва да избере този костюм и цвят с който се чувства комфортно и се възприема, разбира се ще го насоча, но не бих натрапила мнението си, за да облека фантазиите си за този ден, защото все пак някаква представа е имал и той.
Активен
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: март 22, 2010, 13:16:42 »

Да си похваля и аз половинката.За всичко сме ходели заедно, даже като ми взеха мерките за роклята беше с мен.Всичко си обсъждаме двамата и решаваме кой ще е най-добиря вариант.Що се отнася до костюма, при покупката аз ще съм само да давам мнение кое ми харесва и кое не.Основния глас ще е неговия.Както той направи компромис с цената на роклята, която исках, така аз ще го оставя да си хареса сам.  yahoo
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: март 22, 2010, 13:23:33 »

Както той направи компромис с цената на роклята, която исках, така аз ще го оставя да си хареса сам.  yahoo

Хахахаха, и при нас беше същото smile
Активен
Vlinder
Новак
*
Публикации: 11



« Отговор #58 -: март 23, 2010, 13:28:40 »

От скоро обикаляме, но ходиме навсякъде заедно, адски се забавляваме.
Избрахме рокля, той даваше акъл на шивачката  на много развален български, но се справи Bravo
Заедно ровехме из интернет, докато избирахме модел на рокля и дреболии.
Организацията на сватбата трябва да е удоволствие за двамата.
Не мога да си представя да ходя с някой друг, а и друг няма място в организацията на НАШАТА сватба pardon
Активен
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: март 24, 2010, 10:55:59 »

Организацията на сватбата трябва да е удоволствие за двамата.
...... а и друг няма място в организацията на НАШАТА сватба pardon
Напълно съм съгласна с това.Все пак колкото и да искаме да стане приказката, за която мечтаем, без мъжете ни, няма как да се получи.
Vlinder, браво на половинката ти за старанието.  Bravo
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines