Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 00:19:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ходене с мъж по магазините /мъките/  (Прочетена 140704 пъти)
 
ERan
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 648



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: април 07, 2009, 23:13:20 »

абсолютна мъка си е - едва го карам да се заведем до магазините! Имало време... ама грънци sad
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #31 -: април 21, 2009, 16:19:16 »

За момента съм наредила нещата така. Ще обикалям с него само за костюм, като имам задача предварително да съм подбрала не повече от три до пет магазина, защото иначе няма да издържи.
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: април 22, 2009, 13:28:48 »

Аз нямям този проблем с избирането на магазини. Милото беше категоричен - само Парушев. Много хубаво, че е само 1 danceg
Активен
ERan
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 648



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: април 22, 2009, 15:23:47 »

еми поне си знае човекът къде да отиде и какво да търси! При нас беше малка драма, щото изпообиколихме голямо количество магазини и в софия, и в пловдив.. И накрая обаче взехме костюм - след 3 седмици размисъл smile
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: май 31, 2009, 12:02:39 »

Не мога да не си похваля мъжо тук просто. Точно за 15 минути беше готов с костюма ( и то този, който и на мен ми хареса най-много Girl_hide ), а аз предричах такава драма, че сега чак ми е съвестно huhhuh.gif
Активен
Svilena
Сватбар
***
Публикации: 271


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: юни 08, 2009, 09:12:48 »

Има нещо вярно в това, 4е пове4ето мъже не са много ентусиазирани относно ходенето по магазини - моят 4овек определено не е изклю4ение от "правилото"  DANCE (да ви призная, то и аз не съм лесна и обикалям по магазини само при нужда, ама...)  blush

Та ходенето по мъките с мъж аз съм разрешила така: информирам се аз, обикалям си, където трябва (аз съм и по-свободна откъм работно време), представям идеи, и накрая си действам.  danceg Така или ина4е, това, което съм харесала, досега е било одобрено... А, за костюма моят любим беше с ясна идея от кой магазин да бъде, отиде един ден с приятел, мерил, капарирал, и миналата седмица го е взел след някаква корекция на дължината  good Аз съм решила да бъда солидарна, и след като той няма да е виждал роклята ми преди самия сватбен ден, така и аз искам да се изненадам пък!  :girlhide:Та 4акам.

Общо взето, гледам да не го тормозя с ходене по магазините, ако нямам ясно набелязани цели, защото макар 4е не мрънка открито, знам, 4е "страда"  Wink
Активен
Fy
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: юни 13, 2009, 17:17:21 »

И при нас имаше извесна доза  angry  werewolf Даже в един от магазините ни се посмяха малко.... blush
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: юни 13, 2009, 20:46:23 »

хехе...малко са мъжете които ще издържат на обикаляне с жените си по магазините...още повече че като се заплеснем някъде...и това така онова онака...и как няма да им писне...  badgirl
моя преди години още като ставаше въпрос за сватба и като ми изтърси да съм обикаляла с майка ми и с майка му  beating викам аз за кого се женя и на кого е сватбата та с майка ти и майка ми да обикалям...  beating е...нямаше да ме остави сама да обикалям ама...знам ли го...тогава си беше още мамино синченце а сега вече е обработен и е мъж на жена си  girl_in_love и  е с мен навсякъде без да се оплаква... и както преди казваше че нямало да обикаля сега даже му доставя удоволствие pardon Girl_hide и няма търпение да се приберем до бг и да започваме великото обикаляне и приготовления...
странна работа са това мъжете ама...какво да ги правиш...
Активен
tsvety_t
Сватбар
***
Публикации: 172


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: юни 14, 2009, 18:37:50 »

Не знам за вашите мъже, но моят ме уби от ходене днес. Друг път като ходим по магазините е мъка - нали вече ходихме там, тук има същото, хаиде друг път ще минем и т.н. Като ходих с майка ми за моята рокля свършвахме обиколките за два - три часа, а днес ..... ох още ме болят краката.... Излязохме с милото в 10 часа да му търсим костюм и се върнахме в 17 ч. Обиколихме цяла Витошка, Графа, МОЛ-овете, Пиротска, Алабин. Хареса си костюм още в първия магазин на Андрюс, но не, трябваше да се обиколи навсякъде, за да се върнем пак накрая в Андрюс. Важното е че взехме премяна на милото и сега и двамата сме готови Bravo
Активен
gorska_feia
Любопитен
*
Публикации: 21



« Отговор #39 -: юли 31, 2009, 21:15:00 »

Моят ходи по магазините 2 пъти в годината и с това се приключва. Но като тръгне и отива цял ден, направо мога луда да стана. И доста пари си отиват по шопинг, но поне знам, че си е купил нещата за половин година. Аз пък съм обратно - ходя често и за по 1 парцал, което значи, че трудно след това си комбинирам дрехите, защото забравям какво имам.... ох, не е лесно  Girl_hide
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: август 09, 2009, 16:41:37 »

Напоследък съм много доволна от Милото, оставя на мен всичко свързано с облеклото му и ми спестява мрънкането си. Вчера обаче се наложи да отидем вече за костюм и обиколихме сигурно всички магазини във Варна. Вече се бях отказала, когато му предложих да отидем до един магазин, който почти бях забравила, а Милото вече не спираше да мрънка и да ме изнервя. В крайна сметка намерихме това, което търсим в последния магазин и като се облече по усмивката му разбрах, че е доволен, дори така се базикаше с продавачката, че аз чак се засрамих. blush Ох осъзнах, колко ми е добре, когато не е с мен по магазините, защото се е случвало да се прибираме по отделно в къщи след като ми е писнало да ми недоволства smile
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #41 -: септември 08, 2009, 07:44:35 »

Момичета, най - сетне кандърдисах милото да идем да огледаме и мерим костюми. То бяха увещания, то бяха разпитвания, доли транспорта е удобен, ама много ли ще обикаляме, ама колко време. Уххх, но успях. Сега имам важно питане. До сватбения център в Младост може ли да се стигне с метрото, защото иначе се боя, че няма да успея да го завозя чак до там. Помогнете ми, да не ми остане милото без костюм.
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: септември 08, 2009, 11:57:02 »

Момичета, най - сетне кандърдисах милото да идем да огледаме и мерим костюми. То бяха увещания, то бяха разпитвания, доли транспорта е удобен, ама много ли ще обикаляме, ама колко време. Уххх, но успях. Сега имам важно питане. До сватбения център в Младост може ли да се стигне с метрото, защото иначе се боя, че няма да успея да го завозя чак до там. Помогнете ми, да не ми остане милото без костюм.
Не мила, не можеш да стигнеш с метрото. Метрото е до пазара на Младост, а сватбения център е при Бизнес парка, някой да ме поправи, ако греша. До там стигат автобуси - 76, 111 и маршрутка 3. Само да ти кажа, че като ходихме края на юни там, цените ми се сториха малко надути. Не знам как е сега smile
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: септември 08, 2009, 11:59:35 »

П.С. знам, че не е тук темата, но Su_to , намерили си чаша за църквата, каквато искаше?
Активен
atsuki
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 179



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: септември 15, 2009, 17:41:13 »

милото се нави да ходим за костюм цели 3 дена преди сватбата  funnytooth за щастие харесахме във втория магазин, в които влезнахме. по-сложно беше намирането на обувки от естествена кожа smile

а за цените в сватбен центък - на роклите и аксесоарите са приемливи, но за мъжките костюми и на мен ми се видяха доста надути /говоря за юли месец smile /. ако искате пробвайте в symbol, там имаше доста добри цени
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines