Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 21:05:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ходене с мъж по магазините /мъките/  (Прочетена 140699 пъти)
 
kap4icata
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 7



Моят сватбен албум

« -: юни 30, 2008, 18:08:06 »

извинявам се не намерих подобна тема . питам се дали съм единствената на която половинката неще и да чуе за сватбени магазини голяма мъка ви казвам на 23 август е датата ако не се откажа дотогава ама изобщо не обича да ходи имам чувството че само аз ще правя сватба .ПОМОЩ  cray shok
Активен
hellen
Ентусиаст
**
Публикации: 143



« Отговор #1 -: юли 01, 2008, 14:24:20 »

И при нас е така (даже и сватбата ни е на същата дата)  smile. Само дето аз и не го карам да ходи с мен по магазините, защото още след първия магазин се почва с мрънкането и изнервянето на обстановката. Така че предпочитам да обикалям сама, много по-спокойно е. В крайна сметка това са само едни вещи и не смятам че е чак толкова важно да ги купим двамата заедно, при положение че на него няма да му е приятно.
Активен
блясъчко
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 415

щастлива звездичка


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: юли 01, 2008, 15:15:17 »

аз самичка обикалях, само го виках за одобрение при покупката smile ама не всичко се одобри от първия път  sarcastic
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: юли 01, 2008, 15:31:37 »

на мъжете по мои наблюдения ходенето по магазините не им е приятно по принцип. Аз моя нямам намерение изобщо да го карам и да го влача със себе си. Много по-приятно ще си изкарам с някоя приятелка.
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: юли 01, 2008, 16:17:48 »

специално при мен нямаше проблем, предпочетох със свеки да обикалям и харесвам всичко !!! защото знам че каквото аз харесвах това се харесваше и на него !!!

уточнявате заедно детайлите и задействаш нещата какво по-хубаво, от това да слушаш само мрънканици как му писнало да обикаля, явно повечето мъже са такива !!!!!! а пък ако не хареса това което ти си купила, нека да отиде той сам да го избере да видим дали ще му е лесно !!!!! smile
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: юли 01, 2008, 16:29:10 »

kap4icata,аз лично не виждам къде е проблема,така ти самичка ще си избереш всичко и ще стане както ти искаш,няма смисъл от нерви и да си разваляш настроението  blum седнете и поговорете и се разберете напълно ли ще ти даде да си развинтиш фантазиите или както са споделили някои момичета в някакъв момент ще иска да одобри нещата,но без да ходи във всички възможни и невъзможни магазини smile и пак ти казвам,не се ядосвай малко са мъжете,които биха обикаляли наравно с жените-сватбените магазини  kiss2
Активен
kap4icata
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 7



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: юли 01, 2008, 19:42:07 »

да ви кажа честно и аз необичам да ходя много по магазините аз съм 1и56 и нося 35 номер  girl_impossible разбирате ме за6то пове4ето пъти не си купувам това което ми харесва . ами що се отнася до ходенето с приятелка да така ще стане в крайна сметка няма защо да си опъвам излишно нервите благодаря ви много  yahoo
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: юли 01, 2008, 21:28:16 »

капчица, и аз се мъчих моя мъж да го разходя по булчинските магазини ама той се изнерви яко(при положение че в Плевен почти няма такива магазини).Та накрая с приятелка, а събота и неделя с кумата.Общо взето като ми хареса нещо само го водя да го види и ако и на него му допадне го взимаме, ако ли не продължавам да търся Wink
Активен
kap4icata
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 7



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: юли 02, 2008, 08:41:37 »

magi_st  варианта ти е добър но аз съм от Белене и нямам възможност да бия 70 км всеки ден а в свищов е 1 единствен магазин даже и несъм влизала хубаво в случая е че сестра ми живее в плевен и доста ми помага а и се отказах да го карам омръзна ми да слушам "каквото ти хареса или щом на тебе ти харесва вземи го " тои е свикнал понеже неможе да му избере подарък никога всичко ми е голямо и се отърва с даване на пари и аз каквото си избера и така girl_wink
Активен
mariqna
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 42



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: юли 02, 2008, 16:58:35 »

Само аз ли нямам такъв проблем  blush Излизаме по магазините с него и няма никъкво мрънкане от негова страна  smile Не всички мъже са еднакви  Girl_hide
Активен
shaska
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 238



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: август 07, 2008, 09:11:34 »

аз ще тествам моето мило в събота....ще обикаляме за рокля и другите малки неща за сватбата та ще видим нервната му система как е pardon
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: август 07, 2008, 09:29:08 »

Въобще пък не съм се ядосвала за такова нещо! Ходех с кумата, с мама, с приятелки, със свекървата, ама с моя бейби не съм, даже по едно време се бъзикахме, че се приготвям за моя личен празник, на който го каня, щото неговото участие се свеждаше до това да дава пари и да ми вика, ауу, браво, много е хубаво като му покажа нещо funnytooth Но той си е такъв, не дава външен израз на емоциите си и само аз знам, колко много е чувствителен и ми го показва, но да тръгне с ман по магазините, само ако ще си купуваме и двамата дрехи, за да му избера нещо и на него, иначе за нищо на света, мързи го според мен да си избира, да разглежда, пък да мисли, хубаво ли е, не е ли, пък трябва да се съблича , пък да мери, а то това си е тежка работа smile  Другото, което е, понеже баща му е бил винаги зает и се измъквал, хитрушата той, бейби е ходел о магазините от малък с майка си, а тя е пълна трагедия, и в канавката да има будка с финтифлюшки и там ще влезе, може да ти скъса нервите с нейното влачене по магазините и според мен той от там има "дълбока травма" sarcastic laugh banana
Но сега, когато е за сватба, хубаво е и той да е съпричастен, ама около мен, никой от мъжете не се  е трогвал за тея неща, така че го приемам за нормално, но при твоя случай, kap4icata , мила наистина трябва д апоговорите и да му обясниш, че това е вашият празник и че не може да е толкова настрани от тези неща и поне да идва с теб, а пък ти си избирай нещата, той поне ако не му хареса ще ти каже, иначе миличките, само се чудят как да ни угодят, а ние все сме недоволни!!! tease
Активен
nina_nikole
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 517



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: август 07, 2008, 09:41:55 »

Това си е абсолютно ходене по мъките, аз за кой се женя - за приятелка или за него. И той такива ми ги разправяше - да съм ходела с приятелките. за роклята, бельото съм ОК, ама за чаши, торта..
И като почнах  beating beating beating Сега обикаля, мрънка, ама това е положението  diablo
Сега трябва да ходим до ресторанта да говорим за масите, менюто, какво ще вкарваме и той пак иска сама да ме прати.  beating
Шегувахме се даже, че ще ми даде пълномощно да го подпиша в ритуалната зала  nea
Активен
Pisetata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: август 17, 2008, 14:18:22 »

За съжеление такива са повечето от мъжете-затова за нашата сватба по-голяма част от нещата ги направих само,понякога идваше и той с мен и така...Аз предпочитам на спокойствие да обиколя и да намеря това ,което ми трябва,докато на него бързо му писва....Така,че се примирете! Wink
Kap4icata,ти може да си поговориш малко с него и да му обясниш,че не ти е приятно така-все пак сватбата е на двама ви и може да направи някакъв компромис!Успех! give_rose
Активен
cvetito
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 53


УСМИХВАЙ СЕ :)))


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: октомври 16, 2008, 12:15:36 »

мали малиииииии..... :girl_impossible:болна тема ми е тази!  :'(Луда ставам ви казвам :angry:Моето мило като чуе само думата "магазин".......и полудява! insane Не иска и да чува  :pompous:Все едно му казваш,че ще го биеш с камани! :GROAN:Казвам ви направо се променя целия, като влезе в магазина......една студена физиономия се появява на лицето му, млъква и говори откъсачно! diablo В 99% от случаите излизаме скарани от магазина!  beating =]Направо не ми се мисли как ще обикаляме да му избираме костюм за сватбата...то ще е...не ми се говори просто...не не не .... girl_impossible
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines