Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 06:22:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 ... 5 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на __MIMA__ 09.08.2008  (Прочетена 20509 пъти)
 
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« -: юни 30, 2008, 15:11:25 »

Хайде __MIMA__ , ЧЕСТИТА ТЕМИЧКА  give_rose , разказвай как върви подготовката . купи ли си рокля , избра ли грим , прическа и т.н.
Разказвай , ще следя с интерес  girl_wink
И ти пожелавам една разкошна сватба изпълнена само с хиляди положителни емоции

Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: юни 30, 2008, 15:23:49 »

Още една дама на моята дата. Колкото повече толкова по-весело, нали  yahoo yahoo yahoo Хайде сладурка разказвай как вървят нещата  give_rose
Активен
__MIMA__
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 66



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: юни 30, 2008, 15:49:58 »

Много благодаря за темичката.  give_rose
Ами да започвам да разказвам  witch
Поканите сама си ги правих, защото нищо не харесах от готовите, а вие успяхте да ми вдъхнете сили, че мога и сама да се справя. Вече почти са раздадени, почти само тези за родителите останаха, защото само променям текста и искам да е перфектен  yahoo
Датата за сватбата я избрахме няколко дни след като милото ме изненада с предложението и пръстен  Curtsey Първоначално искахме да е на 08.08.08г(петък), но решихме за по-голямо удобство на гостите - да е в събота на 09.08. Но в петък ще е гражданския ритуал. И така... още месец Ноември съвета, църквата и ресторанта бяха резервирани  pardon Аз само се успокоявах, че имам достатъчно време за всичко, но покрай университета и сесиите времето бързо минава. Сега ми остана последният изпит в петък и се отдавам на подготовката за сватбата. DJ, фото и видео също са резервирани.
Преди 2 седмици успях да намеря "моята" рокля и много се успокоих. След десетина дни трябва да е готова и нямам търпение. Обувки, колие, обеци и диадема също имам вече. Жартиера го правят с роклята. Чаши купихме, но още си нямат украса  blush Халките също са готови smile Аз съм почти готова, НО младоженеца е на стартова линия - в събота го хващам да обикаляме магазини и поне без половината неща няма да му дам да се приберем  diablo Е, то ще е невероятно ако намерим всичко от облеклото му.
На всички неща има снимки в галерията, който има желание може да разглежда. Тейбълките още не съм започнала да ги правя, но поне модела е измислен  Victory Има още много неща, но ще ги разказвам постепенно, иначе ще стане цял роман  insane
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: юни 30, 2008, 15:54:41 »

Честита темичка!

Абе момичета, агентката ми разказа, че на 09.08 в София работи една единствена ритуална зала, никой не искал да се жени заради постите... А тук как сме се събрали толкова булки за тогава... smile

За облеклото на младоженеца - ние купихме всичко, освен вратовръзка за 3,5 часа, като причината беше, че просто не ни останаха сили а и бяха затворили магазина, на който много разчитах в ЦУМ (беше страхотен, толкова много вратовръзки, абсолютно всякакви!).
Активен
__MIMA__
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 66



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: юни 30, 2008, 16:09:14 »

Аз изрично ходих втори път до църквата във Видин, защото много се притесних, като разбрах за постите. А, когато запазих час нищо не казаха. Около Великден си бяхме там и отиваме с мама да поразпитаме. Попа каза, че няма абсолютно никакъв проблем за датата и отваря той книгата, където вписва резервациите. В този момент аз замлъквам, защото виждам, че на страничката за 09.08 има записана друга сватба  Oh my ... Тогава се сещам, че той ме записа на гърба на книгата за 2007г. и там сме си и останали. Добре, че не сме за един и същи час (ние сме 18:00, а те в 18:30), защото щях много да се разправям. 9 месеца по-рано записвам дата и час, а те да ни забравят. После директно се запътих към ритуалната зала, защото и там нямаха още книга за 2008г. Там нямаше проблем, но и да имаше нямаше да ми обърка плановете. От тогава винаги гледам къде какво пишат  nea
Активен
a_iordanova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: юни 30, 2008, 16:27:38 »

Еее Мима и моята сватба е във Видин, май сме от един град,а?

И аз имах същите притеснения за септември месец. Но и аз кат теб "ходих" (свъкърва ми и майка ми) ги изпратих да отидат двете поотделно и да попитат дали може по време на тези царковни празници през септември да се сключва църковен брак. И на тях са им казали че всичко е наред и няма да има проблем.

Освен да ти пожелая приятни последни приготовление през този един месец и да си най-щастливата булка!!! yahoo yahoo yahoo
Пък после ще показваш снимки. 
Активен
ani4ka1710
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 871


Никога не е късно да постъпиш правилно!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: юни 30, 2008, 16:33:06 »

 Bravo направо си си напред с материала в подготовката, а за младоженека не го мисли, те са много по лесни в избора си, поне така си мисля, нашата сватба е къде къде по рано от вашата а аз още хиляди неща не съм направила.
Направо си герой.
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: юни 30, 2008, 17:27:44 »

__MIMA__, много са ти хубави всички неща! Успех с подготовката и ще следя темата с интерес!  give_rose
Активен
__MIMA__
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 66



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: юни 30, 2008, 18:33:53 »

Много благодаря за милите думи. С голямо удоволствие правя всичко около сватбата и много се радвам, че мога да усетя поне частичка и от вашите трепети  give_rose
Ето снимки на първата покана за кумовете. Беше огромна изненада за тях. Поканата е от обикновена картичка, която довърших. Пристигайки при тях, подарихме на бъдещата кума първо букет и подарък за Рождения й ден, който пропуснахме поради много тъжен повод. После й подарих картичката и я помолих да я прочете на глас. Тя много се развълнува и до последните 2 реда си мислеше, че това е просто покана за сватбата, но неее  yahoo Вече през сълзи само ме попита: "Ама, сигурни ли сте?" и ми се хвърли на врата  chee Пилето беше скрито под непрозрачна опаковка и не успя да издаде повода.  diablo Бяхме взели и шоколадови бонбони, питка и уиски. Беше много радостен и емоционален момент.  danceg



Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: юни 30, 2008, 18:40:34 »

Леле, страхотно, браво на вас! Много трогателно, наистина.
Стискам ти палци и на изпита, който ти предстои (забравих да кажа по-рано)
Активен
__MIMA__
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 66



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: юли 04, 2008, 12:14:56 »

Взех го  yahoo  danceg И даже с 5  tease Повече изпити няма, а само организацията на сватбата.  Girl_hide След малко ще ходим да търсим костюм и други неща за младоженеца и дано довечера се похваля със снимков материал  pardon
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: юли 04, 2008, 16:46:37 »

 Bravo за изпита, и за поканата и за пилето. Всичко е страхотно.  yahoo
Активен
Ел
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 999


Консултант по кърмене към НКК


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: юли 04, 2008, 22:38:14 »

  Честити кумове, било е много емоционално каненето Bravo
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: юли 04, 2008, 23:13:02 »

Честита темичка!
Много хубави неща има в галерията!
Браво за поканата за кумовете и за изпитите!
Успех и с оставащите нещица!
Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: юли 07, 2008, 08:52:53 »

Взех го  yahoo  danceg И даже с 5  tease Повече изпити няма, а само организацията на сватбата.  Girl_hide След малко ще ходим да търсим костюм и други неща за младоженеца и дано довечера се похваля със снимков материал  pardon

ЕЕЕ честито!! И аз имам сега един изпит в четвъртък и докато не мине... не мога да се съсредоточа по сватбените въпроси  nea
Хайде,ще чакаме има ли костюм за младоженеца (че и моят още нищо си няма  tease)

Активен
__MIMA__
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 66



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: юли 07, 2008, 09:53:54 »

Ето ме пак на линия  Girl_hide Снощи се върнахме от малко почивка - направихме 2 плажа, но поизгоряхме. Важното е, че младоженеца вече има костюм  yahoo
Гравирахме чашите и купихме най-накрая свещи (тях ще ги снимам малко по-късно). Днес или утре ще пообиколя магазините за разни панделки и други дреболийки  tease
Ето ги и свещите:
« Последна редакция: юли 07, 2008, 10:55:30 от __MIMA__ » Активен
__MIMA__
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 66



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: юли 08, 2008, 20:19:54 »

Днес обикалях в ужасната жега, но купих разни панделки и цветенца. Видях фигурките в "Рая", но все още нямаме ясна представа колко човека ще присъстват на сватбата, а ми се иска стъклените фигурки да са различни за мъжете и жените. Не поръчах, но края на другата седмица и тази работа ще свърша. Фигурката за тортата все още е неизяснена и дано успея да я купя от сладкарница "Джани" с някоя обикновена торта.
С материалите, които купих, успях да украся едно шампанско и стана горе-долу прилично:

Взех тюл и панделка за късметчета, но не успях да намеря бели бадеми или някакви други бели бонбонки. Ако някой има идея, нека помага. Искам утре да намеря нещо, защото планувам в четвъртък да изчезвам за Видин, защото и там има много неща да се уточняват.
Направо не ми се мисли колко малко време остана, а си спомням колко бях доволна, че има 10 месеца за организация на сватбата girl_impossible Толкова неусетно мина  crazy Дано да успея да подготвя всичко и последнаъа седмица да няма голямо напрежение pleasantry
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: юли 08, 2008, 20:31:07 »

Честито за изпита!  Bravo
А младоженецът ще е мноооого хубав!
Активен
__MIMA__
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 66



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: юли 11, 2008, 16:06:24 »

Ето ме и мен вече на Видинска почва  Mad girl Съвсем преди малко една фризьорка ме вбеси - "О-о-о ама как сега за 09.08, ние още графиците не сме направили. Ще дойдеш по-нататъка"  boxing Питам я за пробна - не може сега, ние само по график работим. Питам за снимки на прически - "О-о-о нямаме". Дава ми една визитка в ръцете, все едно бих се върнала някога там NO То бива, бива отношение, ама тя прекали. Направо ми се скара, че искам да си запиша час за месец напред и то не за едно подстригване, а то моята прическа и още 4 за ден, в който има няколко сватби.  angry
Няма да се ядосвам  crazy
Поне се срещнах с фотографа и разледах доста негови снимки - доволна съм  Girl_sing С оператора имаме среща за вторник и дано и там мине добре.
Поне 2 часа прекарах и при момичето, което ще се занимава с украсата и описа горе долу нещата, които искам. Защото предишният път само говорихме и ни записа за датата. Тя определено си затвърди първото добро впечатление, с което останах преди 2 месеца  smile Пак ми каза, че няма никакъв проблем и че нещата, които аз съм правила, тя ще ги нареди по масите. Само да и ги занеса предишният ден.
В понеделник сигурно ще ходим да избираме менюто и да видим какво разпределение на масите ще ни предложат. Също поне на сигурните гости да запазим и хотел.
Сега направо ме е яд, че оставих онази фризьорка да ме вбеси, но какво да се прави Girl_hide

Едит: Момичето за украсата много ме зарадва, че са сложили 2 големи вертикални климатика в ресторанта до дансинга  yahoo
« Последна редакция: юли 11, 2008, 16:31:31 от __MIMA__ » Активен
__MIMA__
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 66



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: юли 15, 2008, 17:14:40 »

Вече успях да свърша почти всичко, което бях запланувала за тези дни във Видин. Снощи избирахме меню и резервирахме стаи в хотела. Официалната торта и другите торти за десерт също поръчахме днес. Намерих къде ще ми правят букета и бутониерите. Срещнах се днес и с видео оператора good
Вече май трябва да се стягам и да започвам с направата на тейбълките - които са около 140  girl_impossible
Фризьорката, която ми препоръчаха няколко човека е свободна на нашата дата и утре ще отида измислим по часове как ще бъдат подредени прическите и да се разберем за дата на пробната прическа.
Малко неща останаха вече, но и малко време  tease
Активен
a_iordanova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: юли 21, 2008, 16:45:13 »

Вече успях да свърша почти всичко, което бях запланувала за тези дни във Видин. Снощи избирахме меню и резервирахме стаи в хотела. Официалната торта и другите торти за десерт също поръчахме днес. Намерих къде ще ми правят букета и бутониерите. Срещнах се днес и с видео оператора good
Вече май трябва да се стягам и да започвам с направата на тейбълките - които са около 140  girl_impossible
Фризьорката, която ми препоръчаха няколко човека е свободна на нашата дата и утре ще отида измислим по часове как ще бъдат подредени прическите и да се разберем за дата на пробната прическа.
Малко неща останаха вече, но и малко време  tease

Ехооо, Мима, къде изчезна. Хайде разказвай до къде стигна.....е явно правиш тейбълките  yahoo

Чакаме разказ....... danceg
Активен
__MIMA__
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 66



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: август 05, 2008, 13:37:13 »

Тук съм, тук съм  danceg Но просто постоянно хвърча нанякъде. Много малко време остана, а аз съм тревожещо спокойна.  Girl_hide Има още доста неща за довършване, но ще стигне времето за всичко. Сега изчезвам да режа етикетите за ракията  tease
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: август 05, 2008, 14:21:39 »

Мима, приятни последни приготовления!! Успех! А на 09.08 ти желая да си най-красивата, обичана и щастлива булка!!!
Активен
a_iordanova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: август 05, 2008, 14:31:36 »

Ей, най- накрая се появи Мима. Точно вчера си казах, къде изчезна това момиче.....
Между другото в събота бях при момичето за украсата и те ми казаха, че ще правят тази седмица украса в червено в ресторанта, предполагам че е твоята....
Е, хайде все пак ако ти остане време днес драсти някой ред и кажи че всичко вече е готово Bravo Bravo
Активен
mmagi
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 703



« Отговор #24 -: август 05, 2008, 14:51:06 »

Мими, пожелавам ти една вълшебна сватба и много танци и веселие  danceg до зори!!!
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: август 05, 2008, 16:46:38 »

Успех и от мен с последните приготовления smile
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: август 06, 2008, 21:12:13 »

Успех!
И страхотен сватбен ден с много прекрасни емоции и много любов!
Активен
a_iordanova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: август 08, 2008, 08:26:33 »

Мима,

Искам да ти пожелая утре най-щастливия, най-усмихнатия ден и най-слънчевият ден! Сигурна съм, че ще си страхотна булка. А пък ние ще чакаме снимки и разказче.... give_rose

P.S Олее, колко момичета са също на твоят ден! Bravo Bravo Bravo
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: август 08, 2008, 08:30:47 »

Скъпа Мима, бъдете утре двамата най-красиви, най-щастливи, и най-влюбени хора на света!!! Весело изкарване!!
Активен
ani4ka1710
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 871


Никога не е късно да постъпиш правилно!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: август 08, 2008, 08:37:22 »

Утре съм сигурна че е един много прекрасен ден, пожелавам ви да сте много спокойни и щастливи на своя ден, защото това ще го помните цял живот. Обичайте се!
Активен
__MIMA__
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 66



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: август 08, 2008, 09:31:14 »

Много Ви благодаря за пожеланията  blush Голямото събитие започва от днес в 17:30, когато е гражданският ритуал. Спокойна съм като цяло.  Girl_hide Малко неща не са готови - едно име не е принтирано за тейбълка и етикета за колата. Днес съм на фризьор и маникюр, утре пак  danceg Има малко украса да се прави в къщи. Кумовете ни изненадаха и дойдоха още снощи  yahoo Сигурна съм, че дори и нещо малко да не е наред, то ще ми бъде все едно - няма сега да си развалям настроението за някоя панделка  tease Довечера ще бъдем двайсетина човека в една механа и дано и там да си прекараме весело. Отслабнах с 1кг под определения (от мен) минимум и роклята няма избор да не стои добре  girl_wink
Обещавам при първа възможност да кача снимки и да разказвам  tease
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: август 08, 2008, 10:05:33 »

Мима пожелавам ви весело изкарване на сватбата !!! много любов,много горчиво и много незабравими моменти !!!!! smile  Сватбаааа weddingday Party time wedding
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: август 08, 2008, 11:08:05 »

Миме от днес вече официално ще си госпожа! А утре ти пожелавам да имате един страхотен празник с много емоции!
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: август 08, 2008, 11:13:05 »

Ето това се казва булка в движение и нас ни държи в течение! Хубав ден и днес, щом като още довечера ще си госпожа...
Активен
__MIMA__
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 66



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: август 08, 2008, 15:07:34 »

Вече всичко минава бързо. Гримирана съм, с прическа и маникюр  yahoo Имам 30 мин за довършителни приготовления и се започва  Girl_hide
Активен
a_iordanova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: август 08, 2008, 15:23:01 »

Браво Мима, ти си много организирана Bravo

И да не забравиш да го настъпиш...след като подпише!

Само щастие ти пожелавам от сърце .. Flower А довечера да подгреете тържеството за утре! chee chee chee
Активен
mmagi
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 703



« Отговор #36 -: август 08, 2008, 15:53:23 »

Честит сватбен ден, мила!  give_rose Весел празник и супер купон!!!
Да сте много щастливи и вечно влюбени  Bravo
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: август 08, 2008, 16:46:49 »

Мима, като гледам часовника вече сте почти съпруг и съпруга! Пожлевам ви от все сърце много семейно щастие и любов! А утре много да се забавлявате с песни и танци до зориииии Party time
Активен
Miravarna
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 949



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: август 08, 2008, 20:29:49 »

Честито на младото семейство! Утре ви пожелавам един незабравим и емоционален ден!
Активен
Slyn4o
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230


Голямааа усмивка:)


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: август 08, 2008, 21:35:23 »

Честито и от мен, мила госпожо smile! smile
А утре  Party time - бъдете най-щастливи! И много весело настроение !!  Сватбаааа
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: август 09, 2008, 10:53:50 »

Честито мила госпожо!
Днес ви пожелавам на теб и на младоженеца най-прекрасния и незабравим ден, щур купон и много много любов, която да расте с всеки изминал ден!
Активен
Slyn4o
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230


Голямааа усмивка:)


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: август 09, 2008, 11:02:39 »

Днес е вашият ден!! Сватбаааа
 :twohearts:Бъдете много щастливи и се обичайте винаги така силно!
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: август 09, 2008, 11:09:35 »

Страхотна сватба ви желая give_rose give_rose give_rose


* wedding.jpg (53.97 KB, 640x960 - видяно 362 пъти.)
Активен
milenium80
Сватбар
***
Публикации: 293


Buongiorno Principessa!


« Отговор #43 -: август 09, 2008, 11:26:50 »

Желая ви щур купон и веселба днес!!! blum
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: август 09, 2008, 12:50:44 »

Пожелавам ти страхотна сватба и много усмивки  give_rose
Активен
Miravarna
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 949



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: август 10, 2008, 04:31:03 »

Честито ! Много щастливи мигове заедно и къща пълна с деца  weddingday
Активен
Mila_
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: август 10, 2008, 10:45:49 »

Честита  Сватбаааа

дълъг и щастлив семеен живот  twohearts

изпълнен с много любов, усмивки и приказни мигове heart
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: август 10, 2008, 22:03:57 »

Мима, честито и от мен!!!!Много щастлив семеен живот...
Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: август 10, 2008, 23:17:48 »



Бъдете здрави и щастливи
и много, много търпеливи!
Помнете истината стара,че бракът
е като отвара, която всеки сам вари,
но трябва с другия да сподели!
Обичайте се и дерзайте!
Животът няма да е знайте
само рози и мечти,
защото има и бодли...
Но там, където любовта цари,
убождането не боли!
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: август 12, 2008, 07:54:11 »

Честитоооо! Желая ви много любов и щастие!
Активен
a_iordanova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: август 12, 2008, 07:55:31 »

ЧЕСТИТО, ЧЕСТИТО, ЧЕСТИТО!

Много, много любов и щастие! Bravo give_rose Bravo give_rose yahoo yahoo
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: август 12, 2008, 09:12:02 »

Честито MIMA, желая ви много щастие в съвместния живот! 


* smlr022.jpg (6.49 KB, 120x154 - видяно 2492 пъти.)
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: септември 09, 2008, 09:47:34 »

Честито първо месече!

 Flower Flower Flower Flower Flower
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: септември 09, 2008, 10:24:54 »

Честита първа месечинка! Пожелавам ви още много месечинки заедно give_rose give_rose give_rose
Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: септември 09, 2008, 23:05:02 »

Честита месечинка  give_rose
Много щастие и любов  girl_wink
Активен
lilsan/Лили
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 439


Любовта е поезията и слънцето на живота!


Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: септември 10, 2008, 20:28:51 »

Честит 1 месец и от мен!
Обичайте се и бедете щастливи! LOVING
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: септември 11, 2008, 07:37:31 »

Честита месечинка!
Много здраве и щастие ви пожелавам!
И много любов!
Активен
__MIMA__
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 66



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: август 09, 2009, 09:57:24 »

Много благодаря на всички за пожеланията!  give_rose Ето, че вече измина цяла година от събитието и аз чак сега качих малко снимки в албума. Въпреки, че доста време подготвях нещата за сватбата, за последните 2 дни бяха останали куп дреболийки за довършване - пълна лудница. В крайна сметка се получи една весела сватба и страхотна медена седмичка с кумовете в Мармарис  girl_wink
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: август 09, 2009, 14:57:28 »

Честита годишнина!!!

Нека дните ви заедно бъдат прекрасни!
Нека любовта ви става все по силна!
Нека хармония и разбирателство царят в дома ви!
Весел празник!


Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: август 09, 2009, 15:02:14 »

Честито,  бъдете все така щастливи и влюбени 
« Последна редакция: август 09, 2009, 15:03:45 от anbibian » Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: август 11, 2009, 22:44:54 »

Честита годишнина!
С пожелания за много щастие! smile
Активен
Страници: 1 2 3 ... 5 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines