Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 19:35:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на __MIMA__ 09.08.2008  (Прочетена 20573 пъти)
 
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« -: юни 30, 2008, 15:11:25 »

Хайде __MIMA__ , ЧЕСТИТА ТЕМИЧКА  give_rose , разказвай как върви подготовката . купи ли си рокля , избра ли грим , прическа и т.н.
Разказвай , ще следя с интерес  girl_wink
И ти пожелавам една разкошна сватба изпълнена само с хиляди положителни емоции

Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: юни 30, 2008, 15:23:49 »

Още една дама на моята дата. Колкото повече толкова по-весело, нали  yahoo yahoo yahoo Хайде сладурка разказвай как вървят нещата  give_rose
Активен
__MIMA__
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 66



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: юни 30, 2008, 15:49:58 »

Много благодаря за темичката.  give_rose
Ами да започвам да разказвам  witch
Поканите сама си ги правих, защото нищо не харесах от готовите, а вие успяхте да ми вдъхнете сили, че мога и сама да се справя. Вече почти са раздадени, почти само тези за родителите останаха, защото само променям текста и искам да е перфектен  yahoo
Датата за сватбата я избрахме няколко дни след като милото ме изненада с предложението и пръстен  Curtsey Първоначално искахме да е на 08.08.08г(петък), но решихме за по-голямо удобство на гостите - да е в събота на 09.08. Но в петък ще е гражданския ритуал. И така... още месец Ноември съвета, църквата и ресторанта бяха резервирани  pardon Аз само се успокоявах, че имам достатъчно време за всичко, но покрай университета и сесиите времето бързо минава. Сега ми остана последният изпит в петък и се отдавам на подготовката за сватбата. DJ, фото и видео също са резервирани.
Преди 2 седмици успях да намеря "моята" рокля и много се успокоих. След десетина дни трябва да е готова и нямам търпение. Обувки, колие, обеци и диадема също имам вече. Жартиера го правят с роклята. Чаши купихме, но още си нямат украса  blush Халките също са готови smile Аз съм почти готова, НО младоженеца е на стартова линия - в събота го хващам да обикаляме магазини и поне без половината неща няма да му дам да се приберем  diablo Е, то ще е невероятно ако намерим всичко от облеклото му.
На всички неща има снимки в галерията, който има желание може да разглежда. Тейбълките още не съм започнала да ги правя, но поне модела е измислен  Victory Има още много неща, но ще ги разказвам постепенно, иначе ще стане цял роман  insane
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: юни 30, 2008, 15:54:41 »

Честита темичка!

Абе момичета, агентката ми разказа, че на 09.08 в София работи една единствена ритуална зала, никой не искал да се жени заради постите... А тук как сме се събрали толкова булки за тогава... smile

За облеклото на младоженеца - ние купихме всичко, освен вратовръзка за 3,5 часа, като причината беше, че просто не ни останаха сили а и бяха затворили магазина, на който много разчитах в ЦУМ (беше страхотен, толкова много вратовръзки, абсолютно всякакви!).
Активен
__MIMA__
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 66



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: юни 30, 2008, 16:09:14 »

Аз изрично ходих втори път до църквата във Видин, защото много се притесних, като разбрах за постите. А, когато запазих час нищо не казаха. Около Великден си бяхме там и отиваме с мама да поразпитаме. Попа каза, че няма абсолютно никакъв проблем за датата и отваря той книгата, където вписва резервациите. В този момент аз замлъквам, защото виждам, че на страничката за 09.08 има записана друга сватба  Oh my ... Тогава се сещам, че той ме записа на гърба на книгата за 2007г. и там сме си и останали. Добре, че не сме за един и същи час (ние сме 18:00, а те в 18:30), защото щях много да се разправям. 9 месеца по-рано записвам дата и час, а те да ни забравят. После директно се запътих към ритуалната зала, защото и там нямаха още книга за 2008г. Там нямаше проблем, но и да имаше нямаше да ми обърка плановете. От тогава винаги гледам къде какво пишат  nea
Активен
a_iordanova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: юни 30, 2008, 16:27:38 »

Еее Мима и моята сватба е във Видин, май сме от един град,а?

И аз имах същите притеснения за септември месец. Но и аз кат теб "ходих" (свъкърва ми и майка ми) ги изпратих да отидат двете поотделно и да попитат дали може по време на тези царковни празници през септември да се сключва църковен брак. И на тях са им казали че всичко е наред и няма да има проблем.

Освен да ти пожелая приятни последни приготовление през този един месец и да си най-щастливата булка!!! yahoo yahoo yahoo
Пък после ще показваш снимки. 
Активен
ani4ka1710
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 871


Никога не е късно да постъпиш правилно!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: юни 30, 2008, 16:33:06 »

 Bravo направо си си напред с материала в подготовката, а за младоженека не го мисли, те са много по лесни в избора си, поне така си мисля, нашата сватба е къде къде по рано от вашата а аз още хиляди неща не съм направила.
Направо си герой.
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: юни 30, 2008, 17:27:44 »

__MIMA__, много са ти хубави всички неща! Успех с подготовката и ще следя темата с интерес!  give_rose
Активен
__MIMA__
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 66



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: юни 30, 2008, 18:33:53 »

Много благодаря за милите думи. С голямо удоволствие правя всичко около сватбата и много се радвам, че мога да усетя поне частичка и от вашите трепети  give_rose
Ето снимки на първата покана за кумовете. Беше огромна изненада за тях. Поканата е от обикновена картичка, която довърших. Пристигайки при тях, подарихме на бъдещата кума първо букет и подарък за Рождения й ден, който пропуснахме поради много тъжен повод. После й подарих картичката и я помолих да я прочете на глас. Тя много се развълнува и до последните 2 реда си мислеше, че това е просто покана за сватбата, но неее  yahoo Вече през сълзи само ме попита: "Ама, сигурни ли сте?" и ми се хвърли на врата  chee Пилето беше скрито под непрозрачна опаковка и не успя да издаде повода.  diablo Бяхме взели и шоколадови бонбони, питка и уиски. Беше много радостен и емоционален момент.  danceg



Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: юни 30, 2008, 18:40:34 »

Леле, страхотно, браво на вас! Много трогателно, наистина.
Стискам ти палци и на изпита, който ти предстои (забравих да кажа по-рано)
Активен
__MIMA__
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 66



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: юли 04, 2008, 12:14:56 »

Взех го  yahoo  danceg И даже с 5  tease Повече изпити няма, а само организацията на сватбата.  Girl_hide След малко ще ходим да търсим костюм и други неща за младоженеца и дано довечера се похваля със снимков материал  pardon
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: юли 04, 2008, 16:46:37 »

 Bravo за изпита, и за поканата и за пилето. Всичко е страхотно.  yahoo
Активен
Ел
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 999


Консултант по кърмене към НКК


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: юли 04, 2008, 22:38:14 »

  Честити кумове, било е много емоционално каненето Bravo
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: юли 04, 2008, 23:13:02 »

Честита темичка!
Много хубави неща има в галерията!
Браво за поканата за кумовете и за изпитите!
Успех и с оставащите нещица!
Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: юли 07, 2008, 08:52:53 »

Взех го  yahoo  danceg И даже с 5  tease Повече изпити няма, а само организацията на сватбата.  Girl_hide След малко ще ходим да търсим костюм и други неща за младоженеца и дано довечера се похваля със снимков материал  pardon

ЕЕЕ честито!! И аз имам сега един изпит в четвъртък и докато не мине... не мога да се съсредоточа по сватбените въпроси  nea
Хайде,ще чакаме има ли костюм за младоженеца (че и моят още нищо си няма  tease)

Активен
Страници: [1] 2 3 ... 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines