Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 11:46:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 16   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на MMariana- 17.08.2008  (Прочетена 59034 пъти)
 
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« -: юни 30, 2008, 14:35:22 »

Наближава сватбата и на още една сладурана, която много си обичам и ми е много миличка. Марианка, хайде разказвай до къде стигна с подготовката, знам че вече се оправиха проблемите с гражданското, но чакаме подробности от теб! Целувчици миличка и пожелания за приказен сватбен ден!
Активен
ani4ka1710
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 871


Никога не е късно да постъпиш правилно!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: юни 30, 2008, 16:30:05 »

Хайде хайде, какво се услушваш марианка разправяю до къде я докара, роклята поръча ли я , какво стана с мерките ,нали имаше тенденция за отслабване, поне така си спомням че разкзва, имаше ли ефект.
Амиии каквото се сетиш разкзвай, а това с гражданския ритуал в залата е страхотна идея, сякой  ще имате в ритуален дом, но в по хубава обстановка, какво по хубаво от това. Bravo
Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: юни 30, 2008, 16:38:18 »

здравейте сладурки, така се радвам, много ви благодаря за темичката....довечера по-късничко ще се разпиша подробно обещавам....целувкиии give_rose give_rose give_rose
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: юни 30, 2008, 17:24:46 »

И аз чакам да кажеш какво става с тебе....  give_rose
Активен
milenium80
Сватбар
***
Публикации: 293


Buongiorno Principessa!


« Отговор #4 -: юни 30, 2008, 18:33:32 »

Хайде Марианка, честита темичка!!!! чакаме с нетърпение разказите ти и дано няма повече изненади около подготовката ви!!
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: юни 30, 2008, 20:36:04 »

честита темичка, мила

и аз чакам да разказваш ....
Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: юни 30, 2008, 21:24:04 »

Здравейте пак от мен сладурки, така...вече знаете за моите преживелици около гражданския ритуал, но всяко зло за добро, сега ще се получи още по изискано и красиво в конферентната зала. Днес ми се обади шивачката, която прави костюма на мъжа ми и каза да отидем до края на седмицата защото костюма е готов, ако съм пропуснала да кажа цветовете ще са екрю и бежаво, купихме вратовръзка и утре ще обикалям да му купя обувки. С моята рокля стигнахме до там че на 15 юли съм на проба и на 16 юли здраве и живот ще е готова, моята тенденция уж беше да отслабвам но свалих само 1,5 кг sad но каквото е такова smile иначе от радост и вълнение за роклята, забравих да си поръчам чантичка, но като отида ще допълня комплекта. Шаферската рокличка ще е готова на 12 юли и ще ви пусна снимки. Очарована съм от отношението на управителя в ресторанта, изключително културен и възпитан човек. Както вече споменах наех едно момиче да ми украси църквата  и конферентната зала. В църквата ще има много красив шпалир от бели сатенени стойки - свещници, на вратата на църквата ще има венец от бели цветя...мисля че ще се получи приказно. Единственото неудобство, което се създаде и то пак по вина на Радостните обреди, беше че DJ ще трябва първо да си инсталира техниката в залата  и после докато поздравяваме гостите да я премести в ресторанта което ще му отнеме около 30 мин, но човекът се оказа много свестен и се съгласи. Другият месец следват последни уточнения и така..почти всичко е готово. Трябва да си купим халки и подаръци за кумувете...а забравих и да кръстим младоженецът защото все още не е  girl_wink х
хайде засега толкова от мен, ще допълвам темичката с каквото ново изникне около щастливото събитие Bravo
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: юли 01, 2008, 09:13:37 »

Марианче,

в коя църква ще сте?

Вие ли ще си я украсявате?

А за кръщенето - моето момче го кръстихме в 1 църква във Велинград на връщане от едно пътуване - точно за 15 мин., платихме някъде 30 или 40 лв., но не бе нужно кръщелното на кръстника, което на повечето места го искат.
Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: юли 01, 2008, 09:17:18 »

църквата е "Св.Богородица" и ще я украси момичето което нехме Bravo
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: юли 01, 2008, 09:18:52 »

Честита темичка,  MMariana!

Flower Flower Flower


Имаш ли идея какви искаш да са халките?
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: юли 04, 2008, 23:50:40 »

Честита темичка!
И успех с подготовката!
Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: юли 05, 2008, 02:11:57 »

редовно се разписвам по темичките аз smile относно халките вече ги пуснах в другата тема, аз харесвам класическите модели от жълто злато или комбинация бяло и жълто. Халките са поръчани, подаръка на кумата също  Bravo остана да купим нещо на кума и сме готови. Костюма го взехме вече, а роклята предстои да я взема на 15 юли. стискайте палци да е такава каквато искам  yahoo
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: юли 05, 2008, 08:16:58 »

Мариянче, честита темичка  smile
За кумата подаръка беше пръстен, ако не се лъжа  pardon А на кума какво сте решили да купите?
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #13 -: юли 05, 2008, 10:03:09 »

Честита темичка, Мариана (или Марияна) Wink Лека подготовка за сватбата и се разписвай редовно (аз нямам търпение и снимчици да видя  blush)
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: юли 05, 2008, 12:33:33 »

Честита тема и от мен! аз нямам много време да пиша , ама когато мога чета  girl_wink така че пиши всичко с подробности, че съм много любопитна  Wink
« Последна редакция: юли 05, 2008, 12:41:39 от krasunkata » Активен
Страници: [1] 2 3 ... 16   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines