Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 21:07:34

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на ani4ka1710 - 26.07.2008  (Прочетена 32310 пъти)
 
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: август 26, 2008, 17:02:31 »

Ани, вие смятате ли да празнувате ли тази вечер или поне да правите нещо по-различно от обичайното?

Ние 1-та седмичка от сватбата си я отбелязахме по домашному с много свещи, много шампанско в сватбените ни чаши и т.н. работи  blush

А тази вечер съм му спретнала скромна изненада, ако има едно лесно всеки месец на 26-ти ще празнувам еди-колко си месеца от сватбата lol, ама по-добре да се огранича до 1-вия месец и след това годишнините, живот и здраве, че няма да е интересно smile
Активен
ani4ka1710
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 871


Никога не е късно да постъпиш правилно!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: август 26, 2008, 17:06:45 »

ами да ти кажа нямаме конкретни планове, дори и изненада не съм намислила, мисля сега като се прибера да направя нещо за хапване по специално, или по скоро да купя нещо , за да не губя излишно време в кухнята, и в чашите от сватбата да пийнем шампанско, просто ей така да отбележим месечинката... хубаво е че си измислила изненада, обожавам изненадите, но някакси все не ми остава време да измисля нещо свястно и оригинално и не особено банално... но ще се постаря поне за годишнината живот и здраве.
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: август 26, 2008, 17:21:54 »

А, не се притеснявай, при мен повечето пъти при подобни поводи също така протича, но пак си е много хубаво - по-специална вечеря у дома, уютна обстановка и най-важното - вие двамата  twohearts

Честно казано, аз също винаги съм го предпочитала този вариант, имам много хубави спомени с милото от такива специални вечери у дома, но този път получих "проблясък" и реших да спретна изненада - справка в моята темичка smile
Тя като се замисля си е направо банална, но аз никога не съм правила нещо подобно и милото със сигурност ще остане изненадано. Но и нямах време да измисля и организирам нещо по-оригинално, така че и от това съм доволна.

А на теб, мила Ани, пожелавам много прекрасни мигове тази вечер с любимия човек и ми е много хубаво, че някой има празник, когато и аз имам!!!  yahoo
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: август 27, 2008, 02:58:32 »

Ани, честита месечинка и от мен! Имате много красиви снимки, браво на фотографа ви, но най-вече на вас, големи сладури сте!  give_rose
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: август 27, 2008, 06:48:54 »

Честита месечинка и от мен!
Много щастие и любов ви пожелавам!
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: август 27, 2008, 11:38:01 »

Аз малко със закъснение   blush сега разгледах албума ви,има ли сте прекрасна сватба,а ти си била невероятна булка  give_rose give_rose give_rose и много красива рокля си имала  good
Активен
ani4ka1710
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 871


Никога не е късно да постъпиш правилно!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: август 27, 2008, 11:54:18 »

много ти благодаря, за мен разбира се нашата сватба си беше най хубавката smile ,като за всяка булка разбира се. Радвам се че ти е харесала.
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: август 28, 2008, 13:26:38 »

Ани, и аз като теб, все си мисля, че нашата сватба си е била най-хубавата  blum

Но освен че и вашата ми се струва много хубава, искам да те поздравя за избора на фотограф, май не съм го писала тук, но снимките ви са невероятни!!!
А и както обожавам Стария град на Пловдив - още по-хубаво ми се струва всичко... good
Активен
ani4ka1710
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 871


Никога не е късно да постъпиш правилно!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: август 28, 2008, 13:43:10 »

KIKSI мерси многоооо, естесвено че най важното е за нас това да си е най хубавия ден, а колкото повече хора са на нашето мнение значи наистина се доближаваме до истината... smile
За фотографката ми просто нямам думи колко съм доволна, аз бях малко с предобеждение в началото относно нея, защото исках мъжа и да ни снима, просто за него бях чувала , но уви той беше ангажиран / само държа да отбележа че отидох в началото на февруари за да го резервирам /, ако знаеш как ми се скофти като разбрах, направо не можах да спа, абе много съм си злееее... Та така той ми предложи Терезеа съпругата си, аз естествено от начало бях в чуденка защото нищо не бях чувала за нея, но проучих разгледах и хоп съгласих се, и не съжаляма изобщо... може пък това да е бил по добрия избор, но няма значение важното е че сме доволни и резултата изцяло ни задоволява. какво би било ако... просто не искам да го мисля, каквото било било...
А за стария град, даааа там стават много хубави фотосесии, не само нашата, повечето които съм гледала са много готини.... ами нашето градче си е супер.....
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: август 28, 2008, 13:59:11 »

Хехе, и а мен Пловдив ми е любимият град, единственият му недостатък е, че няма море...lol
Иначе с удоволствие бих се пренесла да живея там  good
Даже скоро си говорих с един бургазлия, който така преди няколко години решил просто, че му се живее в Пловдив и наистина се преместил там, та като го питах няма ли да се завръща към родния Бургас, той каза, че не и определи Пловдив като голям, но спокоен за живеене град, за разлика от София. И аз бях останала с такива впечатления и излезе, че е вярно...

Та затова скоро на една пловдивчанка, която смята да се мести в Бургас поради любовни причини  Wink и казах, че аз ако бях от Пловдив, никога не бих го зарязала заради Бургас smile...а като сложиш и колко по-евтино е отколкото в Бургас...

Но спирам с комплиментите за града ви, че тотално съм  Offtopic

Браво, че си се доверила на интуицията си за фотографката - виждаш ли - всяко зло за добро, а и смятам, че една жена винаги е с по-различна чувствителност и душевност от един мъж и някак си повече усет има да улови миговете...А когато е и професионалист, както във вашия случай...просто резултатът е повече от перфектен!!!  judges
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: октомври 27, 2008, 11:45:03 »

Нали сте на нашата дата... Wink просто не мога да пропусна да ви честитя трите месечинки брачен живот!  danceg yahoo, макар и със скромно закъснение smile
Пожелавам ви каквото сте изградили досега, да го направите още по-голямо и по-здраво, а това означава - дом, огрян от любов, разбирателство и усмивки!  give_rose
Активен
ani4ka1710
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 871


Никога не е късно да постъпиш правилно!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: декември 05, 2008, 11:12:08 »

С помоща на Елито - мискаприз, вече си имам и аз изрязано видео на начолото на нашия диск.. Толкова си го обичкам че как да не го споделя с вас.. Надявам се да ви хареса ...
 http://ani4ka81.multiply.com/video/item/1/1
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: декември 05, 2008, 11:22:14 »

Ани, аз ти казах вече де, но и тук да отбележа, прекрасни сте. Страхотна двойка, прекрасна булка, невероятна сватба, много емоционално е всичко! Аз даже  cray Много се радвам че успях да те видя на живо за малко в този прекрасен ден!  give_rose give_rose give_rose
Активен
pepina83
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 489


на мама пчеличката


Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: декември 05, 2008, 11:32:13 »

Ани мноооооого сте красиви.....и много влюбени...Пожелавам ви тази любов да бъде вечна.Клипчето е станало страхотно.  girl_wink
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #104 -: декември 05, 2008, 11:35:51 »

Със снимките в началото е толкова трогателно ... чак...  cray
Както е казала Ели и двамата сте много красиви !
Все така да се обичате и да сте заедно докрая  heart heart heart
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines