Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 23:35:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на ani4ka1710 - 26.07.2008  (Прочетена 32068 пъти)
 
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« -: юни 30, 2008, 14:31:21 »

Сватбата на още една красива дама наближава.  yahoo Ани хайде разказвай кое, как, кога и т.н. Пожелавам ти приказна сватба и страшно много любов!
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: юни 30, 2008, 14:32:58 »

честита темичка  ani4ka  :bravo:Хайде разказвай как върни подготовката,всичко готово ли е smile
Активен
ani4ka1710
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 871


Никога не е късно да постъпиш правилно!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: юни 30, 2008, 15:28:21 »

ехххх момичета благодаря ви за темата give_rose , ами какво да ви кажа малко ме е ударила предстватбена треска, че има още толкова неща които не съм направила, че.... шубето до небето дали ще се справя.
Надявам се тази седмица да ми звъннат за проба за рокялат, че на 06,06 съм я поръчала а няма звук от салона, ако ли не аз ще звънна задължително към четъртък.
Сега съм на вълна чаши, свещи, торта и такива работи, трябва и тази работа да я свърша тези дни, но.... претенция съм
Ходих на нещо като пробна прическа, ами да придобих предстваа горе долу, ноооо сега пък аксесоари за косата трябва да мисля, абе страшна работа, хиляди подробност.
Ще разказвам ако има още нещо.
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: юни 30, 2008, 17:34:19 »

Аничка, честита темичка! Аз се чудех коя булка изпускам, а тебе не те бяха сложили в списъка като гледах. Айде един ден преди мене ще станеш и ти госпожа, пожелавам ти приятни моменти до големия ден. За роклята - няма какво да ги чакаш, защо не им се обадиш да видиш какво става? Аз хич не мога така  crazy
Активен
milenium80
Сватбар
***
Публикации: 293


Buongiorno Principessa!


« Отговор #4 -: юни 30, 2008, 18:29:17 »

Аничка, честита тема мила!!!! Обратното броене започна, успех в подготовката и чакаме разказите т!
Активен
mileto_stoianova
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 82



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: юли 01, 2008, 10:09:33 »

Честита темичка ani4ka1710.Очакваме с трепет предватбените вълнения и разбира се твоят разказ за предстоящия ден и подготовката.
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: юли 01, 2008, 16:38:20 »

Честита темичка, Аni4ka1710!
Малко остава и до ТВОЯ ден! Нормално е да имаш вече предстватбена треска! blum
Успех с подготовката! Ще се справиш!
Активен
ani4ka1710
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 871


Никога не е късно да постъпиш правилно!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: юли 01, 2008, 21:41:12 »

момиченца кокиченца, днес си купих свещи и аз най накрая, без лъскотии но пак много стилни, много си ги харесвам, като купя и украса и ги украся ще ги снимам и демонстрирам. Междувпрочем реших и къде ще си поръчам букета, украсата за колата и бутониерите, така че и този ангажимент ми отпадна почти.... уффф.  danceg
Активен
ani4ka1710
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 871


Никога не е късно да постъпиш правилно!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: юли 09, 2008, 12:12:09 »

ами да се отчета до къде я докарах и аз. Вчера бях на първа проба... най накрая след едномесечно чакане, за сега съм многодоволна, надявам се и крайния резултат да е добър. Освен това вече имам украсено шампанско, украса за чашите и свещите yahoo , но снимки йок  sad , абе имам проблем нещо с фото апарата, а пък от телефона няма смисъл губи се всякаква красота на моите си красоти smile , но при първа възможонст щеви пусна да видите. Това е за сега от мен.
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: юли 09, 2008, 13:05:33 »

Браво за роклята!!! Ще чакаме снимки! И се надявам и скоро на снимки на свещите и всичко останало!!! То и на мен така ми се скапа само че ланкартат на компютъра и с такъв мерак наснимах всичко в петък да ви покажа и чаках до понеделник...Но няма да губим търпение!
Активен
milenium80
Сватбар
***
Публикации: 293


Buongiorno Principessa!


« Отговор #10 -: юли 09, 2008, 13:54:14 »

ani4ka Bravo, чакаме с нетърпение и твоят ден! В кой ресторант ви беше сватбата? give_rose
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #11 -: юли 09, 2008, 14:27:39 »

Успех, аничка  good
Активен
ani4ka1710
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 871


Никога не е късно да постъпиш правилно!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: юли 09, 2008, 15:10:58 »

ресторанта е Джия бийч, там където има много нерви май, за сега още не съм ги усетила, надявам се да няма много. За сега всичко е ок , но не съм имала много взимане даване там. Абе ще се оправим, важното е ние да сме щастливи и весели и всичко ще е супер. Girl_hide
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: юли 09, 2008, 15:17:53 »

Аничка, честита тема! Само позитивни емоции и най-прекрасни преживявания ти пожелавам! give_rose
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: юли 11, 2008, 23:45:00 »

Ани, как върви? Кога ще е готова роклята? Много се радвам, че си доволна от пробата. На мен нещо ми се губи модела ти. Показвала ли си го някъде?
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines