Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 03, 2024, 17:23:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли - част 5  (Прочетена 204984 пъти)
 
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: юли 24, 2008, 16:10:33 »

хей,

ами то дължината на роклята могат да я коригират и по-късно,

което означава да я направят по -дълга и каот вземеш обувките - кръц за 1 час е готова!
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: юли 24, 2008, 16:14:37 »

eli_m gostenka_82   е права, като си харесаш роклята да ти я оставят по-дълга, после според обувките ще ти я подкъсят. Аз също си взех обувките много след роклята. А относно не желанието да ходиш по магазини, то е само до първия магазин, после става интересно и искаш да се видиш в различни модели, за да прецениш кое то стои най-добре. Аз нямах, ама никакво усещане, че купувам булченска рокля. Просто разходка с приятелка по магазините. Wink
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: юли 24, 2008, 16:33:54 »

Gostenka_82, права си, че могат да ми я коригират след като си купя обувките!
Plamik, дано да си права! Надявам се да е така! Както са казали хората "То апетита идва с яденето"! blum
Благодаря ви отново момичета за съветите!
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: юли 24, 2008, 21:32:36 »

ели_м, напълно съм съгласна с пламик!!!

аз като гледах роклите в началото .... даже не исках и да пробвам,

облякох първата, после втората - все едни такива големи и тежки и.... ама направо се стреснах, но после .... да видиш как пробвах още поне 15....
Активен
silviq-tamara
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: юли 25, 2008, 06:22:31 »

аз имам един малко странен въпрос, значи утре отивам да си взема роклята и ми беше интересно как я дават от магазина-в някакъв калъф или...ако се нагъне в торба тя няма да става за обличане после.моята не е с обръч но е обемна,мислех си ако не предлагат закачалка и калъф...какво да си подготвя за пренасяне?моля за съвет защото тази вечер ще пътуваме, благодаря предварително:)
Активен
Мая
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 592



« Отговор #125 -: юли 25, 2008, 07:27:49 »

аз имам един малко странен въпрос, значи утре отивам да си взема роклята и ми беше интересно как я дават от магазина-в някакъв калъф или...ако се нагъне в торба тя няма да става за обличане после.моята не е с обръч но е обемна,мислех си ако не предлагат закачалка и калъф...какво да си подготвя за пренасяне?моля за съвет защото тази вечер ще пътуваме, благодаря предварително:)
Със сигурност ще ти я дадат на закачалка...поне досега не съм чувала някой да я спестява..ама знаеш ли дето се вика. Така, че ако искаш си приготви една. Калъф също би трябвало да ти дадат..ама и това знаеш ли дали ще стане pleasantry...Затова ако искаш си намери един найлонов чувал...тези който са от химическо чистене....едни прозрачни и дълги и "я пъхаш вътре" със закачалката. За измачкването няма как да не се понамачка но като се прибереш веднаха я вадиш и я слагаш някъде закачена за да се изпъне до сватбата good ...Аз поне така направих. Еее моята можеше да се поизгради малко, но незнам твоята каква е ..така че ти ще прецениш
Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: юли 25, 2008, 08:49:29 »

Mmagi, благодаря за съвета give_rose Определно съм избрала изпробван шивач (ако се наложи да полвам такъв), защото и аз нямам доверие на кой да е. А може ли да споделиш цените на Версай приблизително.....Те май шият, освен готовите рокли...

 И аз исках да питам за цените на Версай... Вчера ходих до едно ателие на Стамболийски, роклите не са лоши, а обслужването е под всякаква критика, мързи ги мързииии .... Мисля да отида до Нели Праматарова, и ако нищо не си хаерсам - отвам при Одета да ми шият... Поне ще е нещо от коприна, а коприната си е коприна, стои чудесно  LOVING

Ох, като чета терзанията на eli_m и като се сетя, че и обувки ме чакат  diablo

Mmagi, ще ми пратиш ли на лични приблизителни цени във Версай? Благодаря  give_rose
« Последна редакция: юли 25, 2008, 22:25:34 от maria_lakova » Активен
gadamer4e
Сватбар
***
Публикации: 214



Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: юли 25, 2008, 09:23:57 »

Вече мога да ви покажа и моята рокля  smile
http://picasaweb.google.com/gadamers/Sesia/photo?authkey=2dufqqux6Gw#5226170628435631394

http://picasaweb.google.com/gadamers/Svatba/photo?authkey=LifQf5Bx5J0#5226164442632822002

http://picasaweb.google.com/gadamers/Svatba/photo?authkey=LifQf5Bx5J0#5226155943373379346
« Последна редакция: юли 25, 2008, 09:26:30 от gadamer4e » Активен
gadamer4e
Сватбар
***
Публикации: 214



Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: юли 25, 2008, 10:19:50 »

mmagi роклята на дъщеря ми е от магазина, от който си взех булчинската рокля (Феде). Направиха я по поръчка. Наистина е много хубава, не знам дали на снимките се вижда добре.
Активен
doriani
Любопитен
*
Публикации: 32



« Отговор #129 -: юли 25, 2008, 13:39:02 »

 :bravo:аз не съм много по писането на хвалби но тук ще се включа и аз -цялото ти семейство изглеждате супер и особено малката принцеска-истинско ангелче  Bravo
« Последна редакция: юли 25, 2008, 22:29:31 от maria_lakova » Активен
mbms
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #130 -: юли 25, 2008, 18:43:40 »

Здравейте,
някой знае ли нещо повече за Pronovias, поръчах си рокля от там и ми казаха, че ще пристигне след два месеца. Малко се притеснявам дали наистина ще стане така, т.к. нямям много време до сватбата, а ще са нужни и корекции.
Благодаря.
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: юли 25, 2008, 21:14:30 »

мбмс,

за кой град става въпрос и от кой магазин си я поръча????

ако искаш, на лични може, да не се приеме като рекламка, че ... ще има  beating

тази фирма я продават на доста места, но ... има едно голямо но!!!!

пиши на лични



Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #132 -: юли 25, 2008, 23:30:06 »

аз имам един малко странен въпрос, значи утре отивам да си взема роклята и ми беше интересно как я дават от магазина-в някакъв калъф или...ако се нагъне в торба тя няма да става за обличане после.моята не е с обръч но е обемна,мислех си ако не предлагат закачалка и калъф...какво да си подготвя за пренасяне?моля за съвет защото тази вечер ще пътуваме, благодаря предварително:)

Аз малко късно се включвам, но ... според мен закачалка и един от тези големите прозрачни "чували" от химическото чистене, за което споменаха, ще свършат работа за не много обемиста рокля. Моята поне така виси - закачалка и отгоре наметнат такъв прозрачен "чувал". Хем да не се цапа, хем да не се праши.
Активен
picasso
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 52



Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: юли 26, 2008, 10:36:39 »

Здравеите момичета, вече не ми остава мн. време да влизам в сайта, но това не означава че вече не се вълнувам от сватбените приготовления...Това е най-хубавия ми момент в живота.

Искам да ви покажа и моята рокля, тя е от мн. части и доста функционална.
Ще се радвам ако идеята помогне на някоя от вас.
От една рокля имах два тоалета.

http://picasaweb.google.com/reneta.ts/OurWedding/photo#5207257186526391986

http://picasaweb.google.com/reneta.ts/WeddingParty/photo?authkey=zM-k6vBU7WU#5207243343846793298

Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: юли 26, 2008, 11:44:15 »

 Bravo Моята идея за роклята беше абсолютно същата и почти вече е готова crazy
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines