Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 03, 2024, 17:34:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли - част 5  (Прочетена 204985 пъти)
 
stefanneli
Ентусиаст
**
Публикации: 82



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: юли 15, 2008, 12:15:23 »

идеята е да се подчертае бюста и намалят раменете  crazy или да се привлече внимание към бюста, за да не се открояват раменете  crazy другото което е - свикнала съм с V деколтета, а ако съм с някое от затворените, голямо потене ще падне /сватбата ще е по забавна, наблягайки се на здраво пиене и танци  blush/
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: юли 15, 2008, 15:00:54 »

момичета помагайте - това е роклята, но искам горе да е с доста изрязано 'V' деколте и презрамка около врата.
http://www.thebridalshop.com/maggiesottero/ASM3148.htm
ако сте виждали такава в нета моля ви пратете ми линк  girl_cray3
Надявам се да не ми се обидиш, но според мен на тази рокля няма да и отиват такова деколте и презрамки. По-добре гледай модели, които са по-близки до това, което искаш.
Активен
stefanneli
Ентусиаст
**
Публикации: 82



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: юли 15, 2008, 15:23:34 »

Арлина разбира се, че няма да се обидя  smile
не разбирам от модели, затова мнението ви е важно
модела 100% ще е с ниска талия, от 1 част и долната част ще е така като на снимката
проблема е горе  cray имам чувството, че така както е ми разширява раменете  crazy
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: юли 15, 2008, 15:33:27 »

stefanneli извинявай за въпроса, но ти пробвала ли си различни модели рокли, за да видиш на живо как стои всичко. Мисля си, че на картинка е едно, но на живо е съвсем друго. Ако не си пробвала според мен е добра идея да отидеш в някой салон и да пробваш различни варианти. Така най-добре ще прецениш как трябва да изглежда роклята. Аз си мисля, че това деколте с презрамката през врата не стеснява раменете.
Активен
stefanneli
Ентусиаст
**
Публикации: 82



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: юли 15, 2008, 15:39:19 »

svetli пробвах доста модели
най-тесни раменете ми изглеждаха с бюстие с презрамка около врата
най-широки ми изглеждаха с бюстие което е по-закрито горе /незнам дали обясних добре/
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: юли 15, 2008, 15:47:19 »

В такъв случай и щом това е модела, който ти стои най-добре, намери си добра шивачка и с картинката и още една с презрамка през врата и остро деколте при нея и си уший роклята на мечтите ти  butterfly по-трудно ще е да търсиш готова, а и шивачката може да съобрази всички размери. Успех в начинанието!!! и да се похвалиш колко си красива после
Активен
stefanneli
Ентусиаст
**
Публикации: 82



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: юли 15, 2008, 15:55:55 »

svetli мерси  Ashamed дано наистина стане каквато я искам  smile ще пусна и снимки, когато е готова
Активен
smiling rain
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 175


Magic everywhere


Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: юли 15, 2008, 16:02:30 »

Стефанели, виж и тук - в новата колекция има супер модели http://www.pepebotellanovias.com/. Все ще си избереш дизайн на горната част. Въппреки, че жени с твоята структура са секси по презумпция и не трябва да се притесняваш от роклята.
Активен
kuklata
Любопитен
*
Публикации: 35


« Отговор #83 -: юли 16, 2008, 08:14:21 »

Арлина разбира се, че няма да се обидя  smile
не разбирам от модели, затова мнението ви е важно
модела 100% ще е с ниска талия, от 1 част и долната част ще е така като на снимката
проблема е горе  cray имам чувството, че така както е ми разширява раменете  crazy


Stefanneli,

ето тази е нещо подобно на това което описваш...

http://www.mtyler-boutique.com/dresses_cablanca5.html
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: юли 16, 2008, 14:51:53 »

Днес бях на проба за роклята - става просто страхотна danceg Не мога да си намеря място от радост. Даже ми се струва, че е по-хубава от оригинала, а е още само на тропоски и кърфици.
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: юли 16, 2008, 15:21:51 »

Днес бях на проба за роклята - става просто страхотна danceg Не мога да си намеря място от радост. Даже ми се струва, че е по-хубава от оригинала, а е още само на тропоски и кърфици.
goody Бравоооо нямам търпение да те видя в нея,но ти ще ме изпревариш   Wink
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: юли 16, 2008, 15:33:18 »

Захира много се радвам за теб! Чакам с нетърпение да видя роклята. Колко в крайна сметка ще ти излезе?
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: юли 16, 2008, 15:39:49 »

Първоначално дадох 30лв. за шифон, после 120 за солиране и сега за останалия плат и за ушиването 330лв. та всичко общо 480лв.
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: юли 16, 2008, 15:41:47 »

Браво, Захира, и аз чакам с огромно нетърпение твоята рокля! Мисля, че щ е страшно различна и изискана!!Радвам се, че ти харесва дори повече!!Ще чакам снимки!! danceg
Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: юли 17, 2008, 22:13:21 »

здравейте момичета- кокичета много съм щастлива днес си взех роклята от асеновград станала е прекрасна имам си и шал и чанта и воал Bravo всичко, няма как да ви я покажа че мъжа ми...нали е фен на форума Wink но наистина резултата е прекрасен, малко ми я стесниха защото се оказа че съм отслабнала малко smile толкова съм щастливааа yahoo
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines