Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 10:55:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли - част 5  (Прочетена 200637 пъти)
 
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #435 -: септември 29, 2008, 14:58:47 »

Ами всъщност като се замисли с вариант като моята втора рокля май- нама да може много много да мърдаш та камоли да танцувая,точно поради тази причина и аз почнах да се замислям за нещо по леко,защото не ми се иска да се чувствам като гипсирана цяла вечер,въпреки че много харесвам рокли от този тип.
Активен
rozovka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1031



« Отговор #436 -: септември 29, 2008, 15:02:33 »

Ее, няма да се отказваш  good.  Не виждам какъв е проблемът с втората рокля... Шлейфът й ще се вдига или откача, така или иначе - какво толкова... 
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #437 -: септември 29, 2008, 15:05:49 »

Моята приятелка, на която бях кума това лято  danceg беше решила въпроса с "голямата" рокля много добре. Шлейфа на роклята й се сваляше и съответно като влязохме в ресторанта - когато вече той беше порядъчно мръсен - и най-вече ненужен просто го свали и остана свободна за танци-манци. Така че и това не е никак лош вариант за момичетата, които държат да имат по-пищни рокли по време на церемониите, но и да не се лишават от танците после.
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #438 -: септември 29, 2008, 15:18:20 »

Бубка мисля , че това е една много добра идея.Супер направо досега бях мисли за някаъв начин да го захвана или прикача, но не бях се сетила,че мога да моахна направо целия.  good
Активен
a_iordanova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #439 -: септември 29, 2008, 15:21:07 »

Здравейте момичета,

аз като една вече минала по този път булка, мога да кажа че правилно мислите по въпроса. Роклята трябва да е задължително удобна за танци. Моята беше удобна, шлейфа се закачваше отзад. Повочето модели, които имат шлейф са пригодени така чче той да не ти пречи. Това обаче ще го прецените, като тръгнете да мерите роклите по магазина. Иначе Lady-In-Love, и трете рокли са разкошни, на мен лично най ми харесва първата, може би защото изглежда по-лекичка. Но която и да избереш ще бъдеш ноетразима, просто защото Маги Сотеро е номер едно в булчинските рокли.

Пожелавам ви успех в избора!
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #440 -: септември 29, 2008, 15:22:31 »

Аз съм за номер 1 направо е бонбон Girl_hide
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #441 -: септември 29, 2008, 15:24:18 »

Мерси a_iordanova!Аз също мисля,че Маги Сотеро е ненадмината,просто се влюбих в нейните рокли,страхотни са!!!Ще бъда много щастлива,ако найстина мога да нося найна рокля на сватбата си! blum
Активен
JeniB
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 28



« Отговор #442 -: септември 29, 2008, 21:29:37 »

Аз май най-харесах 3тата.
Ще взема и аз да ви пусна, кои рокли съм харесала до сега, че са 5-6  blush
Активен
Вили
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 598



Моят сватбен албум

« Отговор #443 -: септември 29, 2008, 22:23:58 »

И аз съм за първата рокля. Много ми харесва отпред как е направена. А по въпроса за тежестта на роклята, която и от трите да си избереш, точно тези модели са направени от голямо количество плат, който неминуемо доста си и тежи. Варианта с шлейф, който се откача е най-добур. А другото нещо при целите рокли и особено тези пищните е това, че понеже роклята е цяла, а не от две части и при това доста тежка, има вероятност от смъкване и постоянно се налага подръпване нагоре, което не е никак комфортно.
Успех в избора на всички бъдещи булки!  good
Активен
Miravarna
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 949



Моят сватбен албум

« Отговор #444 -: септември 29, 2008, 22:39:02 »

lady_in_love ,ако мога да изкажа и аз своето мнение по въпроса с роклите...На мен лично ми харесват номер 2 и номер 3. Аз вече минах по този път и искам да ти кажа да не се тревожиш за обема,важното е да ти харесва.Моята рокля тежеше над 8 кг,но се чувствах прекрасно и за миг не съжалявам,че избрах обемна рокля и то с дълтг шлейф!! Напълно те разбирам,нормалано е да се чудиш коя е най-хубава,но ще ти кажа само,че аз от интернет си бях харесала около 15 рокли на същата фирма.За щастие не живея в Бг и имах възможност да обикалям булченски магазини,които предлагат техните рокли.Оказа се,че те нямат всички модели в наличност,пробвах 3ри от моя списък,кожито имаха в магазина и не се харесах в нито една.Затова най-важното е как ти стои,ако имаш възможност отиди и пробвай на място,така ще вземеш бързо и правилно решение. Успех!
Активен
Bella_Bella
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 29


« Отговор #445 -: септември 30, 2008, 09:12:12 »

lady_in_love роклите на Маги Сотеро и аз смятам че са невероятни @}->--Аз лично се бях спряла на втората. Дори я пробвах и според мен не беше много тежка. Тази която си израх ми се струва че е по-тежка. Относно шлейфа, ако го прихванат отзад пак е удобно, тои не е тооолваа дълъг.Ако ще ходиш до магазин където продават рокли на Маги Сотеро, първо се обади да питаш, далит  имат това което си си избрала.
Пожелавам ти успех страхотен избор give_rose
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #446 -: септември 30, 2008, 11:02:38 »

Здравейте момичета!Благодаря ви за невероятните съвети и идеи.Аз също мисля,че е най добре да меря на място,но тъй като има още доста време мисля да го оставя за по късен етап,защото аз съм решила да отида до Гърция нали там има най близо бутик на Маги Сотеро и поради тази причина ще изчакам ,за да може ако харесам направо да купувам а не да се наложи после да ходя още веднъж.Bella а ти къде си пробвала рокля номер 2?На живо също ли е толкова красива.Добре ли стой?
Активен
Bella_Bella
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 29


« Отговор #447 -: септември 30, 2008, 11:11:32 »

lady_in_love  Роклята е страхотна, поне според мен стои невероятно. Отдолу трябва да си с обрачите, за да стои по бухнала и да ти е по удобно за ходене. Аз я пробвах в Дубай и от тък си купих моята. Препоръчвам ти да се обадиш в магазина в Гърция преди да отидеш, за да ти потвърдят дали имат тези модели (аз май се повтарям sorry  pardon)
Успех give_rose
Активен
benii
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 49



« Отговор #448 -: септември 30, 2008, 11:18:38 »

а на какви цени вървят роклите в Гърция на Маги Сотеро?
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #449 -: септември 30, 2008, 11:28:31 »

Ами benii всъщност незнам точно,но съм гледал цени в интернет и първата и втората рокля са от новата колекция на Маги Сотеро и са някаде около 1200-1300 долара,третата рокля е от миналогодишната колекция и варви някъде около 800 долара поне това съм виждала в нета/говоря за оригинали/.Може би Bella  ще ни каже дали реално са наистина толкова? pardon
Активен
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines