Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 18, 2024, 19:02:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли - част 5  (Прочетена 201941 пъти)
 
ani4ka1710
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 871


Никога не е късно да постъпиш правилно!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: юли 04, 2008, 14:55:33 »

мисля че е хубаво от по рано да отидеш т.е сега някъде, и ако харесаш нещо просто да им обясниш какви са ти опасенията, и роклята да стои при тях и последната седмица да има корекции ако се налага, но ако ще я изибираш последната седмица, ми се струва че само ще се притесняваш повече.
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: юли 04, 2008, 15:51:28 »

sonq82, аз на сватбата ще съм в началото на 6-я и си купих рокля преди 2 седмици. Колкото и да порастнеш, няма да е толкова фрапиращо за 1 месец. А и ако търсиш рокля за бременни, няма никакъв проблем.  girl_wink
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: юли 04, 2008, 15:58:55 »

zahira честито за плата и успех в ушиването на роклята. Чакаме да видим готовия продукт!
Соня мисля, че ще си създадеш излишно напрежение с купуването на роклята в последния момент. Остави си малко повече време, а те могат да я съобразят с това колко евентуално ще се промениш до сватбата. Успех!
Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: юли 06, 2008, 00:43:14 »

Соня и според мен само би си създала допълнителни неудобства ако си купиш роклята в последния момент..по-добре я вземи по-раничко и гледай модела да е с перспектива Wink
Активен
Alexsa
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 30


щастливи!


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: юли 06, 2008, 11:28:29 »

Да ви се похваля и аз - вчера си поръчах роклята!!!! Казаха, че след около месец ще пристигне и тогажа 6те пражим поправки, заради бременността ми. На сватбата ще съм в края на 6 месец и идея си нямам как ще изглеждам! Но си я поръчах с корсет, т.е. тази която си бях харесала отдавна!  goody
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: юли 06, 2008, 17:57:38 »

Да се отчета и аз.Вчера цял ден беше обикаляне по магазините в София.Двете скумата ми направо се развихрихме, а горките мъже идеше им да ни убият  hunter, ами какво да правим като се съгласиха да обикалят с нас  pardon .Та беше едно лудо мерене на рокли.накрая си харесах две, едната е от един магазин на Пиротска(забравих му името), а другата от магазина на Грънчаров и син.И сега се двуомя, коя да е.Ще преспя ще помисля и ще видим коя ще е, че е време вече да поръчвам.
Активен
Ел
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 999


Консултант по кърмене към НКК


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: юли 06, 2008, 18:06:36 »

  Момичета и аз си поръчах рокля sad ама не точно това което исках cray Под натиск от свекърва ми си поръчах подобна от Сияна, има общо, но под натиска, цабравих за някои мои желания. Дано да стане хубава и да ми стои добре, много набързо ми взеха и мерките, значи ще се наложат корекции, изкараха ми всички обиколки по-големи!
 
Активен
hristi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 512


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: юли 06, 2008, 18:10:02 »

мила ако не си искала тази рокля защо си разрешила на някой друг да взима решения..............това е твоя ден и това си е твоята рокля.................ако имаш възможност реагирай на време.............
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: юли 07, 2008, 09:09:41 »

Момичета, взех си роклата!!!! За всички любопитни съм я качила в галерията ми! И обувките и чантата са в комплект с нея, от същия плат! Имам и кусо було, но го нямам на снимка!!! Е какво ще кажете??
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #24 -: юли 07, 2008, 14:23:48 »

Ванили, честито!
Роклята е много хубава.  Bravo Ще бъдеш страхотна булка. Само не видях цветенцето от оригиналния модел. Ти ли така поиска да ти я ушият?
Петровска, розичката я има, малко повдига воалчето на полата, но шала го няма, за моята фигура казаха,че така ще е по-добре,а  и роклята, която пробвах първия път беше такава като моята,а не катов  в сайта!!! Багодаря!
Ванили, Bravo
Роклята ти е много хубава и много ти отива, честито!!!
сега разгледах галерията ти, всички неща са супер , от мен  judges чакам с нетърпение да видя книжките
успех нататък  yahoo
Роклята е много нежна, ще бъдеш много хубава булка!
Момичета много ви благодаря!!! Успех и на вас!
Ванили, роклята ти е станала много хубава - изглеждаш чудесно  good
Ще бъдеш много красива булка  smile
Ехаа, Ванили! Роклята е чудесна и страаааашно много ми харесва как стои. Ако питаш мен въобще не личи че има обръч, което според мен е много добре ! браво на теб направила си страхотен избор! Bravo Bravo Bravo
Аз също разгледах цялата ти галерия, всички неща са много добре подбрани и нежни. Още веднъж честито, сигурна съм че ще бъдеш страхотна булка!!! give_rose
Герка, благодаря!
А_Йорданова и на теб мерси! И на мен това много ми хареса, че не си личи обръка, много е малкъ, и лесно се ходи с нея, много е феерична и лека, което за лятото си е супер!
Vanilly, роклята е много красива ит и стои супер  good
Винили, роклята ти е страхотна и ти стои великолепно! Много да танцуваш и да се радваш с нея! good Bravo
Ванили  Bravo за роклята! Много е красива и ти стои много добре. Да си много щастлива докато я носиш! Разгледах и другите ти неща в галерията. И те са много нежни и симпатични!
Чудесна рокля! Стои ти много добре! И аз разгледах галерията - вече облеклото е отвсякъде завършено blum
Vanilly  Bravo за роклята!!! това определено е твоята рокля Bravo

надявам се и моята да стане добре и след седмица и аз да мога да се похваля girl_impossible
Vanilly много си хубава!!!Роклята без шала на мен повече ми харесва даже  good А на теб ти стои супер  judges
« Последна редакция: юли 11, 2008, 08:25:04 от maria_lakova » Активен
Daninka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 57



« Отговор #25 -: юли 08, 2008, 15:18:44 »

Здравейте момичета,
обръщам се към Вас за съвет - харесала съм си един модел, който за съжаление ще се наложи да бъде ушит, а не поръчан.
Моля, всеки, който има поглед върху шивашките ателиета в София и Асеновград:) да сподели мнение с мен. Прочетох доста по този въпрос, но все пак .....
Благодаря!


* 1516-600.jpg (28.59 KB, 340x445 - видяно 540 пъти.)
Активен
Ел
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 999


Консултант по кърмене към НКК


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: юли 08, 2008, 22:20:08 »

 Vanilly, честито, много ти е красиви роклята give_rose
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: юли 09, 2008, 11:07:42 »

Аз съм утре на първа проба.  pardon Много ме радват - в петък ми взеха мерки и айде... Дано да е както трябва...то не че ще се разбере много, като я знам че ще е на "тропоски". Стискайте палци  blush
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: юли 09, 2008, 11:25:21 »

И аз се учудих колко бързо ме викат на първа проба - вчера ми взеха мерки, а на 14, 16 и 18 съм на проби. Дано стане по бързичко и да си взема роклята вкъщи, че вече нямам търпение да видя какво ще се получи.
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: юли 09, 2008, 12:21:01 »

Zahira, Skylife, всички нямаме търпение за вашите рокли! Дано да са даже по-хубави от очакванията!!! Успех! Благодаря на всички, които писаха мненията си за моята рокля, и много се радвам, че ви харесва!
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines