Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 13:57:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли - част 5  (Прочетена 201967 пъти)
 
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« -: юни 28, 2008, 23:43:10 »

Булчински рокли - част 4
Активен
Alexsa
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 30


щастливи!


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: юни 29, 2008, 20:43:24 »

В Мирена ходих в магазина им в Бургас, но нищо не ми хареса. Смятам да посетя и този във Варна и си мисля, че разнообразието ще е по голямо. А и за бременни не видях никъде хубави рокли! Ннаправо сме ощетени, а повечето вече са бременни като се сетим да се омъжваме! smile Вероятно ще си поръчам с корсет, пък да видим как ще изглеждам накрая. smile
Активен
micedj
Сватбар
***
Публикации: 163



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: юни 30, 2008, 08:13:35 »

Момичета, да ви се похваля - вече си имам рокля!!! Направихме може би повече от 8-9 проби и вече не си представях как ще изглежда в готов вид, но е точно това, което съм си мечтала, че и отгоре  yahoo yahoo
Активен
ani4ka1710
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 871


Никога не е късно да постъпиш правилно!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: юни 30, 2008, 08:29:32 »

Еххх момичета браво на вас и честито, а аз още на първа проба не съм отишла, поръчах я на 06,06 и ми казаха че ще се обадят но не ми казаха някаква дата и аз си чакам ли чакам и вече забравих какво съм си харесала pardon , абе ако и утре не ми звъннат, звънкам да ги притесня, ами то си ми е мерак, а и ... да не стане след сватбата, е надявам се че няма да има такива работи, поне в този салон не съм чула такива оплаквания, дано не съм сефтето.
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #4 -: юни 30, 2008, 15:30:42 »

Момичета, миналата седмица обикалях "Пиротска" в София да видя какво има и на какви цени и съвсем случайно влезнах в един безистен в началото на улицата от лявата страна ... ами там само рокли, булчински неща, костюми ... шашнах се. Имаше и някои кичозни рокли, но за моя огромна изненада имаше две къси булчински рокли, доста елегантни, както и няколко прави модела. Тоест - разнообразие! good Нямах чак толкова много време за обикаляне и заглеждане, но може би някоя от вас ще намери роклята си там  Wink
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: юни 30, 2008, 15:35:39 »

Арлинче,

ами снимки?

нали съм любопитна

ще сложиш ли?
Не blum Щракнах само веднъж големият розов калъв, в който ми я дадоха. Просто като знам колко пъти съм кликвала по грешка на някой от форумите, които младоженеца посещава, а не на моите, не ми се рискува да я види.
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: юли 01, 2008, 09:09:36 »

Ех, Арлина, много си лоша, видях аз плика, ама както си решила!!Надявам се да е това, което искаш. Булото е много нежно! Аз моята рокля я взима в събота и ако имам възможност ще се снимам с нея, че иначе ще я видя чак към края на Юли, и понеже моето мило не влиза тук ще ви я пусна да си кажете мнението!!
Активен
milenium80
Сватбар
***
Публикации: 293


Buongiorno Principessa!


« Отговор #7 -: юли 01, 2008, 09:14:40 »

Арлина знам каква прелест се намира в розовия калъф Wink Честито и вярвам че ще се чустваш най-красивата в нея на сватбения ден, особено след като я изстрада тоолкова много
Активен
mavish
Новак
*
Публикации: 18


« Отговор #8 -: юли 01, 2008, 09:39:06 »

Честито Арлина и дано всичко мине по - добре от това, което ти си си представяла! А Ванили ще чакаме сникмите ти в събота Wink Много се радвам и за двете ви, че вече имате рокли, но ми е малко и кофти, защото моята още я няма sad

Активен
preslava_82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 634



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: юли 04, 2008, 09:48:23 »

Здравейте и от мен,тук в тази темичка girl_wink Знаете ли къде има представители на Cymbeline в Пловдив или някъде другаде?
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: юли 04, 2008, 10:02:28 »

За София, знам че представители са Shu Shi, имат магазин и на Евлоги Георгиев 41. Но за Пловдив не съм чувала. Знам, че и във Варна имат някъде на Братя Миладинови 24 и в Бургас на Кирил и Методий 11, но това определено ти е по-далеч. По принцип имат и мейли и телефони. Ако мога да помогна  girl_wink
Активен
vasilisa
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 60



« Отговор #11 -: юли 04, 2008, 14:02:19 »

Здравейте и от мен ,една от новите@}->--
Как мислите,нормално ли е две почти идентични рокли да имат разлика в цената от 150 лв.?
И като казвам идентични,разликата е наистина много малка,само по полата,корсета е еднакъв и за двете.
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: юли 04, 2008, 14:04:44 »

Купих си плат за роклята и съм на седмото небе /е не всичкият де/, но поне шифонът е налице. Сега ще го занеса да ми го солират. Цветът е в екрю, а на мен даже леко ми прилича на бананово. За пореден път се убеждавам, че не винаги това което ни харесва е най-добрият избор. Преди да си купя плата страшно много харесах един шифон с много ситен брокат по него. Ако продавачката не ми беше казала да си наложа двата плата по тялото за да видя как ми стоят най-вероятно щях да го купя, но като го премерих по мен въобще не ми стоеше добре, а плата, който взех много повече ми отиваше на кожата.
Активен
sonq82
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #13 -: юли 04, 2008, 14:28:30 »

Здравейте момичета, и аз ще съм булка на 02.08. Мислех да ходя до Асеновград съботата преди сватбата ми, но се чудя да не е късно. Причината е, че на сватбата ще съм бременна в 5 месец и искам роклята в последния момент за да не ми отеснее. Случайно да знаете дали в Асеновград предлагат рокли за бременни булки, много се притеснявам, че намя да си намеря рокля и навръх сватбата си ще съм с пръст в устата..... sad cray а най-лошото е, че дори незнам какъв чмодел искам - може би с висока талия за да не ми личи много......
Активен
hellen
Ентусиаст
**
Публикации: 143



« Отговор #14 -: юли 04, 2008, 14:33:06 »

Ами според мен си остави поне една седмица до сватбата, защото като си харесаш нещо може все пак да се налагат леки корекцийки да има достатъчно време да се реагира. А за една седмица едва ли ще се промениш чак толкова.
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines