Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 01, 2024, 20:21:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на misskapriss 09.08.2008  (Прочетена 127765 пъти)
 
mirindadimi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 747



Моят сватбен албум

« Отговор #360 -: септември 24, 2008, 09:05:32 »

Много сладка двойка сте! heart
Булката, роклята, букетът, младоженецът, костюма му, екстериорната украсата за ритуала, украсата за ресторанта, снимките  са супер - не видях просто нещо, кето да не ми грабна окото. pardon
Пожелавам все така щастливи заедно! give_rose
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #361 -: септември 24, 2008, 09:12:46 »

Благодаря ви момичета, много ме зарадвахте с думите си. Знаете колко се притеснявах за ресторанта, украсата и червените карета и колко ми беше тъжно че сватбата няма да е съвсем както аз я искам... За мое щастие в крайна сметка се получи доста близко до представата ми за хубава сватба, макар и с някои доста съществени недостатъци. Успокоявам се с това, че имам шанс за втори сватбен ден като правим църковния брак  tease И тогава вече ще е перфектно, сигурна съм  pardon
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #362 -: септември 24, 2008, 10:49:13 »

Ихаааа, кой като тебе. Ама украсата много ми допадна (поне това което видях). Направо се е получило страхотно good
Активен
Anita81
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #363 -: септември 24, 2008, 20:53:56 »

Ели, поздравления за прекрасните снимки и прекрасните младоженци  Bravo сега остава да пуснеш и някоя снимка от самото тържество smile
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #364 -: септември 25, 2008, 17:27:25 »

Мерси мацки! Много се радвам че ви харесват. Аз още не съм имала време да им се порадвам. Просто съм се пощурила от работа веднага след сватбата... Но от утре лудницата започва с пълна сила, което значи че скоро ще свърши... yahoo Вече съм супер изморена и изнервена и направо ми се плаче вече  cray Моля ви стискайте палци всичко да мине добре.
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #365 -: октомври 02, 2008, 10:19:33 »

Страхотни снимки! Много си хубава!
Активен
Alannah
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 476



Моят сватбен албум

« Отговор #366 -: октомври 02, 2008, 10:48:44 »

Елиииии, едно закъсняло ЧЕСТИТО и от мен yahoo!!!!!!!!!!!!
Страшно много неща пропуснах с отсъствието си! Пожелавам ви да сте МНОГО щастливи и да се обичате още повече и от деня на вашата прекрасна сватба! Албумът ви е страхотен!
Обичайте се! Обичайте се! Обичайте се!!!! heart heart heart heart heart heart heart
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #367 -: октомври 26, 2008, 10:58:35 »

Мацки, след много моткане и туткане  blush снощи се хванах и сложих снимки и от ресторанта в албума. Остава само да сложа още някоя снимка от фотосесията и албума ще е абсолютно готов. Ако ми остане време днес и това ще свърша.  pardon

След сватбата не ми остана време да кажа впечатленията от хората, които работиха за да стане сватбата такава каквато беше.

р-т Джия Бийч: Като цяло ресторанта е красив, има хубава градина и цените са добри. За съжаление обаче нямаше възможност за проява на кой знае какво творчество при украсата. Управителката си има ясно становище за това как трябва да изглежда една сватба и строго се придържа към него. Като цяло сватбата беше много хубава и всички много се забавляваха, Ди Джея е много добър Bravo Единствения проблем беше че част от пържолите бяха леко развлени...но за щастие нямаше последици.

Сладкарница Попи Мони: Най-вкусната торта  good Но...закъсняха с около 1ч с доставката и се наложи Даниел да им вдигне скандал по телефона за да я докарат. Тортата нямаше нищо общо с това, което бяхме поръчали като визия, но пак беше много красива и хората се бяха постарали да направят захарни морски звезди и мидички. Изглеждаше добре въпреки всичко и беше много вкусна. Италианския им крем е божествен  good

Фотограф Димитър Яков: Няма какво да кажа за него, освен че е страхотен човек, много мил, усмихнат, предразполагащ...Аз по принцип не обичам да се снимам и се притеснявам, но той успя да ме накара да се отпусна и да се чувствам добре. Дойде по-рано от уговореното и ме чака защото аз още бях на фризьор  blush Направи най-страхотните снимки и ги събра в най-красивия албум.

Видео оператор Краси от Студио ДИТ: Голям образ smile Много свеж и ненатрапващ се smile Направи ни много готино видео, началното клипче е много сладурско, а клипчето от фотосесията е много романтично и нежно.

Грим и прическа Гаро Папазян: С Гаро сме си приятели от 100 години и винаги съм доволна от него. Мисля че снимките показват че се е справил доста добре(поне според мен)

Мога още доста хора да опиша, но се притеснявам че съвсем ще го превърна този пост в реклама, така че ако някой го интересува нещо конкретно ще давам контактите на лични.

Това е от мен за сега! Надявам се албума да ви хареса  give_rose give_rose give_rose
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #368 -: октомври 26, 2008, 17:08:22 »

Ели,миличка страхотен албум cray на един дъх го разгледах,много ме разчувства с надписите под и над снимките cray едно браво за прекрасният фотограф уловил е много интересни мигове judges за теб-какво да кажа,още си стоя зад тезата ,че си много фотогенична и красива give_rose пожелавам ви винаги да сте така усмихнати и весели give_rose give_rose А украсата-вярно оранжевото не е много морско,но е прекрасна-а-а-а-а girl_in_love girl_in_love girl_in_love girl_in_love хич и не се оплаквай-страхотна е pleasantry beating
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #369 -: октомври 26, 2008, 20:00:04 »

Мерси Наденце! Има още няколко снимки от фотосесията, които много си ги харесвам и ми се иска да ги кача, но да видим кога ще стане...че каквато съм мотла  blush

Благодаря и на другите момичета които ми писаха в седмичната тема  give_rose give_rose give_rose
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #370 -: октомври 27, 2008, 09:32:19 »

Ели, скъпа, снимките от ресторанта са много хубави!!! И украсата е станала супер, като знам какви проблеми имаше с тази шантава управителка!! Разкошни сте всички!!!
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #371 -: октомври 27, 2008, 09:51:38 »

Ели, скъпа, снимките от ресторанта са много хубави!!! И украсата е станала супер, като знам какви проблеми имаше с тази шантава управителка!! Разкошни сте всички!!!

Мерси миличка! kiss2
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #372 -: октомври 27, 2008, 09:53:48 »

Охооооо, misskapriss - не знам какво да кажа освен страхотен албум! Мнооого съм впечатлена от снимките! Украсата е прекрасно изпипана - тук специални адмирации, защото много добре знам какъв труд е всяка покана, чаша, детайл от украсата и прочие! Невероятни снимки и много оригинални!  
 Bravo Bravo Bravo
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #373 -: октомври 27, 2008, 10:09:09 »

Ели страхотен албум си направила и прекрасна сватба сте организирали!  Bravo  Bravo  Bravo
Цял живот така щастливи и влюбени да бъдете, както сте на тези снимки!
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #374 -: ноември 06, 2008, 15:37:44 »

snezhito и svetli благодаря ви много. Радвам се че албума ви харесва и се надявам че сте успяли да усетите емоциите,които изпитахме в този ден!
Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines