Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 21, 2024, 05:29:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на misskapriss 09.08.2008  (Прочетена 134730 пъти)
 
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #270 -: август 18, 2008, 14:09:35 »

Ели, миличка, страхотна булка си, прическата, грима, роклята, мадоженека до теб, направо сте пекрасни!!! Роклята е станала страхотна, а колажите са направо жестоки!!!Чакам още разкази и снимки!
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #271 -: август 18, 2008, 14:46:42 »

Поздравления за булката! Bravo Страхотна си, нямам думи! give_rose
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #272 -: август 18, 2008, 15:26:10 »

Такаааа... До къде бях стигнала?! Ааа,да! Та влиза младоженеца с гръм и трясък и след него се изсипват още 10 мъже и стаята изведнъж стана адски малка, но аз имах чувството че сме само двамата. В момента в който вдигна воала от лицето ми и каза че съм много красива целия свят се изгуби и бяхме само аз и той. Бърза целувка, усмивка към фотоапарата и хайде обратно във вихъра на събитията. Като излязох от стаята и направо се потресох, имаше около 45 души вкъщи и всички ни се радваха и се усмихваха. Мама поля вода с менчето, украсено със здравец и татко ме изведе пред блока. Оркестъра вървеше пред нас и не знам дали ще ми повярвате, но не чух нищо от това което свиреха. По стълбите се сетих че баща ми трябва да ме предаде на кума, а той не знае и кумата спринт надолу да го инструктира. Голяма ми е душица кумата, много ми помогна този ден. Шлейфа го слага и маха няколко пъти, забулва и разбулва милата няколко пъти, за да може всички желаещи да снимат, абе изобщо добре се представи. Като слязохме пред входа изиграхме едно хоро, аз установих че роклята пак ми е голяма и падна едно затягане на връзките отзад...по едно време направо ми спряха въздуха от опъване  funnytooth От там се отправихме за фотосесията в стария град, която също беше много весела, изпъленена с фрази от моя страна като: "Дръж булката, пада" и "Мило, мило виж умряла лястовичка лети". По едно време вече едва вървях на обувките и ги свалих, фотографа направо се разби да се смее с нас и снима ли снима. По повода само от него имаме около 800 снимки.  Bravo После пък роклята ми пречеше и като си хванах долния обръч и си вървях така с вдигната до коленцата рокля, пак голям смях падна. Размазах на младоженеца бутониерата на моята рокля, но за щастие не личеше, но той горкия си остана без цветенце. Понащракахме се още малко и взе да гърми. Едва се качихме в колата и заваля. Трябваше да се снимаме и край гребната база заради морския елемент на сватбата, но дъжда провали тази част от снимките. Стигнахме до ресторанта, влизаме, аз почти пред рев и управителката ме успокоява: Нищо де, нали искаше морска сватба, ето ти я и водата. И ми се усмихва едно такова мило, мило и аз се успокоих и си викам каквото е това, голяма работа. И както ме успокоява със същия мил тон управителката ме пита: "А къде ви е тортата?" И аз шах и мат  Oh my ... Тортата я няма, още не са я докарали, а трябваше да е там в 17ч, а вече е 18:10ч. Казвам на Даниел, той вдига телефона и след 10мин тортата беше там. Ама така де, имам си мъж на място. И продължаваме да се чдосваме на времето и изведнъж дъжда спря и изгря слънце, точно за ритуала. Наредихме се, всички шаферки бяха оборудвани с кошнички и инструктирани как и кога да хвърлят цветенца, а двете които носеха шлейфа много отговорно го бяха вдигнали почти над главите си, за да не се цапа.  tease Едната от най-малките шаферки(на 4 годинки) се разболя в последния момент миличката и сестричката и беше самичка, но пак се справи прекрасно малката душица, тя вървеше най-отпред и беше много сладичка. Татко ме предаде на младоженца и церемонията започна. Почти не я помня често казано, само си мислех да кажа високо и ясно ДА, за да могат всички да чуят. По-късно мама каза че направо съм я стреснала, така съм извикала ДА  sarcastic Даниел се направи че мисли няколко секунди и после каза: Да, разбира се. Следваха традиционните поздравления и т.н. Аз го настъпих при подписите и то 2 пъти за по-сигурно  pardon После отчупих и по-голямото парче от питката  yahoo И церемонията тъкмо свърши и пак започна да вали. Влязохме в ресторанта и от там си започнаха ритуалите по посрещането, захранването и танците, но за това малко по-късно.

Целувчици и благодаря за търпението! give_rose
« Последна редакция: август 18, 2008, 15:32:28 от misskapriss » Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #273 -: август 18, 2008, 18:40:34 »

чудесни снимки! А младоженците са прекрасни!  girl_in_love  Bravo
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #274 -: август 19, 2008, 07:12:41 »

Много сте хубави! good
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #275 -: август 19, 2008, 10:31:07 »

Ели били сте прекрасни,но искаме още снимки,а и края на разказа blush.Роклята е стана божествено smile smile smile
Активен
miminka
Ентусиаст
**
Публикации: 59



Моят сватбен албум

« Отговор #276 -: август 19, 2008, 10:32:33 »

честито на младото семейство!пожелавам ви много любов и семейно щастие!
 как да видя снимките от сватбата,иска код за достъп?
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #277 -: август 19, 2008, 10:40:25 »

Ели страхотни сте!Кога ще завършиш разказа, много съм любопитна  blush и снимкиииииииииииии.
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #278 -: август 19, 2008, 11:57:52 »

честито на младото семейство!пожелавам ви много любов и семейно щастие!
 как да видя снимките от сватбата,иска код за достъп?

Ами не би трябвало да иска парола, защото аз не съм сложила такава. Пробвай пак, би трябвало да работи.

Да си довърша разказа, че съсвем го проточих. Та значи влизаме в ресторанта, качиха ни на втория етаж да изчакаме всички гости да се настанят. Междувременно се оказа че има някакво объркване по масите и  от терасата на втория етаж броихме с Даниел хората и столовете. Има една снимка, аз съм със списъка на гости, надвесена над парапета на втория етаж и с Даниел броим ли броим столовете на първия етаж  sarcastic Междувременно идва един човек и се опитва да ни каже нещо, но аз нали не знам кой и му обяснявам да изчака и продължаваме с Даниел да се чудим къде е грешката, този човек пак се опитва да ни заговори, но ние пак го отсвирихме и на третия път Даниел се смилява над човека и отива да си говорят. След малко отивам и аз и установявам че това е Ди Джея  blush Управителката нали не ни даде да се срещнем с него предварително и аз нямах представа че е той. Оказа се много свестен и мил човек. Направи страхотен купон, изцяло се съобрази с нашите желания за музиката, обясни ни за ритуалите, поздравите и всичко. Първия ритуал беше захранването. Свеки такова парче питка ни подаде че и двамата преглъщахме по няколко минути. Ди Джея вече беше казал за шампанското, ние още дъвчихме.  girl_impossible Но нищо де и това мина. После танцувах с баща ми, беше много приятно и той много се радва човека smile Като свърши песента ме предаде на Даниел и започна нашия първи сватбен танц. Беше приказно, въпреки че го направихме без нито една репетиция се получи много добре. После всички ни питаха дали сме ходили на уроци. Много беше хубаво  girl_in_love girl_in_love girl_in_love girl_in_love girl_in_love Посипа ни златен дъжд, после имаше и падащи балони и разни конфети. Изобщо много вълшебно беше. Шаферките се бяха наредили до дансинга и допълваха картината. Бяха като феички в розовите си роклички и явно и те се вълнуваха, защото на снимките чупят пръсти и едни въздишки, едни замечтани погледи. Много са ми сладички. Те цяла вечер бяха център на внимание, всеки искаше да снима с тях или ги снимаше как танцуват и малките сладурки бяха на върха на щастието. Последваха много танци и снимки. Вярвайте ми никога не са ме снимали толкова много. Другия по-интересен момент беше рязането на тортата. Благодарение на Ели бели си имахме морски прибори в тон с цялата сватба. Разрязахме с тях сватбената торта и много културно си я хапнахме без да се омажем, макар че Даниел с такава засилка ми вкара тортата в устата че аз само се молех да уцели  tease Тъй като валеше подаръците си ги получихме вътре, минахме по масите, целувки, прегръдки, още снимки и горчиво, малко сълзи, но без това не може  girl_wink Шаферите направо останаха без ръце. Накрая казаха че взимат парите и заминават на почивка  cap После аз хвърлих букета, като видях колко жени са се наредили и направо се изплаших, викам си: Ей сега ще стане бой. Но букета беше лекичък и падна пред тях и едното момиче се стрелна и го взе. После базикахме приятеля и по темата и той само се усмихва един такъв, в петък сме на гости у тях, да видим дали пък наистина няма те да са следващите  Girl_hide После му ударихме един еротичен танц на свалянето на жартиера  blush И го хвана едно момче, което за първи път е на сватба. Сега се чудим дали след този случай ще отиде отново  blum Преди тези ритуали беше кумувата ръченица. Кума милия нали е много схванат в хората и ръчениците, много се ритесняваше, но се справи според мен много добре. Но да си призная голямото шоу го направи кумата. Тя и приятеля и, който държеше тортата танцуваха много добре и въпреки че тя беше с дълга рокля с шлейф направо беше неотразима. Накрая извади една банкнота от 100лв и си взе тортата, има видео, ще го пусна да го видите тези дни, направо бяха върха.

...
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #279 -: август 19, 2008, 12:21:21 »

Ели страхотни сте!Кога ще завършиш разказа, много съм любопитна  blush и снимкиииииииииииии.

Веднага го довършвам  blum

Другото си беше чист купон с много танци и снимки. На края баща ми дръпна една реч, че на този ден преди не знам си колко години са се оженили неговите баба и дядо и колко се радвал че сме избрали тази дата. На края каза че вече има още един син и като го удариха на прегръдки с Даниел, майка ми пак ревна милата. Много бяха сладки. После Ди Джея накара всички да се съберат в кръг около нас и ни каза че това са нашите приятели, които ни обичат и уважават и които са до нас днес и за винаги. Беше много мило и красиво. И така купона свърши, но само в ресторанта. Изпратихме гостите и се преместихме край басейна. Повечето ни приятели направиха по едно нощно къпане, както и Даниел smile После ходихме да хапнем, защото както се сещате, нищо не бяхме яли цял ден и цяла вечер и бяхме умряли от глад. Пресохме всички цветя и подаръци в стаята ни в хотела, останалия алкохол и разни други неща в колата на кумата и приятеля и...По-късно всички си бяха легнали и с Даниел си останахме сами край басейна- най-хубавия момент от целия ден, не че иначе ни беше лошо, разбира се. Но сега бяхме сами, беше тихо и спокойно, можехме да си обърнем внимание, да си поговорим и да осъзнаем какво всъщност се случи. От всичко бяха останали само халките ни, които блестяха на лампите и бяха свидетелство на това, че сме свързани за цял живот. В този момент осмислих че съм омъжена, а до мен седеше най-страхотния съпруг на света и любовта на живота ми. Ноща продължи в стаята ни, но за там нищо няма да ви кажа, освен че беше  girl_in_love twohearts yahoo blush heart

Това е момичета. Така премина нашата страхотна морска(без море blum) сватба  girl_wink
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #280 -: август 19, 2008, 12:23:33 »

Оле Ели след последният ти разказ вече нямам търпение да пускаш снимки diablo А нкрая на вечерта е бил страхотен,и независимо,че не е край морето,сватбата е била приказна girl_in_love
Пожелавам ви от все сърце дълъг и щастлив семеен живот girl_in_love
честито на младото семейство!пожелавам ви много любов и семейно щастие!
 как да видя снимките от сватбата,иска код за достъп?
снимките не са в сватбеният албум във форума,а ето тук http://misskapriss.multiply.com/photos/album/4#
« Последна редакция: август 19, 2008, 12:26:25 от Малката госпожица » Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #281 -: август 19, 2008, 12:37:04 »

Ех Наденце, сладурка си ми ти. Повярвай ми опитвам се да кача снимки, но просто все не ми стига времето, не че е оправдание де  blush

За това ето малко снимки от подготовката:

Страхотните ни морски чаши:



Кумувата ракия и шампанското на заден план smile



Сватбената книга, жартиера, едната от 5-те кошнички за шаферките и букета за хвърляне:

Активен
nina_nikole
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 517



Моят сватбен албум

« Отговор #282 -: август 19, 2008, 12:42:13 »

MMM Ели страхотен разказ, сватбата е била чудесна, размечта ме направо
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #283 -: август 19, 2008, 12:51:12 »

Ето още няколко снимки smile

Роклята, обувките и чантичката:



Тортата, макар че не се вижда много имаше морски звезди и мидички, а това по края трябва да е морско въже...Беше много вкусна:



Тортата за кумата и пилето за кума:



Довечера ще се опитам да направя и албума.

Целувчицииии  kiss2 kiss2 kiss2
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #284 -: август 19, 2008, 12:58:57 »

Ели,всичко е прекрасно,останах без думи Oh my ... като започнеш от чашите и накрая роклята,а за вас-думи нямам толкова сте красиви...пу-пу-пу...
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines