Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 02, 2024, 00:36:26

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на misskapriss 09.08.2008  (Прочетена 127802 пъти)
 
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: юли 16, 2008, 22:35:05 »

Марианка, и този момент ще дойде. Надявам се скоро и надявам се заедно да бутаме количките из Пловдив  yahoo

Момичета, както бях писала в някоя от другите теми мислим да използваме табелката с номера на масата, за да напишем на нея и имената на гостите, които седят на тази маса. Дизайна и е подобен на поканата, така че това ще ни е основната украса. Управителката на нашия ресторант обясни че нямало място по самите маси да слагаме украси, за това да се ограничим в единия край на масата. Та в единия край на масата смятаме да сложим номера на масата с имената и да разпръснем около него няколко морски нещица. Свеки ги донесе от Чехия. Ето и снимчица. А като направим нещо пробно вкъщи ще ви покажа и него.


* morski ukrasi.JPG (59.26 KB, 368x336 - видяно 4741 пъти.)
Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: юли 16, 2008, 22:37:10 »

Еличка , страхотни са Bravo
Знаеш ли че съм гледала кошнички с различни морски нещица (като твоите) в Практикер  good
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: юли 16, 2008, 22:46:27 »

А за главната маса съм купила по-големи миди, рапани и разни подобни и решихме да се спрем на украсата, която skylife предложи. Само трябва да купим големи морски звезди и да измислим как да ги закрепим към масите. Ето какво имам предвид:



* ukrasa glavna masa.jpg (58.14 KB, 620x842 - видяно 455 пъти.)
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #123 -: юли 16, 2008, 22:49:17 »

misskapriss, ще е супер така с табелка с всички имена (и при нас ще е така  give_rose). Ами картички с имената пред всеки гост ще имаш ли (ние не)?
И укарасата е страхотна!
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: юли 16, 2008, 22:51:41 »

А ето и снимка на масата в ресторанта без нашите звезди. Мисля че ще стане хубаво със звезди и разпръснати морски неща по самата маса. Също така смятам да нямаме балони... Може да направим висящи гирлянди със закрепени морски елементи, които да се спускат по пердето зад нас. Имам предвид морските елементи да са на корда, която не се вижда много и морските елементи да седят като разпръснати по пердето. Дано ме разбрахте smile

KlaraFina  принципно исках да имаме табелки за всеки гост, но тъй като няма агенция за украсата не знам от ресторанта дали ще искат да ги наредят. Другия вариант е някой роднина да ги нареди. Още го обмислям това как да стане, но за момента ще е без табелки с имената за всеки гост.


* snimka glavna masa.jpg (73.43 KB, 360x288 - видяно 3159 пъти.)
« Последна редакция: юли 16, 2008, 22:54:36 от misskapriss » Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: юли 16, 2008, 23:03:51 »

Украсата с морските звезди ще стане супер  good
Ама едно към едно ли ще е вашата украса като тази на снимката...? blush , защото ми се струва малко претрупано , това е моето мнение ако е едно към едно  blush
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: юли 16, 2008, 23:07:47 »

Украсата с морските звезди ще стане супер  good
Ама едно към едно ли ще е вашата украса като тази на снимката...? blush , защото ми се струва малко претрупано , това е моето мнение ако е едно към едно  blush


Ооооо, не. Балоните и цветята изобщо няма да ги има. Само големи морски звезди, подобно на другата украса и евентуално гирлянди с морски елементи по пердето, нищо друго. Балоните и на мен ми идват в повече, но само такава снимка на масата в ресторанта намерих.
Активен
Abii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 451


http://svatba-biju.com/


« Отговор #127 -: юли 16, 2008, 23:14:29 »

Здравей Ели виждам ,че подготовката върви с пълна пара  много се радвам за теб и видях доста красоти и много ти се радвам на емейла ще ти пратя снимки защото не мога да ги намалям за ти ги покажа тук на морска тематика. Bravo Bravo Bravo give_rose

Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: юли 16, 2008, 23:22:22 »

Хей Abii много се радвам да "видя" в моята сватбена тема. Нали ти си моята добра фея, която ме снабди с морските звезди. Ако не беше ти нищо от това, което имаме до момента нямаше да го има. Много много съм ти благодарна за помоща!  understand Flower god
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: юли 17, 2008, 06:36:54 »

Здравей Ели,
всичко ще стане прекрасно!
Хайде, няма ли вече да идва сватбения ден, че да видим всички красоти наведнъж и в краен вариант!
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: юли 17, 2008, 06:45:27 »

Ели а с тези пердета ли ще сте blushче то не масата,а пердетата правят нещата претрупани pleasantry Иначе мила защо не ги закрепиш с щипки,има едни за пердета ако се сещаш масивни,махаш орнамента и с моментно лепило прикрепяш звездата към щипката,а ако украсата е ваша<покривки и т.н.> може и с моментно лепило да ги залепиш към самите покривки blush и защо украсата ще е в единият край,няма ли да е по-добре в средата на масата да е,или нямаш място там blush Иначе се справяш много добре с организацията :flower:нямам търпение да идва 9-ти и да те видя булка pleasantry pleasantry pleasantry
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: юли 17, 2008, 08:58:24 »

Ели, много ми харесва идеята за морските елементи помасите и пердето зад вас! Ще стане супер!!!Да разбирам, че в ресторанта е това с по-прасковения цвят, а ще сложиш украса като снимката със синьо, но не в синьо, така ли? Колкото до тейбълкатричките, ние ще имаме за всеки гост и управителката каза, че ще ги нареди, трябва само да ги подредя по ред и по маси. Няма да е сложно, пък и който прави украсата, той и картичките нарежда! Успех!!!
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: юли 17, 2008, 09:21:56 »

Наденце, ами пердетата ще са си тези. На снимката цветовете са малко ярки, иначе не е толкова натрапчиво. За щипките не е лоша идеята. Аз съм правила такива щипки за вкъщи. Ще ги снимам и ще ви ги покажа smile

Vanilly, да няма да има синьо. Само прасковения цвят. Ще е малко странна морка сватба без синьо, но нищо  pardon
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: юли 17, 2008, 09:30:57 »

Ели, не се притеснявай за това, че няма да има синьо, на мен така с прасковното много повече ми харесва! Пък и мидите и звездите според мен си пасват на украсата, която сте предвидили! Успех! Продължавам да следя всичко с интерес!
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #134 -: юли 17, 2008, 09:48:56 »

Ели, ако позволиш да се включа с идея : защо вместо номера, не кръстите масите с някакви морски имена ? Напр: Нептун, Нимфа, Русалка или други с морска тематика. Това е супер невзрачен детайл, но не косва нищо и ми хрумна да ти го предложа, четейки из темата ти. Нашите ще са с имена на скъпоценни камъни.
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines