Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 10:25:11

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на misskapriss 09.08.2008  (Прочетена 126546 пъти)
 
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« -: юни 27, 2008, 14:26:12 »

Сладуркаааааа, мисля че е време и ти да си имаш темичкааа  give_rose  give_rose  give_rose Да споделяш предсватбени  емоции и вълнения и приготовления  Bravo  danceg  girl_wink
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: юни 27, 2008, 14:32:46 »

Ейййй фиама изпревари ме тъкмо си мислех дали днес да пусна темичката на Ели blush give_rose
Мила честито темичка и казвай и показвай до къде си стигнала и какво ти остава всичко всичко give_rose
Активен
Gerka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: юни 27, 2008, 15:19:05 »

Честита темичка и от мен, Ели  smile

Очертава се много интересно да е, защото твоите нещица са много сладки и нямам търпение да видя всичко накрая  give_rose
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: юни 27, 2008, 15:38:53 »

Хайде едно честито и от мен  girl_wink
Докъде стигна с приготовленията?
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: юни 27, 2008, 19:57:31 »

Охо, виж на коя чаровница и дойде реда - каде си се покрила, я бързо да идваш да разказваш.  tease
Честита темичка, скъпа!
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: юни 27, 2008, 21:03:48 »

И аз нямам търпение да "чуя" до къде си! Така си сверявам часовника. blush
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: юни 29, 2008, 09:59:46 »

Арлина, то и аз така.. нали и тричките сме заедно  blum
Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: юни 29, 2008, 10:21:55 »

ааа ама как ме изпреварихте и мен smile хайде мила, ели разказвай как се чувстваш защото твоят сватбен ден наближава, кажи какво още ти остава да свършиш. Целувки give_rose Bravo
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: юни 29, 2008, 10:44:16 »

Сладурки милички, много благодаря за темичката, и на fiamaa специално  give_rose. Аз каквато съм шматка изобщо не съм я видяла. Добре че беше Марианка да ми каже  blush Отивам на кафенце и после ще ви разкажа и покажа повече от подготовката. Целувчицииии  kiss2 kiss2 kiss2
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: юни 29, 2008, 17:42:02 »

Айде - чакаме те с нетърпение  tease
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: юни 29, 2008, 21:16:26 »

Момичета, аз уж за кафенце излязох пък чак сега се прибирам.  blush

За подготовката да ви кажа. Май сме горе долу до по средата и. Имаме си фотограф и видео оператор, естесвено след голямо претърсване и разговори със 100 човека(знаете колко лесно решавам каквото и да е  crazy). Та тях ги ангажирахме още преди 4 месеца, за да съм сигурна че точно тези които искам ще са свободни. Ако не стане нещо непредвидено ще са си те. Няма да казвам кои точно за да излезе като реклама, но са същите които Alucinado беше ангажирала за тяхната сватба  pardon Като ги ангажирахме беше весело. При фотографа дадох последен шанс на Даниел да се откаже(на шега разбира се) и фотографа се облещи, но Даниел каза категорично отказа и плати капарото. А при видео оператора се разхълцах и по едно време без изобщо да се замисля се обръщам към оператора и му викам с най-сериозния тон в света: "Положението не е никак розово" и човека се съсипа да се смее.  sarcastic

Другото което направихме беше да ангажираме оркестъра за извеждане на булката. Благодарение на millenium80(извинявам се ако не го написах съвсем точно) се свързахме с оркестъра и аз естествено пак успях да "блесна" с въпроса: "А музикантите българи ли са?" Добре че човека не беше обидчив и му стана смешно и каза че са си българи. И така се сдобихме с оркестър 3-ма души с тъпан, кларинет и акордеон.

По някое време баща ми без много много да пита ангажирал един негов приятел да ни кара с неговата кола. И въпреки че много се ядосах, че действа без моето съгласие, трябва призная че черния джип Мерцедес от миналата година е наистина страхотен. Де да беше мой.....Мечтииииии  tease

Хайде да не ви тормозя повече с моите преживявания. Утре пак  tease
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #11 -: юни 29, 2008, 22:08:39 »

misskapriss, нали съм ти казвала колко ти се радвам за целия ентусиазъм и старание, което влагаш в нещицата ти. Сега с нетърпение ще очаквам да видя целия проект финализиран.

Прочетох, че агентка ще ти украсява ресторанта, но защо тогава си беше купила органза за масите сама? Лентите не се ли осигуряват от агенцията?
« Последна редакция: юни 29, 2008, 22:13:57 от KlaraFina » Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: юни 29, 2008, 22:23:32 »

misskapriss, нали съм ти казвала колко ти се радвам за целия ентусиазъм и старание, което влагаш в нещицата ти. Сега с нетърпение ще очаквам да видя целия проект финализиран.

Прочетох, че агентка ще ти украсява ресторанта, но защо тогава си беше купила органза за масите сама? Лентите не се ли осигуряват от агенцията?


Миличка, няма да имам агентка за съжаление. Нашата управителка не допуска външна агенция за украса в ресторанта. Тя е малко труден характер. Малко е анти идеята да махнем грозните червени карета и да сложим ленти, но да видим как ще я преборя.
Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: юни 29, 2008, 22:24:46 »

давай ели с теб сме!  Bravo наложи си твоето мнение според мен жечка в крайна сметка ще клекне и ще махне онези карета, които така не ти харесват, виж аз колко съм настоятелна и постигам и невъзможни цели Wink
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: юни 29, 2008, 22:27:42 »

давай ели с теб сме!  Bravo наложи си твоето мнение според мен жечка в крайна сметка ще клекне и ще махне онези карета, които така не ти харесват, виж аз колко съм настоятелна и постигам и невъзможни цели Wink

Направо ще те изям. Толкова си ми миличка и добричка и си ми страхотна подкрепа за всичко.  kiss2 Както и всички момичета от форума разбира се. Благодарение на всички вас, подготовката е много по-весела, лека и приятна.
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines