Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 03:16:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на misskapriss 09.08.2008  (Прочетена 134931 пъти)
 
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: юли 05, 2008, 02:14:56 »

ели, чакаме с интерес подробно как мина пробата на твоята приказна рокля,  спряхте ли се  на някакви обувки за младоженеца и на вратовръзка?
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: юли 07, 2008, 10:37:30 »

Милички, уикенда беше много емоционален и изпълнен със сватбени вълнения и подготовка. Има снимки на разни неща, но сега нямам време да ги кача и разкажа подробно. Само да кажа че ми взеха най-после мерки за роклята и избрахме дантелата. Много е нежна, в три нюанса на пепел от рози, каквато е и ризата на младоженеца. В петък съм на първа проба.  yahoo Има и разни други неща, но повече за тях следобяда.

Целувчици на всички  kiss2 kiss2 kiss2
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: юли 07, 2008, 13:37:27 »

Ели, много добре звучи това с роклята!! Нямам търпение вече, а за теб не знам! Успех с всичко!
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: юли 07, 2008, 14:28:17 »

misskapriss, добър и ползотворен уикенд сте имали.. Чакаме отчета  DANCE
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: юли 08, 2008, 12:19:10 »

Милички, уикенда беше много емоционален и изпълнен със сватбени вълнения и подготовка. Има снимки на разни неща, но сега нямам време да ги кача и разкажа подробно. Само да кажа че ми взеха най-после мерки за роклята и избрахме дантелата. Много е нежна, в три нюанса на пепел от рози, каквато е и ризата на младоженеца. В петък съм на първа проба.  yahoo Има и разни други неща, но повече за тях следобяда.

Целувчици на всички  kiss2 kiss2 kiss2

Еййй сладурка бравос  Bravo за рокличката. Много добре звучи - в 3 нюанса, а и щом е в тон с младоженеца е великолепно. Радвам се за теб  yahoo
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: юли 08, 2008, 12:56:13 »

Момичета, след като съвсем безотговорно си зарязах темата  blush сега да отчета до къде стигнахме уикенда.

В петък след работа взехме кумата и с колата към Пловдив. Отидохме до кандидат свекъра, който в сряда беше взел халките. Момичета, останах ето така  Oh my ... булвално. Халките са направо невероятни. Толкова са красиви(поне за мен де). Моята е с камък. Исках да е съвсем обикновен цирконий, но Даниел ме изненада с кристалче. girl_in_love И така етоги халките. Много се извинявам за ужасната снимка, но фотографа не е много добър blush



В събота сутринта ходихме с кумата до шивачката да уточним материалите за роклята, дантелата и да ми вземе мерки. Ето и снимка на дантелата. Но на моя компютър лилавее, не знам вие как ще я видите. Много е нежна и много ми хареса. Шивачката много при сърце взе роклята, изглеждаше все едно си представя всеки детайл. Предложи ми да сложим на места пайети и камъчета на Сваровски, за да изсветлят леко дантелата и да придадат блясък на роклята, но в крайна сметка решихме това да го мислим на по-късен етап. Този петък пак ще бягам до Пловдив за първа проба и тогава ще уточним и останлите детайли. Роклята ще има и шлейф, който ще махна след церемонията.



Има още много за разказване, но излизам, после пак ще ви пиша. Целувчицииии  kiss2
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: юли 08, 2008, 13:09:26 »

Ели, хълките са убиец,хем класически хем има нещо много специално.Абе кво да ти разправям ... Носете ги с много обич. А дантелката е сладурска и цветовете много ми харесват ама искам да видя роклятаааааа.Ще изчакам малко де  funnytooth
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: юли 08, 2008, 13:15:09 »

Мила Ели, много са хубави тези халки! А на ръцете ви ще стоят още по-добре!!! А аз дантелата, нямам думи, много ми харесва!!! Знай, че твоята рокля чакам с най-голямо търпение да видя! Хайде ще следя с интерес!
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: юли 08, 2008, 13:24:48 »

Gery ще я видиш бе душа, нали знаеш че си в списъка ми от хора които първи виждат нещата. Освен напоследък де, че съм се отнесла леко.

Vanilly
много мило, благодаря ти. Аз пък вече видях твоята рокля и много ми хареса. Каква си ми слабичка и хубава, няма как да не ти седи добре.

Та да си продължа за съботата. След като ходихме за роклята с кумата направихме едно бързо посещение при Гаро, който ще ни гримира и фризира. Кумата си купила сребриста рокля и той реши че тя ще е в сребристо-сиво-черен грим. За косата: опъната назад с диадема и букли. За моя грим забравихме да говорим, много съм разсеяна. Но за прическата решихме да съм с бретон на една страна и назад косата на вълни с разни камъчета и перлички и морски звезди в косата. Мисля че ще се получи добре smile

Сега вече наистина излизам, после пак ще пиша, да доразкажа smile
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: юли 08, 2008, 13:39:38 »

Ели,много добре звучи това с прическата!! Мисля, че много ще ти отива!! Да покажеш снимки като ходиш на пробна прическа!
Много ти благодаря за роклята! Радвам се, че ти харесва, ама чак пък слабичка! Аз изпитвах ужас от това да не ебухнала и да ме прави дебела, но като попитах шивачката на пробата, тя ме изгледа много странно blum
Хайде успех!!
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #55 -: юли 08, 2008, 13:57:03 »

Мммм много са ви хубави халките (това за кристалчето и циркония не го разбрах)  judges

И дантелата е приказна. И аз я виждам като с лилаво, по принцип какво трябва да бъде ? Те цветовете винаги се изменят от снимката. Но е много нежна. Често дантелите стоят грубо, твоята определено не е така. Чакаме за роклята.
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: юли 08, 2008, 14:01:12 »

Адашке халките са  judges judges judges страхотни !!!! smile
чакаме роклята !!!! smile
Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: юли 08, 2008, 14:04:38 »

елинце...прекрасни са халките, толкова са изискани...чудесен избор, направо нямам думи. Нямам търпение да видя и роклята, а по обяснението ти за прическата си представям нещо наистина много красиво  Bravo
Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: юли 08, 2008, 14:55:41 »

Хей Еличка , халките са страхотни , а дантелата много нежна  girl_in_love , не се и съмнявам , че всичко ще стане красиво.
Прическите и на теб и на кумата звучат "красиви" , да не забравиш снимка от пробната ей  Wink
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: юли 08, 2008, 16:08:15 »

Благодаря момичета, много се радвам че ви харесват.

Мммм много са ви хубави халките (това за кристалчето и циркония не го разбрах)  judges

И дантелата е приказна. И аз я виждам като с лилаво, по принцип какво трябва да бъде ? Те цветовете винаги се изменят от снимката. Но е много нежна. Често дантелите стоят грубо, твоята определено не е така. Чакаме за роклята.

Ами аз нямам идея каква точно е разликата между кристала и циркония, предполагам че кристала е по-скъп. Иначе не вярвам свеки и Даниел да са така въодушевени от идеята с кристала.

Другото което свършихме в събота беше че раздадохме няколко покани. Хората много им се радват, защото са по-различни и нестандартни и казват че ще си ги запазят като картички smile Поканите вече сте ги виждали.

Следобяда ходих да занеса роклята на едната шаферка, но тя пък не и стана и ходихме до една шивачка, която да и ушие същата, защото по-голяма в магазина, а те естествено не са български ами някакви кой знае от къде и няма как да доставят по-големи. Сега чакам да ми изпратят снимки на роклята и ще ви я покажа.

В събота вечер излизахме с кумувете и си искарахме супер, а в неделя на кафенце обсъдихме плана на действие за сватбата. Разписахме по часове кой кога и от къде ще тръгва и кое колко време ще отнеме. Оказа се че Даниел трябва да тръгне към 2 и половина от тях  crazy а ритуала е чак в 18:30ч. Не знам как ще издържи толкова време в тази жега с костюм. Като казах костюм, ето и снимка на костюма, макар че вече го показах в другата тема:



Като разпиша плана на действие за деня на сватбата ще ви го пусна да кажете компетентно мнение дали е ок.
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines