Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 11, 2024, 04:44:20

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на misskapriss 09.08.2008  (Прочетена 128449 пъти)
 
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: юни 29, 2008, 22:31:22 »

 air_kiss хехех еми това най-красивото и щастливо събитие, как няма ако трябва ще дойда с теб двете да я убеждаваме за тея карета нямаш проблеми  good
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #16 -: юни 29, 2008, 22:33:03 »

ми тогава кога и кой ще украсява, мислила ли си подробности. Украсата е голям ангажимент и най-вече отнема много време.
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: юни 29, 2008, 23:02:49 »

Ох, ами украсата ми е малко болна тема. Аз правя планове, но накрая дано не се окажат сметки без кръчмаря  pardon В момента съм се съсредоточила върху моята рокля и плановете за украсата са на по-заден план, за това нямам точна представа как ще стане всичко, а и трябва да го обсъдя с управителката на ресторанта все пак да видим тя какво ще каже. Ще ви държа в течение какво се случва girl_wink
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: юни 29, 2008, 23:13:33 »

Спокойно, имаш време да ги разрешиш тези въпроси. Правилно си се фокусирала на роклята си сега. Това ти е най-важното - ти си център на внимание, другите финтифлюшки са едно красиво допълнение, което доста хора не забелязват. Важно е да го направиш така, както искаш, но едно по едно нещата ще се уреждат.
Активен
milenium80
Сватбар
***
Публикации: 293


Buongiorno Principessa!


« Отговор #19 -: юни 30, 2008, 08:41:44 »

misskapriss честита темичка, ще следя с интерес подготовката ти!!! Стискам ти палци при преговорите с Жечка, защото знам че е доста навит човек и е трудно да постигнеш консенсус с нея!Успех мила и чакаме с нетърпение разказите ти smile
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: юни 30, 2008, 09:13:10 »

Милички, мерси за подкрепата. Ще видим как ще я преборим госпожата.  tease

Да ви покажа какво сътворих в събота. Имам си вече букет за хвърляне и си е мое дело. Много си го харесвам. girl_in_love
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #21 -: юни 30, 2008, 11:09:49 »

А за себе си избра ли вече букет? Поздравления за твоето творение  Bravo
Треската хвана ли те вече? А младоженецът вълнува ли се и той? Родителите луднаха ли вече, че май повече се притесняват  pardon
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: юни 30, 2008, 11:51:43 »

Ели, честита темичка и от мен!!!С нетърпение чакам да те видя булка! С интерес следя всички твои нещица! Всичко ще е както искаш! Бъди сигурна, пък за ресторанта, и да не стане с  украсата, важното е да е весело!!!Успех!
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: юни 30, 2008, 14:10:24 »

А за себе си избра ли вече букет? Поздравления за твоето творение  Bravo
Треската хвана ли те вече? А младоженецът вълнува ли се и той? Родителите луднаха ли вече, че май повече се притесняват  pardon

Ами моя букет още не съм го избрала, но това е защото не знам все още каква ще е роклята. Принципно искам да е подобен на този за хвърляне като форма, само цвета остана да уточним.

Колкото до "побърквацията". Майка ми води класацията, толкова е напред че в момента в който си отвори устата за сватбата вече сме се скарали. Но това си е нормално и аз го отчитам на напрежението и вълнението и. Тя почти се побърка и орева света като бях на дипломна защита, нормално и сега да се шашка. Много ми е миличка, макар че ми къса нервите.  blum Младоженеца и аз се държим още, не сме се шашнали, според нас няма смисъл. Но това е за сега. Като наближи кой знае на какъв хал ще сме  tease

Ели, честита темичка и от мен!!!С нетърпение чакам да те видя булка! С интерес следя всички твои нещица! Всичко ще е както искаш! Бъди сигурна, пък за ресторанта, и да не стане с  украсата, важното е да е весело!!!Успех!

Мерси за подкрепата и на теб миличка! И аз си мисля че всичко ще е наред, в крайна сметка украсата и да не стане съвсем каквато аз я искам здраве да е. Важното е че се омъжвам  yahoo yahoo yahoo
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: юни 30, 2008, 14:14:35 »

Миличка букета е страхотен  yahoo ама как го направи толкова добре отдават ти се тези работи май,защо не наминеш покрай мен за да ми помогнеш с кошниците tease blum А за шашкането споко имате време накрая ще се шашкаш,защото мен вече почва да ме избива Eeager
А на коя прическа си се спряла,грим give_rose
Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: юни 30, 2008, 14:38:51 »

Еличка , честита темичка мила  give_rose
Желая ти най-най-веселата и прекрасна сватба CHEERS
Букетчето е страхотно - поздравления за уменията ти  girl_wink
С нетърпение ще следя темичката ти и всичко покрай сватбата , успех  kiss2
Активен
__MIMA__
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 66



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: юни 30, 2008, 14:48:23 »

Браво! Всичко звучи страхотно. Гледам колко много сте напреднали в подготовката и се  girl_impossible И ние сме на същата дата, а младоженеца още нито един костюм не е пробвал. Букета е станал страхотен  good И аз мисля за нещо подобно, но в червено. Пожелавам ти успех през всички неща около подготовката на вашата прекрасна сватба.  girl_wink
Активен
ani4ka1710
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 871


Никога не е късно да постъпиш правилно!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: юни 30, 2008, 15:36:48 »

 give_rose  успех с цялостната подготовка, и честита темичка и на теб, аз знам че ти ще се справиш , а що се отнася до украса и т.н. не се притеснявай всичко ще е красиво дори да не е точно каквото си мислила че ще е, важното е ти да си спокойна, а това че ще си красива е ясно, така че хората ще гледат основно теб, а не покривките на масата ти, знаеш мнението ми  blum , но ако успееш да се справиш с онова чудо, ще се радвам много защото това много те тормози.
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: юни 30, 2008, 15:51:23 »

Чета, чета и тази работа с управителката на твоя ресторант много странна ми се струва. А ти имаш страхотни идеи за украсата и си е нужно време за да се реализират. Сещам се, че първият път когато се срещнах с управителката на агенцията за украсата ни, тя каза че лично ще се свърже и уговори с управителя на ресторанта, ще му обясни каква украса ще поставя, как ще я закрепи, за да бъде уврен, че няма да има поражения върху ресторанта. Разказа ми, че на много места я посрещат с недоверие, защото някой фирми за украса наистина нанасят щети на ресторантите (говореши ми нещо за топъл силикон върху мраморна колона и разни други, които не помня). Та си мисля, че вероятно подобна причина е накарала управителката на твоя ресторант да отказва намеса на външни фирми. Та имам две идеи за теб Wink
  1. Обясняваш и, че настояваш за украса от външна фирма, но тя ще бъде изцяло запозната с това каква ще бъде, по какъв начин закрепена и всякакви други въпроси, които я интересуват.
  2. Наемаш агенция и и казваш, че двете жени дето ще украсяват са лелите ти/братовчедките ти... примерно, ако са две жени, не е нужно да знае кои са. Не е хубаво да се лъжем, ама как така ще ти поставя условия за твоята сватба?
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: юни 30, 2008, 19:56:25 »

dafni85, само кажи кога и къде ще украсявам кошниците и идвам. Аз много си падам по такива неща, само ми дай да декорирам из вкъщи.

Грима още не го мисля, някакси не ми се струва толкова важен. Леко нескромно на принципа, все ще съм хубава  нали съм булката tease За прическата съм харесала 2 варианта, има ги в галерията ми.

Ани, за каретата знам че ти ме спокояваш че не са толкова трагични, но нали съм си го навила на пръста  blush Мен може би ме дразни повече това че ми се налага чуждо мнение.

Арлина, мерси за идеите миличка, но аз се свързах с 1 агенция и те като разбраха кой е ресторанта се извиниха и категорично отказаха да се занимават с нея. Други не съм търсила  crazy

Та така с моите терзания. Сега да видим роклята, другото ще го мисля после  girl_wink
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines