Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 08, 2024, 07:12:25

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Kiksi - 26.07.2008  (Прочетена 73471 пъти)
 
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: юли 29, 2008, 09:54:14 »

Да ви разкажа за тези балони в цвят бордо, въобще не бяха планирани, но това беше една от ситуациите в дните преди сватбата, които ме изкараха извън нерви направо.

Мислехме да си поръчаме балони, щамповани с имената ни и датата на сватбата от доставчика на балони, от който фирмата на милото зарежда. Докато си избирахме картинка и обсъждахме с милото цветовете, преди да направим поръчката - оп, изненада!

Пристига доставка по куриер - балони с напечатани имената ни и датата, без да сме ги поръчвали. Човекът решил да ни изненада, защото ние така и не му се бяхме обадили, че ще поръчваме и на своя глава ни избрал картинка и цветове за балоните. Балоните бяха с една младоженска количка, която я имаше и отзад на поканите ни в цветове бордо, бяло и слонова кост.

Много се вкиснах като видях това бордо, защото реших, че с нищо не се вързва и надух главата на милото да ги връщаме, да си поръчваме нови, викам как така една от най-големите фирми за балонни украси в страната печата балони, без дори да се консултира с младоженците за цвета им.

Милото каза, че не му е удобно, защото това е подарък-изненада, хората са решили да направят жест и затова така се е получило. Аз обаче не  - поръчвай нови, ще си ги палтим, толкова бях ядосана.  diablo

Ама като се замислих, те хората просто са искали да ни изненадат, а и като надухме няколко от бордото, видях, че надписът е в златисто и изглеждат много приятно и се съгласих да ги сложим за украса, а и реших, че поне ще се вържат с дървенията в ресторанта, ако не с другите неща като слънчогледите например.

А и ми писна от това изпипване на детайли и дреболии и реших, че сватбата ще си мине и без това втеляване за глупости.
И понеже бързо се паля, но и бързо ми минава, реших, че съм много благодарна за тази изненада и този жест и спрях да надувам главата на милото с глупости. lol
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #151 -: юли 29, 2008, 09:56:14 »

И ето масичката за гражданския ритуал е готова, само дето шампанското как съм го украсявала и като е снимано отзад се вижда, че панделката малко се е поразлепила, ама нищо, като за час по труд и творчество, става lol


* masi4ka.jpg (35.45 KB, 640x480 - видяно 247 пъти.)
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: юли 29, 2008, 09:57:18 »

Гражданското лице ни дава инструкции на входа на ресторанта, преди да влезем и да започне ритуала:


* instrukcii.jpg (63.98 KB, 640x480 - видяно 268 пъти.)
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #153 -: юли 29, 2008, 09:58:06 »

И сега следва тържественото превеждане на булката от кума под арката:


* ritual4.jpg (66.45 KB, 640x480 - видяно 249 пъти.)
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #154 -: юли 29, 2008, 09:58:10 »

ей Кикси всичко е много хубаво !!!!!  важното е, че сте си изкарали страхотно, а това кое убягнало и кое не, нека това да е най-лошото !!!!! smile  

 weddingday Сватбаааа wedding Party time
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #155 -: юли 29, 2008, 10:00:23 »

Eх Кикси, продължавам искрено да се възхищавам на сватбата ти, чак малко ми става мъчно, че моята няма да със слънчогледи sad, но поне шаферките ще намъкна в жълто pleasantry
Всичко е толкова красиво........браво на организатора!!!
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #156 -: юли 29, 2008, 10:06:21 »

Кикси, снимите са суперски, но са много малко  cray Аз така и не мога ясно да те видя каква си Убавица ...

Но чакам с нетърпение да кажеш какво стана после, защото това "ако знаете ще паднете..." ми разрови любопитството до нерв.

Много се радвам, че не е валяло (целия ден си мислех само за това и с майка заедно гледахме прогнозите за Бургас, та сега и тя ме пита за твоята сватба как е минало, какво е било).

И дай още снимки, да ти се порадвам  Eeager Eeager Eeager
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #157 -: юли 29, 2008, 10:10:52 »

Благодаря ти, Ели!

Сега се сещам, че сестра ми, която не разбрала откъде ще минаваме, без да иска ни препречи пътя (застанала с гръб към нас на възможно най-неподходящото място и си мисли, че ще минем от другаде и гледа в съвсем друга посока) и извиках да се дръпне, а Менделсон вече звучеше и ние вървяхме и в най-неподходящия момент се натъкнахме на нея в гръб по пътя си, пак бешемного комично lol

Другите неща, за които се сещам са, че от църквата почти нищо не си спомням - даже не помня, че попът ни е захранил с питка с мед и ни е давал да отпиваме вино, добре че са снимките после smile
Така съм била потънала в молитви за хубаво време, исках го с цялото си сърце, просто си нямате представа какво изживах в деня на сватбата си с тези притеснения за времето - ту не ми пукаше, ту почвах страшно да се притеснявам и от всичко това бях още по-замаена от нормалното за една булка и затова много неща ми се губят.

Един от тези моменти на притеснение беше, докато пътувахме в булченската кола към църквата и кумът сериозно се притесни за състоянието на нервите ми и нали носеше кумското уиски - дара от младоженеца и както си пътувахме в колата и аз само се тръшкам за времето, изведнъж гледам някой ми подава отзад една бутилка уиски. Гледам кумът, който ми казва, да си пийна от шишето за успокоение. И аз какво да правя - слушам. lol Имах някакъв валериан в чантата по спомени, ама не можах да го намеря, затова трябваше други успокоителни да взема smile Да не помислите, че булката е склонна към алкохолизиране, но тази логистична подкрепа от страна на кума определено ми дойде добре в този тежък момент на притеснение.

Другото е, че на кумата страшно и трепериха ръцете, докато ми слагаше булото и то все висваше, 10 пъти го оправяхме по пътя, ама нали бях избрала възможно най-неподходящите фиби, особен ефект нямаше.

Ама аз така или иначе го исках под косата, така че много не си личи, че се е разхлабвало, просто аз се чувствах дискомфортно.
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #158 -: юли 29, 2008, 10:14:01 »

Eх Кикси, продължавам искрено да се възхищавам на сватбата ти, чак малко ми става мъчно, че моята няма да със слънчогледи sad, но поне шаферките ще намъкна в жълто pleasantry
Всичко е толкова красиво........браво на организатора!!!

Ех, организаторът съм аз, без сватбени агенти, почти изцяло без помощта на родителите, благодарна съм на милото, че ми се върза на акъла и много ми помагаше за сватбата, не го очаквах, честно казано.
Оказа се,че доста неща могат да се доизпипат или да не се пропуснат, но в деня на сватбата, просто е невъзможно човек да мисли за всичко sad а и предварително, колкото и да планираш, все нещо се забравя или изниква. Но това не е най-важното - най-важни са емоцията и любовта!

А за шаферки в жълто - подкрепям идеята напълно!  Bravo  good
Активен
Val_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 75



« Отговор #159 -: юли 29, 2008, 10:16:17 »

айде айде...давай с тая част дето ще падаме... Eeager
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #160 -: юли 29, 2008, 10:20:31 »

Инка, благодаря, душице!
Вал, малко търпение, че искам пак подробно разказче да направя, най-вече за душевното състояние на лирическата героиня после smile

Ще продължа после, че сега много бързичко трябва да излизам, че пак никаква не я свърших, цял предиобед smile Още не мога да се върна към нормалния ежедневен ход на живота smile
Активен
elanida
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



Моят сватбен албум

« Отговор #161 -: юли 29, 2008, 10:26:51 »

Kiksi, поздравления за чудесната сватба и от мен! Слънчогледите са много свежи! А цветенцата в косата ти и на ръката - просто супер!  Bravo
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #162 -: юли 29, 2008, 10:28:22 »

Кикси, страхотен разказ, направо все едно гледам филм, така съм се потопила, че забравих, че съм на работа...Така се смях на някой моменти!!! Много си красива, роклята ти е много нежна и нестандартна, като самодива си!!! Ще акам после още разказчета и снимки!!!! give_rose
Активен
Val_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 75



« Отговор #163 -: юли 29, 2008, 11:08:17 »

с нетърпение те очаквам ... да се настроиш за разказване..то така сладко разказваш...като излезе сериала Prison Break такава мания ме беше обзела чаках с нетърпение всяка следваща серия да излезе да я дръпна и да я гледам .. и сега съм точно същата... ама ще чакам кво да правя...  blush
Активен
Valentinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 901



Моят сватбен албум

« Отговор #164 -: юли 29, 2008, 11:24:54 »

кикси, толкова си свежа, прелестна булка!
хайде продължавай blum
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines