Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 28, 2024, 20:35:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Kiksi - 26.07.2008  (Прочетена 72988 пъти)
 
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #135 -: юли 28, 2008, 23:25:12 »

 Bravo Ех, Кикси, направо се потопих в атмосферата на вашата сватба! Браво ...  give_rose Не се притеснявай да пращаш снимки, ще ги осъразмерявам, не ми е проблем  good
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: юли 28, 2008, 23:30:36 »

За да добиете по-завършена представа, трябва да ви пусна и другите снимки, ама утре и утре ще довърша разказчето, че ако знаете какво е продължението...направо ще припаднете smile Сега за съжаление отивам да спинкам, защото от емоции тези дни хич не мога да спя, а ще ставам рано утре да свърша нещо, за утре доста задачки останаха, че само ходя като муха без глава 2 дни и говоря за сватбата и нищо не върша smile

Лека нощ, Копченце и мерси много за услугата! Утре ще гледам пак да те изтормозя smile А ще мина и през фотото да видя какво става с професионалните, че тези са от разни роднини и приятели.
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: юли 28, 2008, 23:31:43 »

Kiksi каква си ми хубава и засмяна Sunshine Не мога да си те представя с други цветя - само слънчогледчета са за тебе  girl_wink
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: юли 28, 2008, 23:33:41 »

krasunkata  , благодаря, миличка и аз като обяснявам на всички, че не искам рози, всеки ме гледа странно, но нали ти си от моята партия, ме разбираш напълно smile
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #139 -: юли 28, 2008, 23:38:54 »

Кикси, пратих ти поредната "порция"! Прати ми колкото искаш, ще ги споделим с всички, защото снимките са разкошни и съм съгласна, че слънчогледите са само за теб! И ти си като едно слънчице на тези снимки, затова smile
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: юли 28, 2008, 23:49:51 »

kopche   евала за жеста  със снимките Bravo

Kiksi ми то даже част от родата не могат да си обяснят това сватба ли е като има слънчогледи, а не рози и като роклята ми ще е цвят близо до шампанско а не бяла  smile Представям си ти как си ги шокирала  biggrin  хем слънчогледи хем роклята да не е до земята..
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #141 -: юли 29, 2008, 00:28:27 »

Нищо особено не съм направила, само ги смалявам до размери, допустими за постване тук  good Има си хас да пропуснем такава свежа булка  give_rose
Активен
блясъчко
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 415

щастлива звездичка


Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: юли 29, 2008, 06:40:25 »

кикс, прелестна булка си  give_rose очаквам финала на разказа ти с нетърпение, както и още снимчици  Bravo
Активен
Val_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 75



« Отговор #143 -: юли 29, 2008, 08:19:43 »

Кикс...много свежа булка си! Съгласна съм с krasunkata i kopche за това, че то слънчогледите просто те допълват...и сватбата не мисля че е жълта...просто е слънчева Sunshine
Активен
Gerka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: юли 29, 2008, 08:24:03 »

Кикси  Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo

Разказът ти е просто завладяващ, докато го четях сега в офиса и явно съм се усмихвала и колегите ме питаха какво толкова чета .... blush

Прекрасен ден сте имали, а и слънчогледите .... Bravo Bravo Bravo
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #145 -: юли 29, 2008, 09:14:53 »

Ех, Кикси, на един дъх прочетх разказа ти  Bravo И така съм се смяла и вълнувала с теб  tease
Нямам търпение да си направиш албум и да разгледам всииииички снимки  good
И дано тази еуфория, емоции, влюбените ви погледи и усмивки от последните дни да се задържат мнооого дълго  give_rose
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: юли 29, 2008, 09:31:43 »

Kiksi,
много слънчева булка си била Sunshine
А така увлекателно разказваш, че имам чувството че и аз съм била на сватбата ти give_rose
Ако има номинация за най-добър сватбен разказ или най-увлекателно разказана сватба, да знаеш че ти щеше да си победител! give_rose
Най много се развълнувах на часта, че от 8 годините сте заедно, а все едно сте от месец... twohearts
Чакаме още... yahoo yahoo yahoo
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: юли 29, 2008, 09:35:46 »

kopche   евала за жеста  със снимките Bravo

Kiksi ми то даже част от родата не могат да си обяснят това сватба ли е като има слънчогледи, а не рози и като роклята ми ще е цвят близо до шампанско а не бяла  smile Представям си ти как си ги шокирала  biggrin  хем слънчогледи хем роклята да не е до земята..

И при мен беше така, за роклята пък да не говорим - да не е дълга до земята, а на всичкото отгоре и булката - боса, по сандали и с жълти, вместо с бели цветя в косата.

Ама накрая всички бяха зяпнали от възхищение, защото не бяха виждали такава сватба и постоянно ми казваха колко са впечатлени, обръщаха внимание на всеки един детайл и цъкаха с език - неща, които си мислех, че по принцип никой не забелязва, защото за дреболии. Така, че сигурно и при теб така ще се сполучи smile
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: юли 29, 2008, 09:41:00 »

eli_m , fidanka, Val_ , zvezdiche - благодаря ви от сърце!  give_rose

Като излязат и професионалните снимки, ще подредя един хубав албум, нямам търпение направо! smile

Gerka , сигурна съм, че и вие с krasunkata ще имате прекрасни слънчогледови сватби!  good
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: юли 29, 2008, 09:43:55 »

Ето, ресторантът от малко по-далечен поглед:


* restorant.jpg (64.46 KB, 640x480 - видяно 221 пъти.)
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines