Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 08:13:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Kiksi - 26.07.2008  (Прочетена 72195 пъти)
 
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #30 -: юли 23, 2008, 14:35:21 »

Kiksi , ти си (бъдеща) булка-героиня!!! Дано последните дни са по-спокойни, да успееш да подготвиш всичко, а дори и да не успееш, пак да си изкарате най-страхотната сватба на света  give_rose Никой друг няма да забележи някакъви "кусури" по тейбъл картичките или украсата на шампанското -  сигурна съм 100%, тези неща само ти си ги знаеш, гостите ти ще гледат теб - красивата булка и младоженеца. Важното е да си изкарате много весело и влюбено  good
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: юли 23, 2008, 15:01:45 »

Като прочетох какво ти се случва и си мисля, че сигурно и при мен ще е абсолютно същото. Като решихме миналата година да правим сватба имаше ужасно много време, а сега остава някакъв си месец и все още не сме започнали с организацията. Направо ми настръхва косата. И то все заради работа.  diablo За преводите ти съчувствам. Само който не го е изживял не знае за какво става въпрос. На мен когато ми се наложи симултантен превод да правя и направо ми призлява. На края чувстваш физическа умора от умственото претоварване, а щом има и по-специфични термини вече си е истински ужас!
На мъжа не му обръщай внимание, те са си такива. Както казва Теди пропускай ги покрай ушите си тези работи.
Успех с останалата за вършене работа! Сигурна съм, че няма да вали! Не обръщай внимание на подробности и си изкарай една прекрасна сватба!
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #32 -: юли 23, 2008, 17:29:26 »

Кикси, не се стресирай, младоженецът сигурно е по-ошашавен и от теб. И ние понякога се сдърпваме за дреболии, но това е от заради изнервеното положение. Веднъж като мине сватбата, всичко ще си тръгне в коловоза. Справяш се чудесно засега. Даже и да си бяла като сиренце, изобщо няма да се притесняваш. И аз съм сиренце от най-белите, но това ама хич не ме притеснява. Има си грим за кожа с тен и за кожа без тен. Важното е да ти е усмихнато отвътре, за да се усмихваш и от вън. Това си е вашия ден, твоя ден, наслади се на всеки един момент от него  give_rose
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: юли 23, 2008, 18:37:45 »

Благодаря ви, милички още веднъж за подкрепата!

Днес реших, че ще поспа повече, за да наваксам, ама звънна телефона на милото в 09:00 ч и добрите ми намерения се провалиха, ама нищо - това да е.

Още няколко човека се оказа в последния момент, че не знаели, дали ще дойдат - някои имат уважителни причини, ама другите ... но вече не се ядосвам. Не че не си е набутване откъм финанси, защото като сложиш и внесените неща в ресторанта, кувертът става 45 лв. на човек, но не е това най-важното, просто аз не бих постъпила така и може би затова се подразних първоначално, но вече не ми пука.

Днес почти нацяло разпределихме багажа, утре ще се занесат последните неща в ресторанта, сценарият е измислен, задачите са горе-долу разпределени.

Вече за дреболии не се ядосвам, каквото е такова, каквото съм успяла да направя - сполучливо или не, това е. Обаче все се занимавам с някакви глупости, които ме изнервят като например това, че докато гладехме роклята, видях едно петънце и не знам откъде е дошло, майка твърди, че й приличало на машинно масло, може би от шевната машина, майка ми и свекърва ми ме убеждаваха да не го пипам, ама аз като се изнервих, пратих свеки за "Вениш" на магазина до блока, ама нямало и аз го оправих набързо с малко вода и веро.

Реших да съм с булото на майка ми, което учудващо не е пожълтяло, изпрах го и го изгладих, но и без това ще съм с него само на венчавката.

Е, миналата седмица се поядосах с едни балони, щамповани имената ни и датата на сватбата, защото доставчикът на балони на фирмата на милото решил да ни направи изненада-подарък и ни изпратил щамповани балони, ама познайте - единият цвят е бордо, щях да припадна. Решил да ни изненадва, ама не ни питал за цвета, а бордото никъде го няма като цвят на сватбата, всичко е жълто или златно, бяло, зелено и тук-там оранжево. Но за да не го обидим, милото не пожела да си поръчаме нови балони и да си ги платим. Ама вече спрях да се ядосвам и не ми пука, има толкова по-важни неща от едни балони в крайна сметка. Какво като са бордо - голяма работа!

Чудя се какво да правя с ноктите си, доста изпочупих през последните 2 седмици, мислех за ноктопластика, ама тъй като едва ли ще свикна с такова нещо, реших да си направя къс френски маникюр и толкова. Да, ама днес си счупих още един нокът, ама до месото направо, сега ме боли, много гадно и хукнах в 18:00 часа да търся маникюристка да ми го изгради ли и аз не знам какво, ама не намерих отворен салон, само един, ама маникюристката я нямаше.

Така или иначе трябва да търся за петък къде да си направя маникюр и педикюр, че тази маникюристка в салона при моята козметичка, при която ще ходя в петъка, нямало да я има.

Ударих се и в ръба на спалнята и в момента имам огрона синина на крака, ще трябва да внимавам на кой крак слагам жартиера smile

Но това са бели кахъри на фона на останалото, утре отиваме да разписваме в 14:00 ч, нали сме с изнесен ритуал в деня на сватбата и затова, вечерта се надявам да успеем да излезем да пием по нещо с кумовете и петък да се отдам на разкрасителни процедури и последни доуточнения.

Имам проблем с уточняването на часовете за фризьор и гримьор - реших гримът да го правя първо, защото ще имам живи цветя в косата и искам прическата да е последна, а и тя няма да ми мие косата последния ден, за пръскането с лак, ще се предпазя с един вестник, ама се чудя като съм с грима от 09:00 ч сутринта на какво ли ще приличам до следобяда. Вчера пробния го направихме към 17:00 -18:00 ч и се държа що-годе прилично до полунощ, ама после сенките ми паднали под очите и бая бях лъснала, ама вече нямам време да търся друга гримьорка.

Много се моля да не вали наистина, защото цялата ми сватба е планирана навън и ако вали, ще стане  ужас! girl_impossible

Стискайте палци, моля ви!
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: юли 23, 2008, 18:53:40 »

Кикси, стискам ти палци да не вали наистина, пожелавам ти прекрасен сватбен ден и всичко най-добро!
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: юли 23, 2008, 19:11:34 »

Ами сега чух за циклона "Сузана", който бил причината за това лошо време и не искал да си тръгва. Гледам по сайтовете - някъде го дават променлива облачност, другаде - 20% вероятност за дъжд. Сега наистина ще се побъркам от притеснение, че ще ми провали цялата организация sad
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #36 -: юли 23, 2008, 19:14:46 »

Точно така бях и аз. Не валя.

Стискам много , много силно всички възможни
 Clover Clover Clover Clover Clover Clover Clover Good luck Good luck Good luck Good luck Clover Clover Clover Clover Clover Clover Clover

Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: юли 23, 2008, 20:29:41 »

То не останало!
Спокойно, няма да вали!
Всичко ще е супер и много слънчево - знам го от сигурен източник  smile!
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #38 -: юли 23, 2008, 20:52:26 »

Ами сега чух за циклона "Сузана", който бил причината за това лошо време и не искал да си тръгва. Гледам по сайтовете - някъде го дават променлива облачност, другаде - 20% вероятност за дъжд. Сега наистина ще се побъркам от притеснение, че ще ми провали цялата организация sad

Нямам представа какво представлява циклона, но тук в Швеция постоянно говорят за ниско налягане и високо налягане, та там дето се срещтнат двете, кофти, много вали. Казват, че тази седмица ще се срещат над Румъния, но Бургас е малко по-далеч, нали.
Най-много Варна да го отнесе  girl_wink (шегувам се).
Найстина не знам, но ще стискам палци поне за ритуала да не вали.
Вие нали няма да сте на открито и след това?
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #39 -: юли 23, 2008, 21:00:21 »

Кикси, стискам палчета времето да е хубаво!  good И да не е, важното е, че това е твоя ден!  give_rose
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: юли 24, 2008, 09:43:53 »

Сладурка, то не остана. Твоят ден наближава с бясна скорост!
За времето не се притеснявай имаш стискане на палци от нас и мноого Clover Clover Clover, за да има в събота  Sunshine Sunshine Sunshine.
НЕ се ядосвай за дреболии, няма смисъл, ти сама си го знаеш.
За тези, които не дойдат без уважителни причини, сама си направи извода що за приятели са.
Пожелавам ти една весела сватба, много влюбена, без нерви и щурааааа.  tease
Активен
Val_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 75



« Отговор #41 -: юли 24, 2008, 10:07:41 »

Ей Кикси споко! Няма да вали...чакай да ти кажа на моята сватба кво беше....като реши че ще вали и не се спря ти казвам ...ставам сутринта и гледам го ....облаците пак ми се правят на голямата работа и си мислят че са самолети, които всеки момент ще се приземят...така се бяха надвесели че имах чувството че и небето е отишло на разходка .... ужас просто.... все едно зима бе...и вали точно като зима...идиотско ситно такова дето като се кротне и не спира...НООО...като по поръчка в 12,30 някъде спря да вали и даже като идваха за мен да ме взимат вече слънце пекна...така се бях нацупила заради тъпото време...викам на тати "Ааааа тате аз незнам кво ще правим ама аз без хоро не излизам от вкъщи никви такива отваряй гаража там ще играя" вече мислихме разни варианти за сушинка...А междувременно по нито една телевизия не даваха възможно такова развитие на времето...даваха го все нацупено, гръмотевици ,дъждове...никво слънце даже никво бяло облаче само сиви облаци и едни трещевици...ааааа даааа ама супер че не познаха...та споко аз ще ти направя една прогноза  и ще видишче ще се сбъдне:
Времето днес, утре и в други ден....ми те облаците са на разходка до марс, та незнаем кога ще се връщат...не са оставили бележка , най вероятно са в отпуск... дъждовете са захапали една игра на белот , ама са се обзаложили на по едно ферари , та скоро не се очаква да приключат...гръмотевиците се охажват на луната, защото там било по-тайничко на лунна светлина..там щяли деца да правят...очакваме другия месец да се появят с новината, но този едва ли.... А Слънцето му мина отпуската та сега работи с пълна сила...И там долу някъде остава да има двама влюбени, които колкото повече се обичат, толкова повече щяло да грее то...така че kiksi помисли си .. от вас зависи...колкото повече се усмихвате и обичате толкова повече слънчо ще ви радва

а за ноктите...моите са мекички...и не съм свикнала с маникюри десетина дни преди сватбата ги пуснах леко и си направих нормален френски с декорация от камъни на безименните пръсти...а твоя счупен да освен да се изгради друго и аз незнам...
а за грима споко не се притеснявай...въпроса е ти да се чувстваш добре..всякакъв грим ще бледнее пред усмивката ти вярвай ми това е най добрия грим...аз даже не успях да ида до тоалетната да го поправя даже си забравих да си призная...единствено отидох систър малко да ме подсуши че направо бях станала вир вода но това беше един единствен път то като видях то си нямаше смисъл ... аз не се спирах просто.... та да ти кажа усмивката е най добрия начин да си оправиш външния вид...тя е слънцето което гони зимните облаци от човешките лица Wink
Стискам палци всичко да е ок! Пожелавам ти най-невероятния ден в живота ти! Горе главата!  *THUMBS*само гледай да не се спънеш де tease girl_wink
Активен
didda
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 749


Щастлива мама на бебе Макс - сладурана!


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: юли 24, 2008, 10:16:33 »

Хей, сладур!

Не остана до Твоят голям ден!
Само запази спокойствие, всичко ще е ОК, ще видиш  good
Знай, че ти си най-важният човек на този ден, всичко друго остави на по-заден план tease
Пожелавам ти една страхотна сватба, забавлявай се и чакаме снимкиииии  look chee yea
Активен
Diavolitsa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 373



« Отговор #43 -: юли 24, 2008, 14:10:09 »

Ей Кикси, какви са тия притеснения, какво е това чудо. Много ясно, че няма да вали. Имаш поне 100 чифта стиснати палци. А подписването как мина? Я разкажи вече госпожо.
За маникюристка ако не си намерила мога да ти дам координати на моята. Даже имам утре час в 10 и ако няма свободни ще ти отстъпя моя. Само ми пиши.
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: юли 24, 2008, 14:12:30 »

Оооо верно!!! Ти от един час вече си госпожа - ха честито (едно такова тихичко), а в събота ще викаме повече.   give_rose give_rose give_rose
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines