Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 20:22:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 21   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на ellie_bellie 27.07.2008  (Прочетена 83812 пъти)
 
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: юли 17, 2008, 21:06:14 »

KlaraFina, мерси! Ризата е бяла, вратовръзката е диамантено бяло (не съвсем чисто бяло) - връзва се с роклята.
gostenka_82, вълнувам се страшно много, направо се побърквам, не ми се струва, че е истина (не говоря само за сватбата). Преди 2 години когато бях в България за последно Мони не можа да дойде и аз стоях 2 седмици, които ми се сториха много дълги и бях готова на първата седмица да се прибирам, но сега ми се струва, че е минало много време, всички ми липват ужасно, включително и свекърите ми, те са невероятни хора! Стана така, че моите родители се сближиха с тях много именно в последните 2 години и се виждат постоянно, познават се много добре. И ще ми е много мило да ги видя всички на едно място.
Кумата ми я видях последно преди 4 години и едва издържам вече! С нея ще бъдем заедно само 4 дни и пак се разделяме  cray.
За самото омъжване не ми трепка изобщо, защото ние сме семейство от повече от година, но празненството е доста вълнуващо събитие. tease
« Последна редакция: юли 17, 2008, 21:21:39 от ellie_bellie » Активен
tsvetiiva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 52



« Отговор #106 -: юли 17, 2008, 23:14:41 »

ели, лек път и много вълнуващи, незабравими дни преди тържеството.
 :offtopic:Не знам дали е добра идея, обаче все си мисля , че трябваше да правя повече снимки преди сватбата: пробна прическа, срещи с приятели, кумове, вечери със семейството.... не че ти остава да мислиш за това, но ако имаш фотоаоарат под ръка сигурно остават хубави спомени и то ненагласени и не по-малко вълнуващи от самата сватба. пък и тук има много очакващи фотоматериал с нетърпение girl_wink
ох, ного се разписаххх crazy.желая ти страхотно предпразнично настроение всеки ден до събитието. chee Good luck Coffe butterfly
Активен
Anichka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 984



Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: юли 17, 2008, 23:34:05 »

Ели и Мони, give_rose

искам да Ви пожелая леки полети, които пристигат навреме; влизане в бг атмосферата със скоростта, с която тя се движи, а не с която Вие се движите*; много късмет; уникални снимки; положителни емоции и най-вече - Весела и Запомняща се Сватба! weddingday wedding Сватбаааа
Спокойна почивка след нея и дано успеете да се насладите на всеки един миг с близки, приятели и родители в родината!
Чакам с нетърпение снимки от събитията....нали съм любопитко.... blush

*...на магистрала влизаш със скоростта на трафика, а не с разрешената

« Последна редакция: юли 17, 2008, 23:35:53 от Anichka » Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #108 -: юли 17, 2008, 23:42:24 »

Ели, ще имаш ли нет в България или от сега да пожелавам всичко ?

За всеки случай ти пожелавам да бъде така, както си го представяш и дори да надмине очакванията ти !!
 Clover Clover Clover Clover Clover Clover Clover Clover Clover Clover Clover Clover Clover

Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: юли 18, 2008, 01:15:51 »

Цвети, мерси, че споделяш, важно са тези неща, Мони е любител фотограф и ще набляга на снимките, както винаги.
Ани, много се радвам да чуя от теб, разсипа ме от смях, мила  ROFL. Аз в България не обичам да се возя, та камо ли да карам  crazy, лудницата е един път. Може би това идва от факта, че никога не проявих интерес към електронни игри  funnytooth
Ина, интернет достъпа ще е силно лимитиран, но ще правя всичко възможно да ви държа в течение!
Благодаря ви на всички, много сте мили, мерси за пожеланията!
По-късно ще имам включване с тейбъл картичките.
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: юли 18, 2008, 06:56:12 »

и ето ги и тях:
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: юли 18, 2008, 07:19:14 »

Много са красиви good Лек полет ти желая и после една незабравима сватба със смейството и най-близките ви хора LOVING
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: юли 18, 2008, 08:44:46 »

Хей,

ами да ти пожелая лек и неусетен полет, незабравими дни с близките хора, много веселба и весели моменти;

едно истинско тържество на сватбения ден и все пак....макар и да сте семейство, самото ДА, казано пред всички - това е незабравим момент, изпълнен със силна емоция;

Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #113 -: юли 18, 2008, 09:24:51 »

 Oh my ... Oh my ... Oh my ...  ооооо тейбъл картичките ....
от истински по-истински ....

Това е едно от най-хубавите неща дет' съм виждала на сватбена тематика !!

Останах тотално без думи.

Спонтанно ми се прииска да те моля ако ти остане едно камбанче... ама следващата ми мисъл показа неуместността  blush пък и се сетих, че като всеки от нас те помоли ще те разорим, така че само :
УАУ !
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: юли 18, 2008, 12:58:14 »

Ели, и аз дас е присъединя към Inaxastra, тейбълкартичките са уникални!!!Наистина едно от най-красивите неща, които съм виждала! Браво! А след сватбата и другите много красиви неща ще видим! И аз искам да ти поожелая страхотни положителни емоции в БГ и стархотна сватба! Бъди най-обичаната, кеасива и щастлива булка! А после с огромен интерес ще чакам снимки и разказчета! Wink
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: юли 18, 2008, 15:31:59 »

Ели миличка, аз последните седмици се позагубих от форума и чак сега виждам мила за твоята темичка и че сватбата ти наближава. сигурно вълнението е много голямо и за сватбата и за пътуването и идването в БГ,какво да типожелая -ти си едно от най-милите момичета в този форум и си чудесен човек, и това което носиш в себе си е най-ценното.
пожелавам ти от все сърце всичко да бъде както си си го представяла, да изживеете чудни мигове заедно цялото семейство и много любов.
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #116 -: юли 18, 2008, 20:27:02 »

ellie_bellie, приятни и леки последни приготовления!
Тейбълките са много красиви, както и другите ти неща. Много ми харесва роклята ти и вече искам да те видя с нея.
Активен
Miravarna
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 949



Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: юли 18, 2008, 22:07:01 »

Ели, тейбълките са страхотни! Bravo
Искам да ти пожелая лек и безпроблемен полет, както и едно невероиатно прекарване в България с всички твои близки и приятели. Успех в последните приготовления.
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: юли 19, 2008, 11:04:46 »

Много много ви благодаря на всички, страхотни сте!!!! Багажът е готов, малко да поспя сега и потегляме.  yahoo
Ще се включа след няколко дни пак.
Целувки
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: юли 19, 2008, 12:11:05 »

Ели, наистина са много хубави тейбълките! Айде чакамете на българска земя - лека подготовка!
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 21   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines