Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 10:41:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 21   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на ellie_bellie 27.07.2008  (Прочетена 83662 пъти)
 
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: юни 26, 2008, 20:57:25 »

Цвети, ще ходим на Свети Влас, това е курортът - http://www.ownerdirect.com/complex/stvlas/vegavillage/1997.htm
Ще вземем с нас всички родители, на Мони брат му, кума ни и един съученик на Мони от колежа. Ще сме голяма тълпа и се надяваме да изкараме много весело. Искахме да отидем някъде всички, за да се видим на спокойствие и да се наговорим, не сме се събирали всички на едно място и сме много затъжени. Решихме, че вместо да изчезнем след сватбата, е по-добре да се съберем с тях и да се нагледаме един на друг, пък на меден месец ще отидем може би през следващата пролет на някоя островна дестинация, когато са ни премръзнали кокалите в чикагския студ.  tease
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: юни 27, 2008, 07:44:23 »

Елинце много хубави неща сте си взели имаш страхотен вкус изискан give_rose а само да те питам с кои обувки ще си сандалите или с другите със затворените отпред Girl_hide а това че сте решили да се съберете всички  и да отидете заедно на море е много готино и добре сте го решили good ама ще ви е весело
Брави на Regina  за жартиера ще трябва да я почерпиш Girl_hide blum
Активен
Regina94
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #32 -: юни 27, 2008, 08:40:48 »

Брави на Regina  за жартиера ще трябва да я почерпиш Girl_hide blum
Аз имах да я черпя, че отвори тема за сватбата ми  Wink
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: юни 27, 2008, 08:50:29 »

ellie_bellie ти си един ден след мен smile
Как е настроението-притесняваш ли се вече или и ти си все още в сранс като мене shok pleasantry
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: юни 27, 2008, 08:51:10 »

транс де laugh
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: юни 27, 2008, 20:40:24 »

Даф, мерси много! Мога да кажа същото и за тебе  girl_wink. За обувките - не съм отработила схемата все още - и двата чифта ми харесват и са много удобни. Сигурно в началото ще съм със затворените и после може да ги сменя, ще видя...  crazy. Само обувки да има, да ми е спокойно, хаха  blush. Още не сме решили кой ден ще идваме до Пещера, но веднага ще споделя, имам ти телефона, ще се видим.
maj4eto   funnytooth.. не бих казала, че съм в транс, много ми е реално всичко, но може би като се прибера в България, ще ми стане доста халюциногенно  pleasantry, но затова пък Regina94 се намеси с project management програмата  heart.
Regina94 , вярно е, че имам да те черпя, но сме доста далече, но знаеш ли, малък свят.... затова сега само виртуално.

Утре ще докладвам дали сме избрали с какво ще бъде пременен младоженеца.  girl_impossible
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #36 -: юни 27, 2008, 20:48:16 »

Абе аз нямам заслуги, ама може ли да си кусна малко поне от това на Реджина  blush blush

Пък ако трябва ще ти пратя някой и друг жартиер   Wink laugh
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: юни 27, 2008, 21:04:03 »

хахаха,  banana, може, може, заповядай!
Активен
Miravarna
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 949



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: юни 27, 2008, 21:23:25 »

Честита темичка и от мен!:)
Разгледах с интерес галерията ти.Искам да те поздравя за страхотния вкус и избор,които си направила!Вси
Активен
Miravarna
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 949



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: юни 27, 2008, 21:30:56 »

Честита темичка и от мен!:)
Разгледах с интерес галерията ти :bravo:Всички неща са много стилни и изискани.Поздравления за вкуса!
Исках да те попитам твоята рокля от къде е?И аз като теб ще мъкна доста неща от тук:),но най-големия ми проблем е роклята.
Относно мажете май са еднакви в много отношения,моя и той не е от най-активните относно приготовленията по сватбата ни.sad
Всичко ще мине,както сте го планували,че даже и по-добре!!!
Ще продължавам да следия темата:)
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: юни 27, 2008, 21:40:31 »

Благодаря ти Мира.
Роклята си я купих от Чикаго, намерих магазина на уеб сайта на Маги Сотеро, бях харесала много модели, тази изобщо дори не я бях забелязала, но я имаха в моя номер и много я харесах. След дълго мислене реших, че това е моята рокля и отидох и си я взех. Аз нямах време да чакам за поръчка и беше късмет, че точно моя номер се оказа. Цветът е diamond white.
Първоначалният ми план беше като се прибера в Б-я да се юрна в обикаляне на Асеновград и от там да се купува. Фактор беше и разликата в цените. Реших да премеря доста рокли преди да се прибера в България, за да знам кое как ми стои. Но в крайна сметка се оказа, че тук има много добри цени и не си заслужаваше да незнам каква ще ми е роклята до последния момент заради разлика от например 100 лв., неясен резултат и изнервяне в последния момент.
Активен
Miravarna
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 949



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: юни 27, 2008, 22:19:31 »

ellie_bellie, напално те разбирам,т.к и при мен ситуацията е подобна.Моята рокля е на  Mon chery,аз гледах и пробвах доста модели и на Maggie Sottero,но когато пробвах моя модел се влиубих и си казах това е повече нищо ниама да гледам и пробвам и я поръчах.Ама е огромна и ще имам проблем с пренасянето и..Няма да ми се събере в куфара за ръчен,а в големия малко ме е страх,т.к летя през Амстердам,имам около час и половина престой,а сама знаеш,че ниама да прекачат багажа ми за толкова кратко.Проверих да я изпратя по ups,fedex до бг,но ще ми излезе 700$,малко множко ми идва:(Купих една торба вакумна,ама се притеснявам ,че ще се намачка стршно много в нея и незная как ще я замъкна до бг.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #42 -: юни 27, 2008, 22:48:14 »

Ели, извинявай, че използвам твоята темичка, за обсъждане на тоя въпрос, но защо трябва роклята да се слага в куфар като ръчен ??  crazy
Мира, те хората велосипеди и сърфове си прекарват, ти за една рокля... Както си е в калъфа (той ако е стандартен се свива на две или ?!) си я държиш в ръката и така я пренасяш. Никакъв куфар !! Вярно, че е тежка и е много неудобно (днес в едното му метро бая зор видях), но пък мотивацията дава сила. Един път е !!
Активен
marchela
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215


very happpyyyyyyyyyy


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: юни 27, 2008, 23:05:43 »

Милички, само да споделя и аз моя опит с пренасянето на роклята  pardon, и на мене ми беше малко притеснено ама си я носих на ръка в калъфа и беше ок, в самолета стюардесите много ми се зарадваха като разбраха че е булченска рокля и ми я прибраха отпред в един гардероб да виси... good
е, наистина е малко тежичка цялото време на ръка ама аз така и се радвах че си е вече при мене че ми беше удоволствие  yahoo..така че спокойно,ще се справите безпроблемно  girl_wink
Активен
Miravarna
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 949



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: юни 27, 2008, 23:14:38 »

marchela,като прочетох твоя опит по повод пренасянето:)малко се успокоиавам:)Моя маж,както и кума се шегуваха с мен и ми казаха е ще си я облечеш и никой няма нищо да ти каже,даже пат ще ти правят :)хехехехех
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 21   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines