Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 20:09:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 21   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на ellie_bellie 27.07.2008  (Прочетена 78395 пъти)
 
Lupercola
Гост
« Отговор #15 -: юни 24, 2008, 23:25:06 »

Ели, честито тема !!

Споко (ха, дойде и моят ред да го кажа на някого  sarcastic ) мм колко е хубаво ! Я пак - споко Ели, всичко ще се нареди !!  biggrin

Сега сериозно, на мъжката част й тряба повече време, за да влезе в час, но влезе ли един път, няма излизане. Фабио се загрижи от оня ден - две седмици преди сватбата. Сега е по-стресиран и от мен. Така, че фактът, че мъж ти е непукист не е нещо лошо - трябва поне единия да е спок, че ако и двамата се стреснат става лошо...

Има още време, всичко ще се нареди. Кофти е, че се прибирате малко преди сватбата, но както казва професор Лейтън "Every puzzle has his answer !". Упокой се, направи си графика и се мобилизирай.
Ние жените сме родени с тая мисъл да се омъжим и по рождение сме готови да го организираме. Мъжете ги вее кукуто на бял кон.

Пожелавам ти да стане както го искаш и ще стискам всички палци  Wink
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: юни 24, 2008, 23:50:07 »

Мерси много на всички ви за куража и загрижеността! На никой друг не мога да се оплача от такива неща и да споделя, защото ще ме помислят за "control freak" или някаква луда.   crazy
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: юни 25, 2008, 07:32:37 »

Ели мило ама изобщо не се коси за мъжлето ти те всичките мъже са така tease и моя е същия за нищо не се трогва  =]какво да ги правиш ама ще видим на самия ден какви ще са спечени и притеснени повече от нас дори blum
За подаръчетата поръчай с 10 повече отколкото са хората защото нищо не се знае нека има give_rose
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: юни 25, 2008, 08:24:13 »

ellie_bellie, ако знаеш как те разбирам. Моят също още няма дрехи, тази събота съм го заплашила с цял ден обикаляне. Вчера видях, че започнали намаленията вече в някой от хубавите магазини за обувки и ми се изправи косата, защото неговите номера винаги първи свършват - никога не може да си купи на намаление diablo Ще ходи бос или с неудобни обувки, ако продължава така.
Дала съм му няколко задачи - да събере двете имена на неговите гости, едни снимки да избере и да напише списък с песни за DJ-я, познай кое е свършил? Но аз съм инат, като му мине защита днес го почвам и няма да го оставя на мира Wink Съветвам те и ти така да направиш Wink Няма само ние да се тормозим я smile
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: юни 25, 2008, 15:15:19 »

Честита темичка, Еllie_bellie!  give_rose
Само месец остана! Толкова бързо ще мине, че няма да го усетиш кога ще литне времето!
Всичките ти неща в галерията са страхотни!
И подготовката напредва!  Bravo
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: юни 25, 2008, 17:58:18 »

Снощи използвах момента по време на вечеря да уточним какво ще се купува, от това което е останало и стигнахме до консенсус за книгата за гости, химикалката, броя на подаръците, приборите за тортата, чаши, които са комплект с тях (ако харесаме по-хубави като се приберем, тези ще ги върнем). Поръчах всички неща, заедно с веро за балончета. Всичко съм сложила в галерията. Преди малко си поръчах и було. В събота ще ходим да търсим фрак или костюм на Мони.
Въпреки че много му се бях ядосала, с ръка на сърцето си мога да кажа, че той пропиля доста време по организиране на почивката след сватбата и прекара дълги часове в ровене из курорти и е-майли с туристически агенти, разговори с всички родители и т.н. Вече всичко е запазено. Така че за това заслугата е негова и му давам пълен кредит.
След дълго чудене дали да поръчваме фигурка за тортата, май се отказваме и тортата може би ще е украсена само с цветя.
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: юни 25, 2008, 18:55:15 »

 Bravo на мъжа ти. Виж колко работа сте свършили само за 1 вечеря  tease Аз веднага се "вмъкнах" в галерията да видя новите неща и мога само да кажа: страхотни са  Bravo Bravo Bravo
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: юни 25, 2008, 21:24:01 »

Еее ето още една сладурана на мойта дата smile
Тоест нашата дата .....Целувки и как вървии ?
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #23 -: юни 25, 2008, 21:50:28 »

Отворените обукви са божествени !!!

А всички детайли много хубаво си ги навързала един с друг - поддържат стила. Книгата ви също е прекрасна. Чуден избор !

Поуспокои ли се ?
(Колко неуместен въпрос, ясно ми е, че отсега до Деня, спокойствието е на приливи и отливи)
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: юни 25, 2008, 23:34:43 »

inaxastra, мерси много!
днес съм сравнително по-добре от вчера, чувствам се продуктивна smile  tease
търся си жартиер, но нещо не мога да си харесам, или може би им се нагледах за момента.  blush
ще пробвам пак друг ден.  crazy
Активен
marchela
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215


very happpyyyyyyyyyy


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: юни 25, 2008, 23:41:31 »

Браво на вас, страхотна работа сте свършили, знам от опит че решенията какво да се купи и което трябва да се вземе от двамата е най трудно!! Bravo Bravo Bravo
много искам да ти видя нещата ама не мага да влизам в галериите, преди от университета ставаше ама сега и оттам не  Плачещо момиче lacnl8

сигурна съм че са супер и само така - по-добре бъди !!! yahoo
Активен
hristi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 512


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: юни 26, 2008, 12:49:22 »

браво мила...........всичко е чудесно :bravo:мъжете са така постоянно трябва да ги ръчкаме.......... :Pи ние се чудехме за фигурката на тортата много ми се искаше да е хумористична............а тук в BG няма такива мислех да си поръчам от сайт...................но в крайна сметка едни приятели ще ни дадат тяхната-компромисен вариант smile
Активен
marchela
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215


very happpyyyyyyyyyy


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: юни 26, 2008, 20:15:58 »

ellie_bellie , успях най -после да разгледам галерията ти, Тео оправи нещата, много съм доволна!!! goody
Страхотни неща имате, и обувките и подаръчетата са страхотни ,а книгата и химикала са много нежни,страхотен избор! Bravo give_rose
Успех в търсенето на жартиер, и аз ще се заема с това другата седмица... girl_wink
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: юни 26, 2008, 20:40:46 »

 thank you hristi и marchela !
Относно жартиера, искам да изкажа благодарността си към Regina94. Тя ще ми изпрати нейния, тъй като не го е използвала и аз съм страшно щастлива, защото много ми харесва  yahoo
Активен
tsvetiiva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 52



« Отговор #29 -: юни 26, 2008, 20:41:43 »

ели, страшно са красиви нещата ви. Албумът и химикалът са като бижута  good Браво на твоя мъж, че е организирал пътуването :bravo:Къде ще ходите на сватбено пътешествие? Ето една снимка на жартиер, който много ми харесва. Може да ти свърши работа


* garter4788.jpg (33.62 KB, 364x548 - видяно 357 пъти.)
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 21   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines