Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 03:33:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 21   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на ellie_bellie 27.07.2008  (Прочетена 78402 пъти)
 
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« -: юни 24, 2008, 08:08:11 »

Мила Ели дойде време и ти да си имаш темичка един месец остава до най - щасливия ден give_rose Сега споделяй всичко до къде сте стигнали показвай снимки и кога ще си идвате в Бг обещала си ми да ми се обадиш като идваш в Пещера  give_rose
Активен
Regina94
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #1 -: юни 24, 2008, 08:56:20 »

ellie_bellie, разкажи подробно до къде си с подготовката  Bravo
Активен
milenium80
Сватбар
***
Публикации: 293


Buongiorno Principessa!


« Отговор #2 -: юни 24, 2008, 09:14:48 »

хайде мила, и ти си имаш темичка вече, честито!!!! Чакаме с нетърпение разкази по подготовката Wink
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: юни 24, 2008, 09:16:40 »

Честита темичка и от мен!!Ще я следя с интерес!
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: юни 24, 2008, 09:24:04 »

Честита темичка адашке! Хайде разказвай как върви подготовката  Bravo
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: юни 24, 2008, 18:19:50 »

Ах, каква изненада! Даф, мерси много, ти си съкровище!  Girl_hide
И благодаря много на всички за честта!
Ами какво да ви кажа, много ми е изнервено, незнам откъде да започна разказа си направо  huhhuh.gif
Тази нощ сънувах кошмар, че не мога да си вляза в роклята, защото ми е малка  shok
Ядосвам се с мъжа ми, че е много зает и отказва да се занимава с каквото и да било, а аз имам нужда от неговото внимание - не може да отиде на сватбата си като гост!  beating
Не съм поръчала още подаръците за гостите, опитвам се да преценя колко бройки да са, а времето минава и накрая може и да не пристигнат, когато трябва.
Това, което ми остава от тук да купувам са прибори за рязане на тортата, книга за гости и химикал, искам да направя благодарствени папируси и да купя панделки за тях, но ако мъжа ми не се трогне, ще ги поръчвам в Б-я.
А, и също така той не знае с какво ще се облича, представяте ли си!  beating Да го хванеш, да го заблъскаш направо.
Аз все още също нямам воал и трябва да го поръчвам.
Да знаете, много добре ми идва тази тема, защото равносметката, която правя, е доста добра и сега ще взема да се организирам едно хубаво.
Започнах да ходя на солариум и имам вече малко тен  yahoo. Бях писала и някъде другаде, но и тук да кажа, излезе ми ужасно акне на гърба преди около месец  bad, ходих на дерматолог, изписаха ми антибиотици, мехлем и един гел за миене, биха ми инжекция вчера и преди да тръгна за Б-я пак ще отида да ме забият още една.  huhhuh.gif Мога да кажа, че има доста голям ефект засега и се оправя. Дано да се махне, моля се.
Като се сещам друго, ще пиша пак, определено има още...
 koko6ka


Активен
hristi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 512


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: юни 24, 2008, 18:29:50 »

честита темичка :)какво да ти кажа мъжете някак по -различно приемат нещата от нас-от организационна гледна точка.............не се ядосвай всичко ще е ок................дръж ни в течение на всичко blum
Активен
marchela
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215


very happpyyyyyyyyyy


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: юни 24, 2008, 19:12:43 »

ellie_bellie, честита тема! Bravo
Не се ядосвай мила, като четох за мъжа ти , все едно аз съм го писала за моя... funnytooth
едвам успях да го накарам да си купи костюма и той каза повече да не го занимавам,че най добре ще му е да дойде на деня и това да е неговата част...така че не разбирам напълно...а с всичко друго ще се справиш...нещата са разкошни!!! give_rose

Успех с поръчките !  girl_wink
Активен
tsvetiiva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 52



« Отговор #8 -: юни 24, 2008, 19:52:39 »

ellie, честита темичка. дойде и твоят ред Bravo всичките ти неща в галерията са страхотни и всичко с подготовката звучи съвсем по план по отношение на времето. Кога се прибирате в България. Гледай да не се пренапрягаш и стресираш, защото последните седмици преди събитието както и самата сватба са абсолютно уникални като изживяване и няма да се повторят. Успех и чакаме новини с голямо нетърпениееее Read
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: юни 24, 2008, 20:57:40 »

Благодаря ви момичета. Прибираме се на 20 юли, точно една седмица преди сватбата, аз в понеделника като се приберем веднага сутринта трябва да ходя на козметичка за почистване на лицето, през седмицата трябва да уточня грим, прическа, да ми се скъси роклята и шивачка да ми пригоди шлейфа за прибиране, да се срещнем с ди джея, цветарка, да се уточнят украсите, да изберем меню, торта, да купим чаши, кошнички за късметчета, там каквото ще се ръси и това е май.
Също мислех от тук ще купувам свещи, още не съм ги измислила точно какви ще са, но мога да ги взема на добра цена и това е положението, ще мъкна като някой амбалажен търговец.
Друго, какво да не се стресирам, като не ми остава време за нищо, с училище съм адски заета, имам изпит и крайни проекти 3 дни преди да тръгнем, добре че в работа ми остават разни дупки да блея онлайн и да купувам някои неща.

Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: юни 24, 2008, 21:05:08 »

ооо сладурано  Bravo give_rose и твоето време дойде  girl_wink

тази една седмичка, която ще имаш ще ти е предостатъчна за всичките планирани неща  Girl_hide
а мъжа ти ето това заслужава  beating то не че моя знаеше и за половината неща на нашата сватба де, но поне организира "грубите" неща, а твоя направо иска да се изтърси на собствената си сватба като гост beating опъни му каишката  diablo хайде да разправяш, пък ние "патилите" ще помагаме с каквото можем
Активен
Regina94
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #11 -: юни 24, 2008, 21:14:20 »

Друго, какво да не се стресирам, като не ми остава време за нищо

ellie_bellie, с риск и ти и момичетата тук да ме обявите за ненормална  си позволявам един съвет за последните седмици -OpenProj
openproj.org

Това е безплатер софтуер в който си записваш всичко което остава да се свърши и след това много лесно позволява да си организираш задачите по дни и часове. Нещо като Microsoft Project, но по-добро.

В последните дни винаги е лудница, но самия факт че си имах разпечатана графика кое след кое следва много ме успокои и нищо не забравих.
Освен да махна фолиото от питката в църквата, ама това изобщо не ми беше минавало през ума  funnytooth


Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: юни 24, 2008, 21:39:10 »

Regina94, това е супер!!!! Благодаря ти! Изобщо не си ненормална ти, това си е нещо необходимо според мен. Тук продават едни огромни планери специално за сватби и ти дават съвети кога какво да правиш, защото минимум по 1 година си организират сватбите, но аз не съм привърженик на хартиени носители, така че този софтуер е невероятно откритие!
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #13 -: юни 24, 2008, 21:56:36 »

ellie_belli, само да се обадя в темата и да кажа, че ще я следя.
Толкова съм изморена последните дни, че нямам сили дори да питам.

Само мога да те посъветвам, каквото й да планираш така от разстояние, винаги имай план Б.
Сега като се прибирах в България за кратко, за една седмица ми се обърна света на обратно, а пък уж всичко беше готово...
Но както казва един познат "само няма да се притесняваш"   
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: юни 24, 2008, 22:02:21 »

Еличка, не му се ядосвай на твоя мъж. Повечето мъже са така, просто те гледат по друг начин на сватбата, не като нас. За тях най-важното е че им ставаш съпруга, не ги интересуват подробностите около декорацията например. Но като наближи съвсем деня, ще видиш как ще се мобилизира. Аз да не казвам голяма дума, но от моя мъж не мога да се оплача, такава активност, думи нямам. Пу-пу, да не му е уруки  tease
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 21   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines