Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 20:32:57

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ТРАДИЦИЯТА НА ГОДЕЖА  (Прочетена 166239 пъти)
 
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: юни 08, 2013, 23:09:18 »

Здравей Николета, ако не искате да вдигате много шум и не държите да се спазват традициите не е необходимо. Ние също сме от различни краища и когато ми предложи не искахме да вдигаме много шум. Съчетахме едно ходене към родния ми град с официалното искане от родителите ми и това беше всичко. Така че, ако не искате не е необходимо да го правите.
Активен
pink_angel
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 2



« Отговор #166 -: януари 13, 2014, 14:55:52 »

Здравейте, при мен случаят е малко по различен! С моят приятел сме заедно вече 6 години, още от ученичка (аз бях на 17 той на 22) И живеем заедно от 5 години у нас, заедно с родителите ми, най накрая вече обмисляме вариант за сватба тази година, но незнаем какво да правим по отношение на годежа  Tc
След сватбата обмисляме заминаване в друг град да живеем, но това по нататък...
Незнаем какво да правим, как да организираме годежа, защото искаме да има такъв. Та така....

* Той трябва да е у нас а нали по традиция се взима момичето и се води у момчето, а това при нас няма как да стане!

* Незнаем кой трябва да поканим като например най близките приятели, други роднини освен родителите!

* Кога трябва да изберем кумовете, дали да им предложим преди самия годеж или след това?

* В какво трябва да се състои поканата към другите гости, какво да им кажем или трябва да направим покани ли?

Като цяло поне за сега това са въпросите ми. Благодарна ще съм ако някой може да даде идея и мнение в моят случай как да постъпим! Предварително ви благодаря
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines