Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 05:58:30

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 30 31 [32]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПАЗАРДЖИК - част 3  (Прочетена 150852 пъти)
 
elita
Любопитен
*
Публикации: 27



Моят сватбен албум

« Отговор #465 -: септември 16, 2013, 13:02:48 »

Днес вече запазихме дата за ресторанта ресторанта ще е Хебър,моля пропоръчайте ми някоя сватбена агенция за украса ,от ТОЙ И ТЯ мислая да се откажа ,варианта ми остава ИВОНА.За фото и видео реших да са Кодак.За Ди джей още не зная много четох ,може би ще се спра на някой от Пловдив
Нашата сватба беше в Тракия и сме много доволни, те си украсяват ресторанта и беше прекрасно,  тортата и пастите ни ги прави Лиляна Вацева и бяха много красиви и страхотни на вкус. Дж си избрахме Николай Мелин, за мен той е в пъти по - добър от Пильов, хората бяха все на дансинга, всички много се забавлявахме, дори за ритуала с  прасето и тортата забравихме за малко, добре че ни подсетиха от фотото smile ... Фото и видео също сме на Кодак, но не ни снима Тони Ганчев, момчетата, които бяха мисля, че добре са се справили, така и не разбрах как се казват, може и фотографа да е бил Красимир, от време на време ми показваше как стават снимките, защото казах, че много държа на тях, бяха много готини и двамата smile Още не сме взели диска, до 60 дни им е в договора, цена си избрахме пакет по 800 лв за двете услуги. Поискаите им дискове със сватби, за да си изберете Дж, ние така направихме, за да прецените най - добре трябва да видите как работят - на нас ни предложиха дискове с 3 - ма Дж - Митко, Боби  и Николай Мелин. Наехме и Фоерверкс - изключително коректни, направиха невероятно шоу, там пакета ни беше професионална заря и се таксува на минута. Щом сте запазили Хебар, там е много красиво и  според мен няма нужда специално агенция да ви окрасява, от ресторанта сами могат да се справят и да ви го направят приказно smile
« Последна редакция: септември 16, 2013, 13:14:31 от elita » Активен
merita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 159



Моят сватбен албум

« Отговор #466 -: септември 27, 2013, 13:56:40 »

момичета къде в пазарджик е психодиспансера за медицинските за брак?
Активен
bamce
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 967


dream on....


Моят сватбен албум

« Отговор #467 -: септември 27, 2013, 14:42:27 »

отиваш  при  личния  лекар  и  той  те  оправя
Активен
valentinapz
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 13


ttp://http://www.weddingcountdown.com/ticker.html?


Моят сватбен албум

« Отговор #468 -: септември 29, 2013, 09:25:37 »

Отиваш при личния лекар и той те праща или в Хигията или в Здравето
Активен
Monita
Любопитен
*
Публикации: 28



« Отговор #469 -: октомври 05, 2013, 15:27:21 »

Момичета, как се решихте за тематичен цвят на сватбата? Колкото и странно да звучи, това ми е най-трудното smile
Активен
vampire_lady
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 37



Моят сватбен албум

« Отговор #470 -: октомври 05, 2013, 16:45:22 »

Аз лично го съобразих с ресторанта, в който бяхме, защото съм присъствала на сватби, на които тематичният цвят стои като кръпка на фона на основния цвят на ресторанта. Тъй като моята сватба беше в Хебър, аз подбрах цветовете да са ми винено червено(леко загатнато), леко златисто и бяло. И смятам, че се получи много добре.
Активен
bamce
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 967


dream on....


Моят сватбен албум

« Отговор #471 -: октомври 05, 2013, 19:17:10 »

При мен  стана  случайно.Харесах  си   рокля,която  съчетаваше  бордо и  шампанско.От  там  тръгна  всичко останало.
Активен
valentinapz
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 13


ttp://http://www.weddingcountdown.com/ticker.html?


Моят сватбен албум

« Отговор #472 -: октомври 06, 2013, 14:48:45 »

Според мен тематичния цвят зависи от ресторанта.Нашата сватба ще е в Йор-Даниел и на сватбата ще преобладава бордо
Активен
Monita
Любопитен
*
Публикации: 28



« Отговор #473 -: октомври 07, 2013, 13:44:47 »

При мен свободата е пълна, защото е градинска сватба във Фазанарията smile Другото , което ме затруднява е намирането на видео оператор, който да направи хубаво видео с високо качество. Някой да сподели опит?
Активен
bulka93
Ентусиаст
**
Публикации: 50



« Отговор #474 -: октомври 09, 2013, 20:56:19 »

За видеото ти препоръчвам Тони Ганчев от студио Кодак.Гледала съм негови видеозаснемания и качествато е перфектно. smile
Активен
merita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 159



Моят сватбен албум

« Отговор #475 -: ноември 06, 2013, 10:11:24 »

Момичета знаете ли някакви координати за фризьор и гримьор Пазарджик. Аз съм от Пловдив, мъжо от Пазарджик. Кумата е от София и ще спят в Пазарджик и и търса на нея грим и фризьор там а си нямам и на идея.
Активен
bubbeto
Новак
*
Публикации: 16


« Отговор #476 -: януари 14, 2014, 16:55:31 »

Здравейте момичета,
и аз съм в трескава подготовка за сватба.
Дата е 14.06.2014, а мястото - Родопско ханче, Варвара.
Ще се радвам да обменяме информация относно приготовленията.

Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #477 -: януари 15, 2014, 07:52:40 »

Активен
Страници: 1 ... 30 31 [32]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines