Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 00:18:29

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 31 32 [33]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА ВЪВ ВАРНА - 15част  (Прочетена 150060 пъти)
 
kleobg
Новак
*
Публикации: 14


« Отговор #480 -: ноември 25, 2013, 19:25:21 »

Krassy да аз наех него. Намерих го по интернет. Просто не съм 100% доволна и ми е любопитно за други ревюта.
Активен
mimi_vali
Новак
*
Публикации: 11



« Отговор #481 -: януари 05, 2014, 18:41:04 »

Здравейте,
имали бъдещи булкииии smile
 weddingday
Активен
kalinaaa
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 1


« Отговор #482 -: януари 07, 2014, 09:44:55 »

И аз да се отбележа  Wink Нашата сватба ще бъде на 21.06  в хотел Димят  yahoo
Активен
mimi_vali
Новак
*
Публикации: 11



« Отговор #483 -: януари 07, 2014, 21:41:53 »

Бравоо  Bravo
Аз не мога да избера ресторант  Плачещо момиче
Активен
KrassyAndreev
Сватбар
***
Пол: Мъж
Публикации: 179



« Отговор #484 -: януари 07, 2014, 21:54:58 »

Не е като да няма избор...

Ще кажа само, че изборът основно се определя от това колко удобно ще е за гостите да дойдат и после да се приберат.
Обаче има варианти, при които от спестеното от куверта, може да остане за наем на автобус до вила Марциана например... всичко зависи от броя на гостите и дали ще им е удобно да се стековат във времето.
От друга страна много булки искат да бъдат на "брега на морето". Тогава вариантите се насочват към курортните комплекси...

Изобщо когато се търси ресторант, нужно е да се споменат изискванията. Разстояние, брой гости, място за танцуване, цена на куверт, локация - море, планина, езеро... и тем подобни smile
Активен
mimi_vali
Новак
*
Публикации: 11



« Отговор #485 -: януари 07, 2014, 22:36:32 »

Първоначално се бях насочила към Бриз 2, но там ресторанта е до 100 души, а ние май ще сме повече. Някой ако има впечатление от Естрея, Корал или Хоризонт. smile
Активен
Elly_Stefanov
Гост
« Отговор #486 -: януари 08, 2014, 00:08:23 »

Привет на всички! Нашата сватба евентуално на 11.10  good

Чудя се за място - искам елегантна и не много голяма сватба и избора ми се сведе до Вила Марциана, Вила Буров и Кристалната зала в хотел Елена. Засега Вила Марциана държи първенство! Моля, яко някой е правил или присъствал на сватба във залите вътре да сподели мнение. Вълнуват ме и цените, разбира се.

Миналото лято бях на сватба в хотел Естрея на Дружба. На мен лично не ми допадна особено - хареса ми, че масите бяха подредени в кръг почти, но за сметка на това има колони и аз примерно не виждах младоженците. Освен това като се разгорещиха страстите жегата стана нетърпима smile към 11 помолиха да намалим музиката, а в 12.30 ни помолиха да си тръгваме, нещо такова се случи, което май е практика по хотелите...
Активен
slynchogled
Ентусиаст
**
Публикации: 68



« Отговор #487 -: януари 09, 2014, 21:03:32 »

Здравейте, момичета smile и аз четох, четох, и се престраших да се запиша в темичката. Ние сме поредните новобранци за великото събитие. Между другото, засега също сме си харесали 21.06, но има доста фактори, от които зависи датата, и засега не смеем да започваме със запазването на датата.

Изключително съм благодарна, че попаднах тук, супер полезно ще е за подготовката. Много Ви четох, наистина, и намерих изключително полезни дискусии. Да попитам обаче, някой има ли впечатления от сватба в комплекс "Барите". Ние сме малко "народни души" и мястото ми се струва много приятно и подходящо. Ще Ви бъда много благодарна, ако някой има повечко прясна информация за там.

Иначе, по повод вила Марциана, скоро бяхме там на сватба, много е красиво, организацията беше супер /от гледна точка на гост го казвам, разбира се, но не съм чула младоженците да са се оплакали/. Само дето на мен ми се струва прекалено изискано. Някак си го представям по - от едно време ... Успех на всички новобранци, надявам се да сме полезни едни на други........
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #488 -: януари 10, 2014, 12:41:05 »

Нова тема тук

http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,35999.0.html
Активен
Страници: 1 ... 31 32 [33]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines