Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 23:17:11

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбени етикети 2  (Прочетена 211256 пъти)
 
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #255 -: април 13, 2009, 23:51:51 »

Момичета сега като се разгледах,мисля,че тези етикети са на наша съфорумка,ако не греша Деляна и Росен Радеви,аз им намирам сватбения албум,но не мога да намеря нейния ник,за да и пиша и да я попитам,дали ги има на по -големи файлове,и естествено,дали би ги сподели с мен.Ако някой се сеща за кое момияет става въпрос,или пък,ако тя прочета моял нека ми пише.Ще бъда много благодарна на всякаква информация за етикетчетата.Благодаря ви предварително.
« Последна редакция: април 13, 2009, 23:53:48 от lady_in_love » Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #256 -: април 14, 2009, 09:58:56 »

Здравейте,момичета!Моя въпрос е относно отлепянето но итикетите?Става въпрос за това,че аз не можах да си харесам сватбено шампанско,вино и украсите за тях.Случаино влязох в един магазин за сватбени украси и жената,която се занимава с това ми предложи да си купя шампанското и виното и тя да ми ги украси по мои вкус!Вчера ги взех и потопих първо шампанскто и етикета се отлепи перфектно,но виното явно е с по силно лепило и остава!Някои може ли да ми каже как мога да го изчистя до блясък?Благодаря предварително!
Активен
tsvet_3
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 484



Моят сватбен албум

« Отговор #257 -: април 14, 2009, 10:02:29 »

Здравейте,момичета!Моя въпрос е относно отлепянето но итикетите?Става въпрос за това,че аз не можах да си харесам сватбено шампанско,вино и украсите за тях.Случаино влязох в един магазин за сватбени украси и жената,която се занимава с това ми предложи да си купя шампанското и виното и тя да ми ги украси по мои вкус!Вчера ги взех и потопих първо шампанскто и етикета се отлепи перфектно,но виното явно е с по силно лепило и остава!Някои може ли да ми каже как мога да го изчистя до блясък?Благодаря предварително!
с лакочистител, спирт или разтворител за етикети. разтворител се продава в офис 1 ако не се лъжа.
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #258 -: април 14, 2009, 10:03:25 »

Благодаря!Аз пробвах със спирт-не става!Сега ще се помъча с лакочестител!
Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #259 -: април 14, 2009, 10:57:05 »

Нашите фабрично залепени етикети на виното ги отлепихме като ги потопихме във вода-паднаха без проблем-ако не става и остава малко с една гъбичка и се отлепя! good
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #260 -: април 14, 2009, 11:09:01 »

Оставих виното цяла вечер накиснато.днес беше сащата работа-хартията пада,но остава лепилото!Много плътно!Какво ли не пробвах-с спирт,лакочестител,препарат за почистване на прозорци -не става!Най-накрая взех един прах за почистване на плотове и взе да си маха,ама с голямо търкане!Не знам какво лепило използват!
Активен
mtzaneva
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 14



Моят сватбен албум

« Отговор #261 -: април 14, 2009, 11:16:12 »

Пробвай с разтворител за лепило, трябва да има в магазините за бои и липила, сигурно и в големите строителни вериги.
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #262 -: април 14, 2009, 11:31:00 »

Справих се,момичета! *YAHOO*Ама какво търкане падна!Важното е че е готово!Благодаря за съветите!
Активен
linna_1986
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 60


г-жа Димитрова


Моят сватбен албум

« Отговор #263 -: април 14, 2009, 12:30:19 »

Здравейте момичета,
аз не мога да се справя с моите етикети, извадих си шаблон от сайта за етикети, но текста стана печатен и почти слят, а аз не зная как да променя шрифта и цвета му. Една съфорумка каза, че трябва на фотошоп, но аз нямам такъв, опитах с пейнта, но пак нищо не стана. Някой може ли да ми помогне как трябва да се направи? sad cray
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #264 -: април 14, 2009, 12:43:33 »

Пак ви пиша и този път е за етикетите за сватбата.Знаете ли къде мога да намеря шаблон в бяло със злато?Аз си направих едни но са със злато и бордо,ама май ще се откажа от тези цветове
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #265 -: април 14, 2009, 12:59:59 »

Не става ли да смениш бордото с бяло на фотошопа?
Активен
Vasi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 92



Моят сватбен албум

« Отговор #266 -: април 22, 2009, 16:08:02 »

Здравейте момичета,
аз не мога да се справя с моите етикети, извадих си шаблон от сайта за етикети, но текста стана печатен и почти слят, а аз не зная как да променя шрифта и цвета му. Една съфорумка каза, че трябва на фотошоп, но аз нямам такъв, опитах с пейнта, но пак нищо не стана. Някой може ли да ми помогне как трябва да се направи? sad cray

Да, ако искаш дай файлче и аз ще се опитам да ти го направя, мисля че след толкова дизайни на фотошоп ще успея да се справя с етикетчето ти smile
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #267 -: април 22, 2009, 16:11:38 »

Здравейте момичета,
аз не мога да се справя с моите етикети, извадих си шаблон от сайта за етикети, но текста стана печатен и почти слят, а аз не зная как да променя шрифта и цвета му. Една съфорумка каза, че трябва на фотошоп, но аз нямам такъв, опитах с пейнта, но пак нищо не стана. Някой може ли да ми помогне как трябва да се направи? sad cray
ох мила, аз заради това се отказах да си правя. в тези неща и програми хич ме няма
Активен
Vasi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 92



Моят сватбен албум

« Отговор #268 -: април 22, 2009, 16:15:38 »

ох мила, аз заради това се отказах да си правя. в тези неща и програми хич ме няма

С етикет изглежда много хубаво, ако не забравя по късно ще пусна дизайн на етикет , който правих за сватбата на брата на мъж ми smile
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #269 -: април 22, 2009, 17:24:53 »

ами освен да си кача програмката на фотошопа и да се пробвам да видя, може и да е забавно.
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines