Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 01, 2024, 05:21:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на marchela - 19.07.2008  (Прочетена 27824 пъти)
 
marchela
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215


very happpyyyyyyyyyy


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: юли 02, 2008, 00:07:03 »

Ау, Wienerin , би било страхотно, сега като казваш, май съм чувала за него ама беше доста отдавна , той дали е още тука?
ако не ти е проблем, ще е супер ...благодарна съм на всякакви предложения  give_rose още повече толкова конкретни  girl_wink
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: юли 02, 2008, 00:15:17 »

добре Марчела, утре ще се обадя да питам  и веднага ще ти оставя бележка на лични, ако съм успяла да намеря координатите му  good

стана ми интересно дали ще имате църковен брак и ако да в коя църква ще сте  blush просто ми е любопитно, нямам път към Виена скоро  tease
Активен
marchela
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215


very happpyyyyyyyyyy


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: юли 07, 2008, 07:48:40 »

Мацки, да докладвам какво преживях последните няколко дни.... tease *crazy*в петак поръчахме букета ми и разните украси от цветя и бях разбира се  yahoo много щастлива и след това имах час за козметик, беше много приятно и отпускащо, пилинг, масаж и маска...всичко беше ок и си казах, ей добре че реших да го направя, сега се чувствам супер...да ама не.. cray ката се прибирам в къщи видях че имам ужасен обрив по врата и малко по лицето, явно от всичките тия мазила...леле направо  beating diablo щях да полудея и незнам какво да правя... cray
Тогава милото, явно много  зле съм изглеждала и тъжна, ми вика, сядаме на колата и отиваме за събота и неделя малко на релакс, на един курорт с минерални бани и спа и аз... Oh my ... страшно се зарадвах и наистина страхотно ни се отрази 2 дни почивка....пълно отпускане...е , без мисли за сватбата не се мина де  girl_wink направихме грубо разпределението на гостите по масите ...така че днес пълна с енергия започвам новата седмица...
а да, и гримьорката ми отказа    Oh my ...  щяла да пътува!!! crazy е , добре че не ми го каза 1 ден преди това...та сега реших че сама ще си гримирам, по принцип хич не обичам да се оставям в ръцете на някой или да разчитам на някой,ама си викам айде за повод... и ето....нещо с тия фризьори и гримьори не ми върви....
Добре че благодарение на Wienerin (тук пак мерси миличка  give_rose) вече намерих друг фризьор,зает е на датата ама ще се видим и каза че ще ме вмъкне някаде  yahoo
Така че днес ще си търся гримове и жартиер.... goody и прибори за тортата...
Стискайте палци да имам повече успех  girl_wink
аааааа да и в ресторанта бяхме, по късно ще пусна снимчици...
лек ден!!!! give_rose
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: юли 07, 2008, 08:21:02 »

Браво мила Bravo много хубаво сте направили че сте намерили в лудницата малко време за релакс smile
И аз като тебе ще се гримирам самичка че после да няма  Oh my ...
А за днес ти стискам палци да намериш ТВАИТЕ прибори и жартиер и изобщо вричко което си си наумила good и ще чакаме снимчици smile
Активен
marchela
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215


very happpyyyyyyyyyy


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: юли 08, 2008, 00:21:00 »

maj4e , мерси мила, твойто стискане на палци свърши работа...купих си жартиер, много си ми харесва , аз не търсех точно син ама този най-много ми харесва, много е нежничък....


приборите ги видях ама още не съм ги купила, но ще ги купя скоро....на WMF са

На пробния сватбен грим беше супер, намерих точно цветовете които исках и ми стоят страшно добре, а и до сега грима ми е в супер състояние  good много съм доволна, купих си няколко неща и от утре започвам упражнение...

много успешен ден ми беше и съм  goody yahoo tease danceg bouncinggirl
ето и грима ми как ще е


* balderhaeltlich [320x200].jpg (28.54 KB, 152x200 - видяно 2348 пъти.)
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #50 -: юли 08, 2008, 09:33:59 »

Купувай ги приборите да не се окаже после, че са свършили...  Wink

А гримът каква марка е ?

Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: юли 08, 2008, 10:03:17 »

marchela много ти е сладък жартиера  Bravo
исдам и на теб още от сега да пожелая една незабравима и изпълнена с трепетни емо_ии сватба give_rose
Панеже няма да имам възможност да ти го пожелая по късно pardon
Активен
Regina94
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #52 -: юли 08, 2008, 10:41:44 »

приборите ги видях ама още не съм ги купила, но ще ги купя скоро....на WMF са

Много добър избор!
 good
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: юли 11, 2008, 23:50:22 »

marchela, как си мила? Купи ли приборите? А какво стана със снимките от ресторанта? Я бързо да ни осведомяваш!
Оправи ли ти се обрива от това, с което те бяха мазали? Много хубаво, че сте отишли на релакс.
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: юли 15, 2008, 16:51:48 »

Как е настроението? Готвите ли се за големия ден!!! Само 4 дена ти остават да си госпожица!
Активен
marchela
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215


very happpyyyyyyyyyy


Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: юли 15, 2008, 22:33:53 »

О, милички, много се вълнувам вече и май почна вече да ме тресе  tease и аз започнах да сънувам глупости че нещо се проваля но реших че и така да е, важното е всички ще се забавляват и това ще си е нашият ден  danceg
Толкова малко остана....направо не ми се вярва и съм много щастлива...всичко ни и готово , сега чакаме само големия ден  yahoo
Слава богу обрива ми мина,беше ужасно та чак ходих на кожен лекар ама сега ми мина окончателно ,но за жалост сега милота малко е болен , дори с темперетура ама дано му мине до събота pardon
ето и как изглежда ресторанта ни...ньшьта маса ще е във формата на "П" като на една от снимките...


* bootsh.2 [320x200].jpg (36.75 KB, 300x200 - видяно 2247 пъти.)
Активен
marchela
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215


very happpyyyyyyyyyy


Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: юли 15, 2008, 22:34:58 »

така е отвътре


* bootsh.6 [320x200].jpg (39.28 KB, 305x200 - видяно 2261 пъти.)
Активен
marchela
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215


very happpyyyyyyyyyy


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: юли 15, 2008, 22:35:47 »

а това е гледката


* bootsh [320x200].jpg (38.55 KB, 299x200 - видяно 2271 пъти.)
Активен
marchela
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215


very happpyyyyyyyyyy


Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: юли 15, 2008, 22:41:17 »

Преди май бях писала че искам да пускаме балони с хелий над дунава но бяха навсякаде ужасно скъпи и затова решихме да ги заменим с тези латерни, ще са 15 броя и мисля че пак ще стане красиво..по идея на inaxastra (мерси мила  give_rose) ще им закачим едни листчета с това че се женим и всеки който намери листчето да ни пожелае късмет и щастие, мисля че е забавна идея...
Ето как изглеждат


* kw26_do_25_d.jpg (32.09 KB, 569x280 - видяно 210 пъти.)
Активен
marchela
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215


very happpyyyyyyyyyy


Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: юли 15, 2008, 22:43:45 »

Утре съм на прическа, стискайте палци този път да стане добре и както си я представям!!!!!
ще подреждаме и оглеждаме всички неща, ако съм пропуснала нещо, утре снимки... yahoo
 girl_wink goody bouncinggirl
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines