Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 03:29:46

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на marchela - 19.07.2008  (Прочетена 30821 пъти)
 
Miravarna
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 949



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: юни 28, 2008, 00:16:31 »

marchela, честита темичка!
Страхотни са ти нещата,халките също.Ще чакам снимки и от прическата:)
Пожелавам ти всичко да мине по мед и масло! give_rose
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #31 -: юни 28, 2008, 10:37:27 »

И аз да се вклуча в дускусията за прическите.
Аз отидох при фризьорката с 19 снимки и се почнаха едни проби...
Обезателно занеси снимки и пробвай различни варианти. Може да вземеш "предната" част от една прическа, "задната" от друга и така. Дори и да не ти завърши съвсем докрай прическата, поне ще придобиеш представа как ти стой на главата и кое ти утива най-много.
На снимките, които си показала например, бритона е оформен по различен начин. Трябва да пробваш, за да видиш с кой вариант се харесваш повече. Може и самата фризьорка да ти предложи нещо.
« Последна редакция: юни 28, 2008, 10:39:57 от KlaraFina » Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: юли 01, 2008, 08:31:56 »

Мила как си ,как върви подготовкаталнещо ново имо ли покрай теб,как е настроението smile
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #33 -: юли 01, 2008, 22:54:38 »

marchela, я разкажи за валса, че ми стана интересно в другата тема. На уроци по валс ходили ли сте и как си представяш целия танц. На нас учителите ни дадоха леки насоки как и кога да излезем на дансинга, как се започва и т.н. Сподели, моля те, как ще бъде при вас.
Активен
marchela
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215


very happpyyyyyyyyyy


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: юли 01, 2008, 23:01:39 »

Момичета, да ве се оплача....бях днес на пробно прическа и вообще не се харесах  cray  носих си и няколко снимки ама тая жена имам чуството че си правеше каквото тя си иска Плачещо момиче исках малко накъдрено , по скоро подчупена, а тя като ме нави и станах като овца  hysteric не бях аз!!! толкова не се харесах че от яд не се снимах!!!!
Помощ...да търся ли друга сега или пак да ходя да ме мъчи...добре че поне сега отидох а не 3 дни преди това както тя искаше да ме убеди... crazy
Настроението ми иначе е супер и още не ми е притеснено, имам да майсторя още няколко неща ама нещо настинах и точно сте си стоя в къщи и сте си ги правя... yahoo и ще се чудя какво да правя с косата...моичкия ми вика - измий си я само и сложи булото....хаха е чак като всеки ден не ми си иска да съм....не съм си мислила че това ще е проблем ама се надявам скоро да го реша
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: юли 01, 2008, 23:03:15 »

марчела  Bravo хайде не остана и при теб!

халките са прекрасни, масивни са като нашите и аз съм голям фен на този вид халки! да си ги носите с много любов винаги! и дреболийките за сватбата, които си приготвила също са много красиви  give_rose

на мен повече ми харесва втората прическа, защото доста наподобява моята та за това съм и леко пристрастна  blush но ако покажеш снимки от пробите ще добием представа какво ти отива и какво не  blush

сега видях какво е станало на пробата, според мен иди при друг  nea тази явно е свикнала да работи по един начин и прави всички булки на конвеир  beating
« Последна редакция: юли 01, 2008, 23:05:03 от Wienerin » Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: юли 01, 2008, 23:08:54 »

marchela, представям си как си се ядосала, защото на мен косата ако не ми е наред и ставам  diablo, в състояние съм да разваля и настроението на околните  crazy
Ами отивай при друга и няма какво да се занимаваш с нея. Това фризьорката, при която постоянно си ходиш ли беше?
Активен
marchela
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215


very happpyyyyyyyyyy


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: юли 01, 2008, 23:21:23 »

Ами за валса...нашият ще е виенски валс, по-бързия...аз чух твоя и мисля че е той е бавния валс, май му викат английски валс...но както и да е, пак е супер...ние си ходим но училище по танци от 3 години защото тука много се танцуват такива стандартни и латино танци по баловете и хич не е забавно ако не можеш.. pardon
Ние сме решили така - да започнем с излизане и поклон (сигугно и вие ) след това почваме валса (Roses from the south ,май писах в другата тема) и правим няколко кръгчета, дансинга при нас не е много дълъг и се надявам все пак да е ок, и после се сненя малко музиката и се пускаме от едната страна и пак се събираме -странично, дано разбераш какво имам пред вид...след това той ме върти на място докато дойде пак началния такт и пак валс и после същото ама един срещу друг...лесно е и атрактивно за гледане, пък и е супер че не е цялото време въртене защото на мене след максимум една минута ми се вие ужасно свят... Dance сега съм пак по добре от началото ама не твърде добре...пък и ще танцуваме само десен валс защото както казах дансинга е малък а за левия трябва място за завоите... Girl_hide
KlaraFina, погледни тук
http://www.youtube.com/watch?v=M6F2TywnQW8
те сега ги намерих за да видиш точно....ама разбира се без вдиганията...  дори и музиката е нашия валс yahoo

кажи после как намираш идеята ми? give_rose
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #38 -: юли 01, 2008, 23:23:36 »

Марчела, разбирам те, и аз побеснявам, ако косата не е както я искам  diablo Няма смисъл да отиваш при същата фризьорка, явно тя си прави само това, което си знае. Огледай се за друг фризьор, мисля, че имаш достатъчно време! И аз съм малко в паника за моята прическа, защото имам почти къса коса и започвам да си мисля за перука (не искам на сватбата да съм с къса коса, а нямах достатъчно време да я пусна дълга). Но моят е категорично против перуките, каза че дори съм нямала нужда от фризьор, само да си закача булото и съм била готова  crazy Друга негова гениална идея е да си бодна едно цвете зад ухото и даже без було да карам  laugh Моята пробна прическа е седмица преди сватбата, така че каквото и да стане ... няма да правя драстична промяна. Стискам ти палци да попаднеш на по-добра фризьорка следващия път. Аз имам един салон в "Красна поляна" в София, където ходих редовно да ме постригват и двете фризьорки бяха много внимателни и изслушващи. Ако толкова закъсаш за фризьори и си от София, ще ти пратя адреса им.
Активен
marchela
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215


very happpyyyyyyyyyy


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: юли 01, 2008, 23:33:36 »

ellie_bellie, аз май също успях да разваля настроението на няколко човека  diablo, милото горкия а и на майка ми  pardon
точно тово ми е проблема че фризьорката, при която постоянно си ходя е в отпуска точно тогава и няма смисъл при нея пробна че после ако не стане същата, ще ме е адски яд....
Wienerin, права си, тази сигурно прави всички булки на конвеир и си знае само ролки и тупиране... crazy а уж я избрах че по млада  beating
Утре ще търся решение...ама друга ще е  pardon
kopche мъжете не са ли сладки със своите предложения, много се забавлявам като измислят простички решения!!!Аз съм във Виена но и в София ще правим прием само, а за там вобще не съм мислила,така че адреса на добри фризьори няма да ми е излишен, прати ми го на лични ако искаш..

Мерси за подкрепата милички!!!! give_rose Bravo
Ще докладвам какво съм измъдрила...



Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #40 -: юли 01, 2008, 23:34:44 »

 Bravo  Bravo  Bravo за валса! Ще оберете овацийте на публиката с такъв танц. Страхотно сте го замислили, така ми се иска да ви видя...
Ние още се учим да не се настъпваме, но аз мисля, че ще сме забавни както и да танцуваме. То нашето ще си е направо пародия на валс пред това, което вие ще танцувате.

А фризьорката и аз мисля, че трябва да я смениш.

Може и да си писала някъде, но къде ще ти бъде сватбата и бъдещия ти съпруг българин ли е или чужденец?
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #41 -: юли 01, 2008, 23:41:36 »

Марчела, пратих ти бележка  Wink КлараФина, аз макар че съм със самочувствието, че мога да танцувам валс ... понякога го настъпвам милия. Но както и да танцуваме, всички гости много ще ни се радват! Тайната на валса е да има един "водач", а другия да го следва (лесно е да се каже, знам) ...
Активен
marchela
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215


very happpyyyyyyyyyy


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: юли 01, 2008, 23:47:23 »

KlaraFina мерси  give_rose дано се получи така както си мисля ама най - важното е да е с чувство и настроение..., така че съм сигугна че и вие ще сте страхотни!!!пък и едно две настъпвания, не е нищо, нашия учител по танци все казва че настъпания е виновен че не е бил достатъчно бърз да си мръдне крака  funnytooth
Сватбата сега ще е във Виена и бъдещият ме съпруг е австриец ,а в България ще имаме още една на 30ти Август, по-скоро прием и церемония "по мярка" както казва inaxastra защото не можеше църковен брак, ние с нея сме доста еднакви случаи и кой като нас с две сватби  girl_wink Party time
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: юли 01, 2008, 23:54:16 »

марчела, като чета виена  (там ми мина младостта)  tease и се сещам, че имаше един българин фризьор, от който бяха мн. доволни две мои приятелки, ако искаш да завъртя някое телефонче да му открия координатите и да видим дали няма да може да те направи за ГОЛЕМИЯ ден?
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #44 -: юли 01, 2008, 23:57:35 »

Виенерин, давай, колкото повече опции има, толкова по-добре smile Марчела, значи и ти с две сватби, а? Не сте само вие с inaxastra, и аз съм с две сватби  laugh Но моята ще е в Осло. Българската някъде през септември, ама кога точно не знаем още. Там е лесно, само ресторант, меню и музика - ще ползваме същите игри като от първата сватба  Wink
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines