Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 08:36:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбено облекло за младоженеца - 2 част  (Прочетена 278732 пъти)
 
ERan
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 648



Моят сватбен албум

« Отговор #225 -: март 11, 2009, 13:01:04 »

много ми харесва този костюм...и цвета и модела ив сичко...не знам на милото дали ще му отива обаче като модел  crazy
иначе е страхотен и ако могат да го ушият СЪщИЯ...няма да е зле...

ВеРа, те тоз костюм е просто невероятен!
Само мога да си мисля за евентуалната му цена обаче
Активен
cRy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 74



« Отговор #226 -: март 14, 2009, 08:53:27 »

момичета моля помагайте!
моят бъдещ мъж / danceg/ е решил, че иска да е с елек и фишу-дотук добре, но доста обикаляхме и единствените магазини, който продават елеци и фишута в еднакъв цвят са Агресия и Сватбения център в Младост.В Агресия са страшни нещата, но за да го облечем целия ни искат 2000,00лв /риза 200,00 лв, елек 200,00 лв, фишу ще ни излезе 300,00 лв, костюма е 900,00лв/ и нещо не ни се връзва сметката angry , пък в Сватбения център, не че са лоши нещата, но милото не ги харсева.
Моля помагайтееее, защото време не остана, а твърдо сме решили за елек+фишу!  yahoo
Активен
ERan
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 648



Моят сватбен албум

« Отговор #227 -: март 14, 2009, 23:49:54 »

да ти кажа, cRy, ние също бяхме в Агресия преди дни - очарована съм! Имат перфектни неща, според мен. Обаче и цените са като за перфектни неща smile
Помислете добре още веднъж и зависи колко може да дадете и дали идеята е костюмът да се ползва след сватбата или ще бъде еднократно обличан (или още 2-3 пъти на някой доста официален повод!)
Каквото и да предприемете - успех!
Активен
yoyo1
Любопитен
*
Публикации: 26


« Отговор #228 -: март 15, 2009, 15:36:53 »

Може ли да ми кажете някои магазини за костюми в Пловдив / търся по ежедневен-спортен костюм без вратовръзка /. До сега всичко което меря или е тясно около мишницата или панталона е 2-4 номера по-голям / малко съм по-широк в рамената/. или да тръгвам да шия ?
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #229 -: март 22, 2009, 17:58:21 »

За София по Пиротска има тооолкова магазини за костюми, че свят да ти се завие. Има кошмарни неща, но има и много хубави и добре издържани. Защо не проверите там? Цените са нормални. Костюм около 200лв. е, може и за повече, но ние поне търсим евтините варианти.

Искам да се посъветвам с вас. За тема на сватбата бяло и оранжево, златиста булченска рокля + букет от оранжеви цветя/ или ако не ще е бяла/ как ви се струва кастюмът да е тъмен, златиста риза и оранжева вратовръзка + бутуниера от оранжево цвете? Одобрявате ли идеята? Аз не си го представям много и ми е блокирал мозъка. Добре ли ще е?
Активен
pepina83
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 489


на мама пчеличката


Моят сватбен албум

« Отговор #230 -: март 22, 2009, 22:25:56 »

Моето мило си купи костюм днес.....  yahoo  hi dodger много хубаво му стои,но не ми дава да го
снимам... cray Взехме го от новия мол
Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #231 -: март 23, 2009, 10:43:34 »

В Агресия са страшни нещата, но за да го облечем целия ни искат 2000,00лв /риза 200,00 лв, елек 200,00 лв, фишу ще ни излезе 300,00 лв, костюма е 900,00лв/ и нещо не ни се връзва сметката angry , пък в Сватбения център, не че са лоши нещата, но милото не ги харсева.
Според мен 2000 лева са много пари за един ден. Освен това се съмнявам толкова официален костюм после да се носи повече от един път.
Не може ли да се съчетаят нещата? Примерно да вземете костюма от Агресия, а ризата от друго място и така да се намали общата цена. А фишу за 300 лева  shok  shok (това си е цял костюм)
Активен
ERan
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 648



Моят сватбен албум

« Отговор #232 -: март 23, 2009, 13:25:14 »

Моето мило си купи костюм днес.....  yahoo  hi dodger много хубаво му стои,но не ми дава да го
снимам... cray Взехме го от новия мол

пепина честито. Може ли да споделиш от коя фирма в новия мол и на каква цена?
ще го посетим ние другия уикенд, ако се доберем до пловдив де....
Активен
cRy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 74



« Отговор #233 -: март 23, 2009, 14:49:08 »

Дда ви кажа, за наше много голямо учудване на Пиротска има доста добри мъжки костюми /включително елечета и фишута/ и на доста сносни цени!
И въпреки отрицателното мнение на милото, че на Пиротска "не били хубави" точно оттам си го взе и костюма и елека и фишуто и най-важното не за 2000 лв.като в Агресия!   yahoo
Активен
ERan
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 648



Моят сватбен албум

« Отговор #234 -: март 26, 2009, 16:54:12 »

браво, cRy
и ние ще прегледаме там, ако преди това не вземем нещо от Пловдив
Активен
siyana
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



« Отговор #235 -: март 29, 2009, 01:04:39 »

cRy, поздравления за елека и фишуто! И аз смятам, че така става супер елегантно и празнично. Не е просто официално облекло, а празнично и специално  smile
« Последна редакция: март 29, 2009, 01:06:23 от siyana » Активен
minalina
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 734



Моят сватбен албум

« Отговор #236 -: март 29, 2009, 15:38:59 »

Искам да се посъветвам с вас. За тема на сватбата бяло и оранжево, златиста булченска рокля + букет от оранжеви цветя/ или ако не ще е бяла/ как ви се струва кастюмът да е тъмен, златиста риза и оранжева вратовръзка + бутуниера от оранжево цвете? Одобрявате ли идеята? Аз не си го представям много и ми е блокирал мозъка. Добре ли ще е?

Ами аз съм си по доста класическия жанр, затова зависи какво харесваш, но нещо не ми допада на мен идеята със златната риза. За мен златото се вързва с по-светла тоналност (кремаво, слонова кост, шампанско), пък и ризите ми харесват в светли тонове, като се има в предвид, че и вратовръзката трябва да е по принцип по-тъмна от ризата (пак класическо разбиране де). Нищо че роклята ти е златна, защо той не е с бяла риза (или слонова кост) а бутонерката само да е като твоето цвете.

Иначе в брой лято 2008 на списание Космо булка има статия със снимки на двойка в златисто - младоженеца е със златна риза и бял костюм (като полата на булката) но без вратовразка, което много добре му стои, но мисля че е защото отговаря на неговия стил. Но няма бутонерка, а и букетът на булката по се доближава до златното защото е слънчогледов. В твоя случай стават като че ли много цветове на едно място.
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #237 -: март 29, 2009, 16:38:17 »

ох, аз трябва първо да се науча кой нюанс как се нарича и тогава да пиша тук. Нямах предвид златна риза - това би било кичозно, поне за мен. Имах предвид нещо екрю/шампанско и аз не знам точно каква им е разликата на тези два цвята  crazy Както и роклята да ми е по-скоро в тези цветове, златното ще ми е доста тъмно и много лъскаво ще стане с този шлейф, който искам...Та за екрю/шампанско става дума. Пуууу нищо не разбирам от цветове!
Активен
minalina
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 734



Моят сватбен албум

« Отговор #238 -: март 29, 2009, 17:05:49 »

Е това определено е доста по-добре!

Cпоред мен комбинацията е добра, като естествено цвета на вратовръзката ще трябва да бъде съобразен с младоженеца (тен, цвят на коси и очи).
Аз харесвам доста светлите оранжеви вратовръзки от коприна и мисля че добре ще седи ако бутониерката е по-наситен оранж. Но можеш да опиташ и с еднакви цветове за двете ако това оранжево подхожда на годеника ти.

Ризата като че ли ми се струва, че трябва да е възможно по-светла, да се доближава повече до бяло, но и да е в тон с твоята рокля. Но това пак са моите класически разбирания  blush
« Последна редакция: март 29, 2009, 17:23:30 от minalina » Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #239 -: март 29, 2009, 17:10:32 »

Добре! Мерси много! Измислихме го милото ми. имам и още няколко варианта  и вече ще може да си избере от тях, пък и все пак зависи какво ще намерим от тези варианти.
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines