Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 23:09:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбено облекло за младоженеца - 2 част  (Прочетена 267773 пъти)
 
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: юни 28, 2008, 21:14:08 »

Да, можем. Сигурно и така ще направим. Просто не съм сигурна дали на този костюм ще стои добре жилетка. Но ще видим де. Просто ми е тъжно, че не можем да си позволим спокойно да купим това, което искаме. Като сметнеш - това ти е поне 1/3 от сумата в ресторанта  cray
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: юни 28, 2008, 21:48:20 »

skylife не се натъжавай, каквото и да изберете убедена съм че мъжа ти ще изглежда добре  girl_wink

Ето костюма на Даниел. За съжаление категорично отказа да слажа снимка с него и костюма преди сватбата, за това само тази снимчица мога да ви покажа. Дано добиете някаква представа все пак  pardon

Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: юни 29, 2008, 22:43:19 »

ели и никито ще е с такъв костюм подобен цвета е същият но не на този производител, купихме вратовръзка и сега ще търсим риза, ще ви пусна снимка към края на седмицата.
Активен
ani4ka1710
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 871


Никога не е късно да постъпиш правилно!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: юни 30, 2008, 08:23:31 »

добихме добихме представа, много ще ти е хубав младоженека,  smile , но ти повече разбира се хихиххи. А за вратовръзка мислили сте каква?
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: юни 30, 2008, 08:37:13 »

Ние също напазарувахме в събота. Само вратовръзката остана, а и да отидем за леки корекции на костюма - искахме първо да вземем обувките и след това да коригират дължината.

Взехме обикновен костюм (без елече) в тъмно сиво... графитено може би, две бели ризи (едната е с къс ръкав, за края на вечерта или ако се местим от ресторанта примерно), но не можах да харесам вратовръзка. Купихме и обувки (за който още няма в Саламандър на Витошка има 30 % намаление), колан и ръкавели. Милият ми се смята за герой, че издържал 3 часа обиколка на магазините. tease Снимки ще кача по-късно.
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: юни 30, 2008, 08:52:45 »

Ани не можахме да харесаме вратовръзка. То си е цяло чудо че и това успяхме да харесаме, че той какъвто ми е капризен.... tease

Арлина  Bravo и на вас. Водите ни с 1 обувки  tease В Саламандър имаше ли светли обувки? Ако си обърнала внимание. Даниел си хареса едни като обикаляхме за костюм, но нямаше неговия номер.
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: юни 30, 2008, 09:12:55 »

Ние гледахме за черни и изобщо не съм обръщала внимание на другите цветове. Само знам, че от единият модел, който хареса имаше само кафеви от неговия номер. В Geox между другото също имаше намаление, но там почти няма официални обувки. За сметка на това имат страхотни мъжки сандали, та и там се възползвахме от по-ниските цени.  Wink

За вратовръзка, видях на Ръковска един магазин, мисля че в мола на Стамболийски също има такъв -Andrew's Ties или нещо подобно. Имат наистина много вратовръзки, но нямам идея от цените. За съжаление видях магазина като излязохме вечерта, а сме минали много близо до него, може би щяхме и вратовръзка да сме купили вече.
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: юни 30, 2008, 09:22:33 »

Andrew's имат много хубави вратовръзки наистина. В Sky City имат малък магазин, добре че ми напомни. Мерси.  kiss2 Ще отидем до там.
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: юни 30, 2008, 09:54:38 »

misskapriss, за друг магазин става въпрос. Ние костюма го купихме точно от Sky City, но мисля, че Andrew's Ties е друга верига, специално за вратовръзки. А и дори да не е на друг собственик, в магазините, в които има костюми няма изобщо такъв избор като в тези, за които аз говоря. В Мола на Стамболийски има със сигурност и на Раковска близо до Славейков.
Активен
hristi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 512


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: юни 30, 2008, 09:57:45 »

ние взехме костюма ризата вратовръзката ............та дори и чорапите от andrews  Girl_hide-мъжът ми определено им е голям фен..............но определено и нещата им са хубави..........
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: юни 30, 2008, 10:05:18 »

ние още не сме взели нищо

тази седмица ще се занимаваме с облеклото на младоженеца

кажете къде в сф има магазини на andrew's

освен в скай ситито, къде другаде, аз наистина не знам къде има мъжки костюми
Активен
bobby
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 40



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: юни 30, 2008, 10:07:09 »

Дафни„костюмът на моето мило е същият като вашия„но е черен с бели шевове и е от парушев.Страхотен е.Просто няма никъде другаде такъв.А пък ръкавелите и иглата ги взехме от Дюпонт.
« Последна редакция: юни 30, 2008, 10:16:28 от bobby » Активен
hristi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 512


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: юни 30, 2008, 10:09:47 »

ние го взехме от алабин там е доста голям магазина и има доста костюми-преди това бяхме обиколили и другите им магазини но те са по мънички..........най добре проверете първо там-той се пада точно по средата между витошка и площад македония
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #28 -: юни 30, 2008, 20:33:02 »

И ние се облякохме от Парушев. Само колан остана, другото си имаме smile
Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: юли 03, 2008, 21:41:22 »

хайде и аз да се отчета, купихме костюм, риза и вратовръзка , но и аз като мис каприз докато се обърна да снимам младоженеца и той се съблякъл smile ето 2 снимчици на покупките


* zafor.jpg (54.29 KB, 400x606 - видяно 1071 пъти.)
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines