Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 11:25:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбено облекло за младоженеца - 2 част  (Прочетена 269622 пъти)
 
swetla99
Любопитен
*
Публикации: 47


Моят сватбен албум

« Отговор #420 -: август 18, 2009, 18:18:12 »

Имаме проблем със ризата.Вие на каква материя се спряхте за риза.Сватбата ще е октомври месец.
 give_rose
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #421 -: август 18, 2009, 19:34:46 »

me4enceto според моето скромно мнение не трябва да допускаш светла риза на светлия костщм и тъмни елементи( вратовръзка и ръкавели). Комбинацията на светъл костюм и бордо риза е добра, а вратовръзката не трябва да е само светла, а да е преливаща между цвета на костюма и на ризата. Напълно светла вратовръзка  вътху бордото не ти препоръчвам и тамни ръкавели на светлия костюм в никакъв случай.

swetla99  подходяща материя за сезона е памук и полиестър в комбинация.
Активен
me4enceto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215



Моят сватбен албум

« Отговор #422 -: август 19, 2009, 10:55:07 »

Ох момичета, много ви благодаря за съветите, най-лошто е че вие сте на моето мнение - ще трябва да се намесвам явно sad а как не ми се искаше!!! казах си, хайде, този път няма да си налагам мнението, но няма да позволя бъдещият ми мъж да е светло петно на снимките!!!  diablo

Благодаря ви много, ще ви кажа като има някакво развитие.  give_rose
Активен
me4enceto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215



Моят сватбен албум

« Отговор #423 -: август 24, 2009, 11:30:16 »

Момичета купихме костюм за младоженеца  yahoo
Обиколихме доста магазини - Бос, Ролман, Андриус, походихме и случайно влезнахме в Morgan на Солунска и вече се бяхме поотказали и на излизане видяхме, че имат и нещо като аутлет - единични бройки! И намерихме нашият - перфектен, това което търсихме - светличък, нещо като шампанско - може би една идея по-тъмно, с леки раета малко по-тъмни - мн мн сладък smile Цената, оригниалната, беше 570 лв., но понеже е една единствена бройка, размер 48 smile - нашият, беше на 171 лв.  Bravo . Нямам снимки за сега, защото го оставихме за стесняване.  Ще кача! Сега остава да купим риза и връзка,  но това има време.
Активен
Poli_85
Ентусиаст
**
Публикации: 61


Моят сватбен албум

« Отговор #424 -: август 24, 2009, 15:47:06 »

браво  Bravo моят човек с всеки изминал ден си мени мнениет  beating и немога да си избера тема още. sad
Активен
telesfora
Сватбар
***
Публикации: 180



Моят сватбен албум

« Отговор #425 -: август 25, 2009, 23:03:24 »

Poli_85 не се тревожи мила.Можеше и да е по зле.Аз съм живия пример  pleasantry
Месеци наред уговаряхме всички детайли,даже бях се съгласила с неговия избор за дълго сако и накрая коренна промяна,нищо общо с първоначалната ни уковорка.Трябваше да бъде с фишу и елек,защото той настояваше и естествено аз се съгласих,ащото таково беше и моето тайно желание  blush.Той отиде и се хареса в костюм в съвсем различен стил и цвета изобщо неотговаря на моята престава за този цвят,но каво да е прави той с го хареса.Ако трябва да съм честна много си го харесах,направо е като абитюрент с този костюм и изглежда един такъв строен и слаб  sarcastic само каква реклама мунаправих.,
Та мисълта ми беше че това е много типично за мъжете.Наистина май ние булките малко  crazy на тема украса.Миличка когато аз бях разочарована от коренната промяна във избора  на милото,мама ми каза нещо много умно:
 ''Сватбата е празника на двама души и няма смисъл единият да е само в ролята на декор. Както всяка булка си има своя рокля,така и младоженеца трябва да почуства и  открие своя костюм,за да се чуства и той специален''
Мама наистина имаше право и ми помогна много.Надявам се да успее и на тебе. give_rose
« Последна редакция: август 25, 2009, 23:13:16 от telesfora » Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #426 -: август 26, 2009, 09:43:23 »

Момичета, трябва ми вашият ценен опит. Бяхме харесали още май месец един страхотен костюм за милото, но не го взехме от страх, да не се измени милото до сватбата и да не му е по мярка. Сега точно покрай намаленията има страхотни неща на добри цени, обаче пак се чудим дали пък не е рано да го взимаме. Вие приблизително колко време преди сватбите взехте костюмите?
Активен
me4enceto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215



Моят сватбен албум

« Отговор #427 -: август 26, 2009, 10:12:48 »

SU_TO, преценете колко мислите, че може да напълнее - ние днес ни предстои да си вземем вече коригираният костюм - т.е. 8 м и половина преди сватбата, но той моя не качва, така че го нямахме този проблем при него - но аз много варирам в килограмите и моята рокля я взехме с 1 размер по-голяма и месец преди сватбата ще я свия - може и вие така да постъпите - панталона една идея по-широк, сакто - така или иначе си е един и същи номер - според раменете, ризата пък - нали по врата се мери - така, че просто оставете панталона малко по-широк и се възползвайте от намалянията  good
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #428 -: август 26, 2009, 10:19:46 »

Мда, това е добра идея. Моето мило засега също не качва килца, ама знам ли, иде зима и... Хъм, но наистина това с панталона може да стане. Ще го замъкна да премерим някой с едно номерче по - голям, да видим как ще стои. А това за саката изобщо не го знаех, мислех, че като е по - голям панталонът и сакото е по - голямо...тоест, че размерите им зависят един от друг. Благодаря за съвета!   give_rose
Активен
anabella
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 99



Моят сватбен албум

« Отговор #429 -: август 26, 2009, 21:38:53 »

Момичета, колко време предварително ще вземете костюма си зависи само и единствено от вас, т.е. от вашите половинки. По принцип е по-хубаво да се търси от по-рано. Но пък ние сме обратния пример - започнахме да организираме сватбата 3,5 месеца преди датата. Роклята я поръчах на 8 август, костюмът на 20, а днес го взех с подгънат панталон. Сами виждате колко време остава до сватбата.

Иначе моят мъж тотално и категорично се отцепи от зеления основен цвят и костюмът му е тъмносин, доста е тъмен, но все пак син. Какво да ги правиш, мъже....
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #430 -: август 27, 2009, 07:39:33 »

Хихихи, ако оставех това да зависи от милото, ще си остане без костюм. Като кажа, че трябва да идем да премери и да обиколим, сдобива един умолителен, окаян и жален вид с въпроса, ама то, не може ли да вземеш един от панталоните ми и по него да мериш? Та сигурно направо няма и да купи, та камо ли по - рано, хихик.

А дали ще е тъмносин или не, важното е, че милото ти си го е харесал и ще се чувства добре и удобно с него. И още по - важното, вече ти е отпаднала тази грижа.  Wink Нека си го носи в Деня със здраве, добро настроение и късмет!  good
Активен
anabella
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 99



Моят сватбен албум

« Отговор #431 -: август 27, 2009, 21:10:56 »

а, живи и здрави да са ни мъжете. И с дънки да дойде, няма да го върна smile
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #432 -: август 29, 2009, 18:10:10 »

моят мъж си взе костюма около 1 месец пред сватбата, взе и риза;

после реши, че ще е с друга риза, елек и фишу;

на снимките в каталога всичките бяха много хубави, но аз въпреки това бях скептична;

обаче останах приятно изненадана...наистина, елек и фишу...придава елегантсност, особено като се махне сакото...
Активен
dezmand
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 185



Моят сватбен албум

« Отговор #433 -: август 31, 2009, 00:34:29 »

Момичета, аз започвам да се стресирам вече  cray моят мъж още не си е избрал нищо.И двамата с баща ми нямат нито костюми нито обувки абе нищо .Само чувам да не се притеснявам , че всичко ще е наред и като му дойде времето за 1-2 часа ще са готови.Как да не се притеснявам като до сватбата остава по-малко от месец  bad
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #434 -: август 31, 2009, 06:56:08 »

dezmand, не се притеснявай, мъжете са си такива. Миналата година брат ми беше шафер на свой приятел и днес има време, утре има време накрая ми звъни в петък "Ало, сестра ми, айде да ме водиш за костюм и обувки, че утре е сватбата, а не знам магазините....ъъъъ, ще ми трябва и букет и картичка за парите." Аз...  crazy  Oh my ...  crazy. Обаче се яхнахме на транспорта и до вечерта беше спретнат с костюм, обувки, риза, врътовръзка и всички подробности и то на добра цена. Не им се стряскай.  good
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines