Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 09:27:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбено облекло за младоженеца - 2 част  (Прочетена 269614 пъти)
 
♥_Veni_♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584


Г-жа Ангелова


Моят сватбен албум

« Отговор #405 -: август 01, 2009, 20:50:03 »

Ето го и на милото костюма
Браво страхотен избор, стой ми чудесно  Bravo,а ма само как се наперил  judges само хубави моменти с костюма да имате!!!
Активен
Anne
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 73


Вече Боянови!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #406 -: август 02, 2009, 08:14:50 »

    Така и аз да се похваля вчера облякохме и младоженеца.....това, че лесно избирали май не се отнася за мойта половинка... laugh, но в крайна сметка целта изпълнена облеклото е факт.
 Костюма е сив графит, лек сатенен блясък, с елече , фишу.... и естествено панталон и сако Wink Освен това избрахме и риза и колан и обувки....ами направо го спретнахме и това всичкото от Сватбения салон в Младост. Снимка ще пусна по-късно в галерията...Но все пак държа да отбележа, че съм приятно изненадана, че има такива магазини където продавачките те обслужват така добре, а и да добавя, че се наложиха леки корекции на панталона...и естествено скъсяване, даже копчето на ризата ни го преместиха, защото на младоженеца му малко стискало.... pardon и пари не ни взеха допълнително и стана за не повече от 30 мин. и аз сега съм супер доволна, че поредното нещо е изпълнено от списъка с приготовления,,, Bravo
« Последна редакция: август 02, 2009, 08:17:27 от Anne » Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #407 -: август 04, 2009, 12:21:13 »

 Bravo Anne, това обикаляне с мъжете е голям проблем tease, добре, че е отпаднал още един ангажимент от списъка. Милото хареса един костюм, но беше 800 и нещо лева, нова колекция и се отказа. Найстина там са много експедитивни, гравираха ни чашите за 5 мин, щях да паднна. Ще чакаме да качиш снимки Wink
Активен
emili85
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 452



Моят сватбен албум

« Отговор #408 -: август 07, 2009, 14:18:40 »

Ето как беше облечен милото . Нашата сватба беше не чак толкова официална и след това и аз и той ще можем да си носим пак дрехите. А и в тая жега с ленено панталонче е най-добре
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #409 -: август 09, 2009, 16:28:10 »

Момичета да ви се похваля, че и мойто Мило вече си има облекло. Много съм доволна като го видях и  Oh my ...  дето се вика се влюбих отново 1tongue
« Последна редакция: август 09, 2009, 16:33:43 от bergeria » Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #410 -: август 09, 2009, 16:46:00 »

bergeria , аз принципно не харесвам такива костюми, но във вашия случай просто ми останаха очите  good Много освежаващо сте го измислили с това "цветно петно" в облеклото на младоженеца - червената риза  и подходящата вратовръзка. Това вече е съвсем друго нещо, отколкото ако беше с риза в някой "убит" цвят.  Bravo за избора и с бутониерката в същия цвят нещата просто заспиват  judges
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #411 -: август 09, 2009, 16:57:12 »

Честито bergeria  Bravo
Айде и аз да покажа костюма на моето мило  girl_wink


* 05.JPG (21.4 KB, 252x448 - видяно 562 пъти.)
Активен
merilen
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 745



Моят сватбен албум

« Отговор #412 -: август 09, 2009, 20:25:49 »

Не съм писала досега в тази темичка, но и моят младоженец вече си има костюм - черен от пресована вълна от Andrews в София, намален от 340 на 150 лв smile страхотно намаление. А пък 3 ризи са 50 лв smile така че тези дни е ред на ризите за младоженеца и шафера smile
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #413 -: август 09, 2009, 22:48:19 »

 Bravo merilen , това е любимата ми марка костюми и какво намаление. Честито, а младоженеца с здраве да си носи костюма yahoo
Активен
Anne
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 73


Вече Боянови!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #414 -: август 13, 2009, 09:41:50 »

Честито bergeria  Bravo
Айде и аз да покажа костюма на моето мило  girl_wink

  Браво на всички ви, как добре сте стегнали "мъжлетата си ", ама дето каза бъдещата ми свекърва "младоженецът трябва да изглежда толкова добре, че да подхожда на булката..." laugh
Активен
Poli_85
Ентусиаст
**
Публикации: 61


Моят сватбен албум

« Отговор #415 -: август 13, 2009, 12:19:00 »

Здравейте и от мен.Аз имам много много време до сватбата,но много искам моя човек д ареши с какъв цвят иска да е.Той е много притенциозен и е решил че ще е в снежно бял костюм с цвят на ризата - и той незнае.Иска да е нещо от типа-бронз,екрю или шампанско.Но тези цветове са прекалено различни.А искам вече да се ориентирам кам някой цвят за да си понапазарувам малко по малко някои дреболии.А той ще реши маи последният момент.Помагаите.Как да се справям с това?Не искам всичко да направя в бяло и бронз а той да реши че иска екрю  tazran
Активен
Anne
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 73


Вече Боянови!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #416 -: август 14, 2009, 13:38:40 »

Спокойно  Poli_85, това с мъжете винаги е така....винаги правят всичко в последният момент pardon или поне при моя е така....и той така за тези цветове се беше насочил...в крайна сметка...определящо за всичко беше ресторантът ....тъй или иначе първо той се избира, а всичко останало е след него, в смисъл според него се избира цвета за украсата...а от там и цветовото съчетание на булката и младоженеца.... Curtsey, а и не е лошо уш случайно да го накараш да пробва някой от тези цветове костюми по- рано, че то едно е да искаш, друго е да ти отива...хайде пусни женския си чар и всичко ще е ОК good
Активен
Poli_85
Ентусиаст
**
Публикации: 61


Моят сватбен албум

« Отговор #417 -: август 14, 2009, 14:04:08 »

Оф вчера мило и искренно си говорихме и той каза че иска да се види в сребриста риза или бронзова. yahoo Имам всеп ориентировка.Удобно е за моите намерения  :girl_wink:Аз искам украса с бели цветя и мн зеленина и ще успея да съчетая това маи със сребристото или бронзовото  pleasantry Ще ходим на проби май още от сега  yahoo
Активен
me4enceto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215



Моят сватбен албум

« Отговор #418 -: август 18, 2009, 10:22:28 »

Ох момичетаа, ние също имаме лек спор относно облеклото му. Молята рокля е шампанско+бордо, той иска да е със светъл костюм, не бял, не светло бежаво, не много мляко с малко нес кафе, ами и аз незнам точно какво иска!!!!! Аз си мислех, че светъл костюм ще седи добре с бордо риза и светла вратовъзка, но неговото семейство лекинко се намеси и сега казаха, че трябва да е със светла риза и тъмна вратовръзка и тъмни ръкавели (под тъмни разбирам бордото). sad много ми е тъпо, щото си мисля, че той ще се изгуби във цялото това светло - а той ми е един светличак sad Гледам, че Андриус имат големи намаления и грам нямам против да похарчим по-малко пари, отколкото повече в последния момент - при него няма проблем с килограмите, защото от 4 г почти не е мръднал - само около 1 кг Wink т.е. няма опастност като при нас след известно време да не се побере.
Дайте идея какво да правя - не ми се види война, но не ми се иска и да е блед на сватбата sad Той категорично каза, че няма да е с тъмен костюм sad
Помагайте!!!
Активен
merilen
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 745



Моят сватбен албум

« Отговор #419 -: август 18, 2009, 11:07:03 »

me4enceto, наистина една от най-често срещаните комбинации е светлобежов костюм с риза бордо и вратовръзка в бордо и шампанско, дори онзи ден точно такава комбинация видях в един магазин и страшно много ми хареса. А за твоя човек щом е светличък, трябва да има нещо бордо по него иначе ще се слива с теб и ще като едно голямо светло петно. Опитай се да го убедиш да съчетаете тоалетите си - все пак сте булак и младоженец и ще сте заедно през цялото време и трябва да сте в един стил.
КОгато тръгнете да избирате, посъветвайте се с продавачките - обикновено мъжете ни не зачитата нашето мнение, но когато трети човек си каже мнението, повече се вслушват.
И моят господин се дърпаше относно ризата и вратовръзката, но накрая стигнахме до консенсус. Е при нас хубавото беше, че нямаше вмешателство на родителските тела и ние сами решавахме кое е най-подходящо за нас. Все пак това е нашият ден и ние трябва да се чувстваме добре и и преди всичко ние да се харесваме как изглеждаме.

Що се отнася до Andrews - от ризите почти всичко е обрано - ние така и не намерихме бледолилава риза с дълъг ръкав за шафера размер 41-42 sad
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines