Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 19:35:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбено облекло за младоженеца - 2 част  (Прочетена 269628 пъти)
 
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: юли 03, 2008, 21:42:35 »

още една


* zaforum.jpg (58.94 KB, 600x420 - видяно 558 пъти.)
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: юли 03, 2008, 21:48:34 »

Марианка, много хубав костюм. Тези нашите мъже много бързи. Не може да ги снима човек  tease Но на сватбата няма да им се размине.
Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: юли 03, 2008, 21:55:04 »

хеххех, да мила, тогава ще ги наснимат едно хубавко Wink
Активен
__MIMA__
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 66



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: юли 07, 2008, 09:55:00 »

Ето още един готов младоженец  yahoo
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: юли 07, 2008, 10:37:29 »

И ние сме готови със сватбеното облекло на младоженеца. В събота си взе не 1, а 3 костюма и каза, че който му хареса в деня на сватбата него ще облече пък останалите ще си ги носи тъй като така или иначе в ежедневието постоянно е с костюми. Ризата ще е бяла, а пък от магазина от който взехме костюмите ни подариха 2 вратовръзки с червено, черни елементи. Аз много исках вратовръзката да е с нещо розовичко или виолетово заради букета ми, но това си хареса. И обувките му вече са налице!
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: юли 08, 2008, 12:21:26 »

Хайде и ние сме готови вече с костюма - взехме го по-спортен, от варен памук, ризата е оранжева smile, но понеже костюмът е светъл и милото е доста бяло, решихме, че ще е хубаво да има едно "цветно петно" във визията му да не "пребледнее" съвсем lol и се чудихме между зелено, жълто и оранжево и накрая решихме оранжево, нещо подобно като ризата на половинката на Дафни.

За вратовръзка много се чудихме (бяхме решили в жегата да няма), аз харесах една много сладка, адски се вързваше с оранжевата риза и имах идея да е с небрежен възел, в смисъл не до горе, ох не знам как да го обясня, а после като свали сакото да я махне, защото ризата е с къс ръкав, а честно казано къс ръкав и вратовръзка без сако отгоре не ми се вързват много.

Скоро ще пусна снимки, надявам се. smile

Сега обаче имаме друг проблем - решихме да му вземем допълнителна риза, защото в жегата, може да реши да се преоблича след 2-та част на сватбата (макар че в ресторанта няма баня, за да има смисъл от преобличането lol ), но както и да е. Аз искам да е с друг цвят, за какво са му 2 еднакви ризи после, идеята е да може да си ги носи (разсъждавам от практична гледна точка), така и така ходи с ризи на работа, ама той като се запъна и каза - не, било смешно - половината сватба с един цвят риза, а другата - с друг и не можах да го убедя, но така или иначе не е лошо да има резервна риза.
Активен
desy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 78



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: юли 08, 2008, 13:11:44 »

ние мислим да шием този модел, защото не можем да намерим нищо подобно. Само се чудим за цвета - дали да е такъв или нещо друго


* brown_wedding_suit.jpg (59.96 KB, 510x680 - видяно 617 пъти.)
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #37 -: юли 08, 2008, 18:32:42 »

ние мислим да шием този модел, защото не можем да намерим нищо подобно. Само се чудим за цвета - дали да е такъв или нещо друго


Вчера прочетох в едно сватбено списание, че кафявото и бежавото са модерните цветове при мъжките костюми през 2008, ако това ще ви помогне да вземете решение.

Костюма, който сте избрали е супер, дано и ви го ушият както трябва.
Активен
Оля
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 255


сем. Желеви


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: юли 08, 2008, 18:37:27 »

 Здравейте момичета!!!! Ние все още не сме купили костюма на Ники, но сме се ориентирали също като Миз каприз и ММарияна, към нещо светличко. Даже бях хвърлила око на същия като на Миз каприз danceg.
 По въпроса с втората риза, мисля че наистина е по-добре да са еднакви.
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #39 -: юли 08, 2008, 18:50:09 »

Здравейте момичета!!!! Ние все още не сме купили костюма на Ники, но сме се ориентирали също като Миз каприз и ММарияна, към нещо светличко. Даже бях хвърлила око на същия като на Миз каприз danceg.
 По въпроса с втората риза, мисля че наистина е по-добре да са еднакви.

втора риза????
Не го бях чувала, я ме светлете по въпроса.

Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: юли 08, 2008, 19:24:41 »

ние мислим да шием този модел, защото не можем да намерим нищо подобно. Само се чудим за цвета - дали да е такъв или нещо друго


Страхотен е костюма! И аз не можах да намеря такъв... nea nea Като питам за жилетка към костюма ме гледат като изтребител.
Активен
Оля
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 255


сем. Желеви


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: юли 08, 2008, 19:45:18 »

KlaraFina, по време на лятните сватби, младоженците са в доста неизгодна позиция, защото са със сака. И от тук, докато стане време да се свали сакото, ризата вече е мокра. Доста честа практика е да се взима "резервна" риза.
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: юли 09, 2008, 08:17:18 »

KlaraFina, по време на лятните сватби, младоженците са в доста неизгодна позиция, защото са със сака. И от тук, докато стане време да се свали сакото, ризата вече е мокра. Доста честа практика е да се взима "резервна" риза.

Именно, това ни е идеята и на нас. Все пак, в един момент ще свали сакото, а пък лятото си е лято, жегите са си големички и не е лошо да има вариант за преобличане, вместо да продължава с мокра риза.
Активен
Valentinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 901



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: юли 09, 2008, 08:45:44 »

ние мислим да шием този модел, защото не можем да намерим нищо подобно. Само се чудим за цвета - дали да е такъв или нещо друго

страхотен е модела good много ми харесава. На нас ни се наложи да шием жилетката, фишуто и кърпичката... girl_wink
Активен
hellen
Ентусиаст
**
Публикации: 143



« Отговор #44 -: юли 10, 2008, 08:32:31 »

И аз съм с две ръце за втора риза ако сватбата е през лятото good И ние ще купим две, само че в крайна сметка май решихме че ще са различни, така ще е по интересно smile
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines