Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 19:20:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбено облекло за младоженеца - 2 част  (Прочетена 267769 пъти)
 
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« -: юни 19, 2008, 08:41:20 »

Сватбено облекло за младоженеца
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: юни 20, 2008, 12:36:09 »

Я кажете колко по-рано купувахте костюма на младоженеца? Ние имаме 3 месеца и ми се струва малко рано още.
Активен
hristi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 512


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: юни 20, 2008, 12:46:25 »

мила ние го взехме миналата седмица костюма а имаме месец до сватбата.............
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: юни 20, 2008, 12:50:24 »

И аз си мисля, че месец по-рано е добре. Моят мъж бъдещ се е заел да слабее - и то със много завидни темпове - та да не се окаже после, че му падат панталоните на големия ден. blum
Активен
didda
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 749


Щастлива мама на бебе Макс - сладурана!


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: юни 20, 2008, 13:10:17 »

Ние умишлено оставихме за последния момент - т.е. преди 10-ина дни го взехме, понеже моят бъдещ съпруг взе да напълнява прогресивно последните месеци  Torte Но все пак бяхме харесали костюма 2 месеца предварително, просто беше въпрос на размер вече ....  chee
Активен
ani4ka1710
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 871


Никога не е късно да постъпиш правилно!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: юни 25, 2008, 08:21:18 »

и ние вече може да се похвалим с костюм, много се радвам че се справихме бързо, взехме го от шоу рума на Сантинели тук в Пловдив, стои му като на манекенче  girl_wink , направо сладурска работа, той мери мери и аз ами... nea , но накрая като го сложи този и викам няма начин това ще е. Костюма не е черен, а сив / да ви кажа първоначално не исках сиво защото ми стоеше безлично, но просто като го сложи така му пасна че.... heart
Активен
didda
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 749


Щастлива мама на бебе Макс - сладурана!


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: юни 25, 2008, 08:50:14 »

Аничка, браво за сивия костюм  Bravo  good
А снимка успя ли да му направиш?
Активен
ani4ka1710
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 871


Никога не е късно да постъпиш правилно!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: юни 25, 2008, 09:21:30 »

Не съм още но при първа възможност ще го направя, купихме и риза, сега остава вратовръзка, колан и обувки, мислим вратовръзката да е от тънките модели но ще видим, инъче костюма е втален модел и панталона се стеснява надолу, абе така като го обясна не звучи супер, обаче на него му стои супер.
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: юни 25, 2008, 10:07:24 »

Здравейте и от мен! Милото сега ми звънна да каже, че си е харесал костюм във Враца, обикаля там с майка си и брат си! Каза, че  е по-светло черен с кафеникави райета и екрю риза, на мен ми звучи супер, като се има вредвид,че моята рокля е екрю с капучино. Бил шит за износ към италия и струва 180 лв. Звучи ми дибре, сега пак щел да го пробва и да реши!!! Нямам търпение да си го видя:) А и аз за вратовръзката още не знам каква да е !!Успех и на вас!
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: юни 25, 2008, 15:05:01 »

Vnily честито за костюма  и да го снимаш за да го покажеш чу ли задоволи любопитството ни give_rose give_rose
Ето и аз да си покажа моя младоженец с костюма  blush хайде момичета нещо не показвате костюмите на вашите половинки  Girl_hide
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: юни 25, 2008, 15:17:00 »

Моят младоженец още нищо не си е избрал, но пък не знам с какво би впечатлил роднини и приятели при условие, че всеки ден ходи с костюми на работа. Даже се шегуваме, че бърка в гардероба вади първия костюм и го облича за сватбата sarcastic funnytooth Не знам дали в такъв случай е удачно примерно да е само с риза, фишу и елече или нещо такова различно от костюм, въпреки, че няма да е толкова официално, но пък ще се отличава от ежедневното му "работно" облекло. По "Пиротска" гледах разни комбинации на ризи с вратовръзки /от тези широки и къси/ в комплект и много ми харесаха.
Активен
mileto_stoianova
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 82



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: юни 25, 2008, 15:24:52 »

Милото ще е с костюм на Парушев.Влязохме в техен магазин посочихме модела,извадиха номер като за него,облече го и той направо му "заспа" smile.Макар че за нас не е необичайно това де,защото много често купуваме костюми на Парушев,тъй като на милото също му се налага да ходи на работа в костюм.
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: юни 25, 2008, 15:34:59 »

И на моето мило костюма  еот Парушев, само дето е с някакви кафеникави и отделно сивкави райета, ще го видя в петък!
Дафни, на мен облеклото на твоето мило ми е фаворит, но моят е много слабичък и на цвета на кожата му отива черно повече! Браво мацки, и мъжете ни ще са убийствени на сватбите ни danceg
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: юни 28, 2008, 20:30:00 »

Днес обикаляхме и ние. Това е единият костюм дето ни кареса.  good Обаче си имаме проблем - отидохме до Агресия и там намерихме точно това дето му хареса (че и му стои добре) - костюм със сако тип фрак (т.е. с по-дълго сако). Много ми беше хубавичък в тоя костюм - и фишута имаше, и жилетки, всичко  cray и цена - от 1 000 лева нагоре само за сакото и панталона. Жилетка - още 250, риза - 120 (за фишуто не разбрах). То айде - жилетка и риза и от другаде може да купум, ама над 1 000 пари за костюм дето е за една вечер  *crazy*В Денил казаха, че ще го ушият за 880 лв. ама то разликата не е чак толкова голяма. И му харесва... И като знам, че до сега нищо не ми е отказал, чак се чувствам гузна, че сигурно ще трябва да се откажем от скъпият костюм. А този на снимката струва по- малко от 300 лв.  cray cray cray


* P28-06-08_15.14.jpg (73.43 KB, 480x640 - видяно 1395 пъти.)
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #14 -: юни 28, 2008, 21:02:24 »

skylife, не може ли да вземете по-евтиния костюм и да го комбинирате с пасващи си жилетка и фушу. Според мен тези два елемента придават страхотна официялност и тържественост.
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines