Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 06:19:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Къде ще живеете след сватбата?  (Прочетена 72232 пъти)
 
silverarrow
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #15 -: март 31, 2007, 18:06:17 »

Мдаам случай, като нашия нигде няма; той - тук, тя -там, преди сватбата, той-тук, тя -там сле сватбата.  Плачещо момиче
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: март 31, 2007, 18:20:35 »

Ние в момента си живеем двамцата само в  апартамента на нашите и чакаме родителите на милото да се изнесат от техния апартамент, който остава за него и ще се местим там, но това може би ще стане края на тази година......охоо то не останало yahoo

Не пишете само с главни букви!
« Последна редакция: април 02, 2007, 11:59:02 от maria_lakova » Активен
Smurfieta
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 210



« Отговор #17 -: април 02, 2007, 12:30:13 »

Ние сме на квартира от почти година. Преди това живяхме 3 г. с техните, но накрая вече беше почти невъзможно, напрежението нарастна много, защото две поколения под един покрив...не става.
След като се изнесохме се разбираме много добре с техните  drinks
Мечтаем си за собствено жилище, но на този етап е направо невъзможно  cray Така че и след сватбата пак ще сме на квартира.
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: април 02, 2007, 15:00:28 »

Ние пък сега живеем в къщата на родителите на моето момче,но сега всички правим планове за построяването на нова къща!!!Така след сватбата най-веротно ще се започне нещо,но същинския строеж ще започне догодина! :girlsigh:Така всеки ще си има собствено кътче!С нетърпение чакам този момент!
Активен
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« Отговор #19 -: април 02, 2007, 15:27:24 »

Имахме възможност да останем да живеем в апартамента на техните, които го прехвърлиха на името на съпруга ми. Но понеже сме ЗА къщата и двамата  pleasantry баща ми беше направил една престройка към нашата вила и сме там. Зеленина, спокойствие, свобода. Всичко необходимо да израстне едно малко съкровище  LOVING
А и помощта на родителите е много важна ...
Просто не знам как може някой да твърди, че в тези панелни кутийки му е по-хубаво!
Относно поддръжката - ако не цапа никой не е никакъв проблем  blum
Но не можеш да сравниш живота в къща сред природата с мръсните входове, съобразяването със съседи - кой ти думка отгоре, кой надул музиката, кой не спира да вдига скандали  huhhuh.gif УЖАС  pleasantry
Та ... това е мое мнение де  good
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: април 03, 2007, 16:22:15 »

Ние никога не сме живели и не смятаме да живеем нито с техните нито с нашите.Живеем на квартира и то далече от едните и другите.Техните са в Смолян нашите в Плевен а ние живеем на квартира в Варна.Ама много мечтаем да живеем в собствено жилище.Дано това някой ден да стане.
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: април 03, 2007, 16:49:33 »

Ние никога не сме живели и не смятаме да живеем нито с техните нито с нашите.Живеем на квартира и то далече от едните и другите.Техните са в Смолян нашите в Плевен а ние живеем на квартира в Варна.Ама много мечтаем да живеем в собствено жилище.Дано това някой ден да стане.
gucci
пожелавам ви един ден и то скоро6ен да си имате собствено семейно гнездо girl_wink
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: април 03, 2007, 20:03:32 »

Ние никога не сме живели и не смятаме да живеем нито с техните нито с нашите.Живеем на квартира и то далече от едните и другите.Техните са в Смолян нашите в Плевен а ние живеем на квартира в Варна.Ама много мечтаем да живеем в собствено жилище.Дано това някой ден да стане.
По-добре сами на квартира отколкото със роднини в палат.Друго си е да сте си само двамата!
А дано скоро да имате собствен дом! good
Активен
Аni
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 580



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: април 03, 2007, 21:41:56 »

Ние никога не сме живели и не смятаме да живеем нито с техните нито с нашите.Живеем на квартира и то далече от едните и другите.Техните са в Смолян нашите в Плевен а ние живеем на квартира в Варна.Ама много мечтаем да живеем в собствено жилище.Дано това някой ден да стане.
При нас нещата стоят по същия начин-родителите и на двама ни живеят в Плевен,ние живеем на квартира във Варна.Ние също силно се надяваме някой ден да си имаме собствено жилище!
Активен
desito07
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: април 04, 2007, 01:14:10 »

Ние с милото май сме големи щастливци, защото си имаме собствено жилище  yahoo yahoo yahoo yahoo!!!Благодарение на студентските бригадки от Англия се включихме в ново строителство и сега живеем в уширена гарсониера във ВТ!!!Е разбира се до преди време и ние бяхме по квартири, ама най-накрая успяхме да се устроим!!Малко ми е напечено в момента, защото освен сватбата се и обзавеждаме, но слава Богу се нанесохме вече и остнаха екстрите около апартамента yahoo yahoo yahoo
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: април 04, 2007, 09:11:34 »

Ние с милото май сме големи щастливци, защото си имаме собствено жилище  yahoo yahoo yahoo yahoo!!!Благодарение на студентските бригадки от Англия се включихме в ново строителство и сега живеем в уширена гарсониера във ВТ!!!Е разбира се до преди време и ние бяхме по квартири, ама най-накрая успяхме да се устроим!!Малко ми е напечено в момента, защото освен сватбата се и обзавеждаме, но слава Богу се нанесохме вече и остнаха екстрите около апартамента yahoo yahoo yahoo

Браво desito07  Bravo Bravo Bravo
Наистина сте щастливци със собствено жилище! Благородно ви завиждам  secret Дано и ние някой ден да можем да си купим   blush
Активен
screwball squirrel
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: април 04, 2007, 10:21:15 »

Ние също не сме живяли с родителите си  pardon. Плановете ни са да живеем още 2 - 3 години на квартира в София, докато завърша, а след това се надявам апартамента ни в Смолян вече да е готов  Blush и обзаведен, за да се преместим там. А когато се прибираме в Смолян временно живеем при майка и татко, но то по-скоро е като на гости  dance
Активен
cvetna
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 68



« Отговор #27 -: април 04, 2007, 13:24:31 »

Не знам още дали ще живеем на квартира в апартамент, или в къщата на милото на село, но едно е ясно: ще си бъдем самички!! Никакви възрастни да ни се бъркат!!  good
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: април 04, 2007, 13:29:58 »

Не знам още дали ще живеем на квартира в апартамент, или в къщата на милото на село, но едно е ясно: ще си бъдем самички!! Никакви възрастни да ни се бъркат!!  good
точно така  Bravo
Активен
Slancho
Ентусиаст
**
Публикации: 81


« Отговор #29 -: април 04, 2007, 13:46:30 »

Ние пък май сме от щастливците, които си имат собствено жилище. Е то верно че е на негово име, но и аз не се натискам Blush. Но пък въпреки че живеем в София а неговите родители са в Ст.Загора, моито в Разград - виждаме неговите кажи-речи през седмица, щото сестра му има дъщеричка и те идват да помагат. И на мен ми става много мъчно за нашите, защото примерно аз не съм ги виждала от Нова година, не че не съм свикнала (преди време бях на хиляди км. от тях huhhuh.gif) ама като знам че вече не ни дели граница и Плачещо момиче. Пък и ...., абе както и да е dirol Blush. Но темата беше къде - ей на ние и сега си живеем отделно, и след подписа също DANCE.
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines