Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 23, 2024, 22:43:24

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Къде ще живеете след сватбата?  (Прочетена 72114 пъти)
 
Vanesa_77
Гост
« -: март 30, 2007, 18:27:00 »

Споделете, дали този проблем ви е решен. За или против сте да живеете под един покрив с нечий родители, собствено жилище, кредит, наследство, под наем?
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: март 30, 2007, 21:31:26 »

Лично аз съм МНОГО, МНОГО против да се живее с родителите на някой от двамата. За мен няма по-лош и неподходящ вариант - лично мнение. Иначе ние с половинката живеем заедно- отделно от родителите- вече от една година и определено е много добре
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #2 -: март 30, 2007, 21:41:26 »

И според мен най-добре е младото семейство да е отделно, ако можете да си го позволите. Ние в момента имаме подготвен апартамент за след сватбата, а по-нататък живот и здраве ще сменим апартамента с къща.
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: март 30, 2007, 21:53:33 »

ох, всичко бих дала да можехме да живеем в апартамент с любимия  cray не ми харесва толкова да съм в къща (сега сме в къща), а цял живот съм живяла в апартамент. Мислех си , че е въпрос на време да свикна да живея в къща, но вече мина една година почти и на мен още ми е тарсене  nea
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #4 -: март 30, 2007, 22:01:21 »

solecito, а защо не ти харесва да живееш в къща?
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: март 30, 2007, 22:06:56 »

А ние пък само знаем че ще сме заедно като си дойде,но как ще се устройваме идея си нямам.Имаме квартира в СЗагора,аз работя близо до Велико Търново,просто незнам къща ли ,апартамент ли нямам идея!
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #6 -: март 30, 2007, 22:10:14 »

Така е, fiibi, важното е да сте заедно--а дали под наем или в собствено жилище, дали в къща или апартамент, за всичко си има време.
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: март 30, 2007, 22:10:38 »

solecito, а защо не ти харесва да живееш в къща?
ами не зная точно  pardon доста ми е по-трудна поддръжката (чистота, подреждане и т.н.) не че не се справям де  blush но все пак  blush blush blush  но определено се чувствам много, много по-добре в апартамент, отколкото в къща  smile
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: март 30, 2007, 22:14:47 »

Така е, fiibi, важното е да сте заедно--а дали под наем или в собствено жилище, дали в къща или апартамент, за всичко си има време.
Е то е ясно че ще го измислим все някак и че сме си самостоятелни,но как точно ще стане незнам.
solecito, а защо не ти харесва да живееш в къща?
ами не зная точно  pardon доста ми е по-трудна поддръжката (чистота, подреждане и т.н.) не че не се справям де  blush но все пак  blush blush blush  но определено се чувствам много, много по-добре в апартамент, отколкото в къща  smile
solecito ако нямате възможност да живеете в апартамент насочи вниманието си към предимствата на къщата ,извлечи ползите и ще се почувстваш по-спокойна.
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #9 -: март 30, 2007, 22:17:25 »

Като си дойде половинката и ще го измислите. Две глави се справят по-добре от една.  girl_wink
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: март 30, 2007, 23:09:08 »

Ние живеем и ще живеем след сватбата в апартамента на майката на милото. Намаме друга възможност за сега.
Всичко бих дала да имаме собствено жилище, но едва ли ще се получи скоро  cray
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: март 30, 2007, 23:12:15 »

Ние живеем и ще живеем след сватбата в апартамента на майката на милото. Намаме друга възможност за сега.
Всичко бих дала да имаме собствено жилище, но едва ли ще се получи скоро  cray
Юле все някой ден ще стане!А и да не стане важното е да умеете да запазите възможно най-дълцо щастието което ви е обгърнало сега!Успех мила good
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: март 31, 2007, 09:29:21 »

а аз толкова си мечтая за една къщичка Curtsey
Активен
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: март 31, 2007, 14:21:44 »

Ние сега живеем при моята майка но неговите родители уж ще се местят от техния апартамент и ще си ходят на село но това се каза един - два пъти и повече никой не отвори дума.Уж казаха че още май месец ще се местят,но ще видим.Така че надявам се да се отделим но ако неможем ще живеем при нашите,поне докато баща ми работи във Велико Търново и не се върне.Искаме да си купим жилище,но е срамота - и двама сме по едно дете и двата апартамента ще останат за нас а и незнаем как ще сме с финансите след някоя година за да теглим ипотечен кредит  а и сега сме с 2 заема -то за какво по-напред Girl_sing Успех момичета
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: март 31, 2007, 16:00:06 »

ние за сега сме на квартира с неговите родители,защото ни излиза по-евтино,тук са много скъпи квартирите,но в момента подготвяме документи да си купим къща,дано стане по-бързо.
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines