Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 18, 2024, 03:21:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Парола  (Прочетена 24808 пъти)
 
maria_hs
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 254



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: май 19, 2009, 07:40:37 »

Получи се  Bravo Много благодаря!!!
Активен
Vily_st
Гост
« Отговор #16 -: май 29, 2009, 12:00:19 »

Здравейте, моля за помощ, преди около година си направих регистрация, която беше активна, но поради ред причини от доста време не съм влизала. Поради тази причина съм си забравил Юзърнейма и паролата. За второто видях от къде мога да го оправя, но за първото така и не се сетих. Има ли възможност да се види как е било?
Активен
ГОСТ
Гост
« Отговор #17 -: август 10, 2009, 16:22:04 »

Здравейте,
не знам дали тук трябва да попитам, но нещо стана с моя профил и сега не мога да вляза с моето потребителско име, непрекъснато ми дава грешен потребител или парола, мислех, че съм си забравила палолата, но я смених и се опитах да вляза пак и не става, сега нито мога да пиша с моето име нито мога да сложа снимки в сватбения ми албум. Преди като влизах във форума от  компютъра влизах автоматично с моя профил, а днес натиснах изход и после като се опитах да вляза вече пишеше гост, а не моето потребителско име и изобщо не мога да вляза вече в профила си. Просто не мога да си обясня къде е грешката. Моля ви помогнете ми, ако някой има представа от къде се е получило това нещо.
Активен
Vily_st
Гост
« Отговор #18 -: септември 10, 2009, 11:30:42 »

Все пак се надявам някой да ми помогне, опитах се да се регистрирам наново, но не ми позволява с e-meil-а ми nea
Активен
maia_svet
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 275



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: ноември 06, 2009, 17:16:59 »

дано да съм оцелила мястото  , запамети ла съм  си паролата на личния компютър , и не си я спомням .
не мога да вляза в галерията си защото ми иска парола ,как мога да я разбера или да я сменя ежентуално.
Активен
karamelche_
Сватбар
***
Публикации: 199



« Отговор #20 -: ноември 28, 2010, 22:00:44 »

здравейте,
аз имам същия проблем - забравих си паролата, а със забравена парола, нещо не се получава. Въвеждам си новата парола, дава ми може да влезете и после на вход - грешна парола или потребителско име..
направих си нова регистрация, обаче си искам старата.. помощ ?
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: декември 02, 2010, 23:37:14 »

Парола се възстановява от http://www.svatbata.bg/lostpassword.html
Активен
karamelche_
Сватбар
***
Публикации: 199



« Отговор #22 -: декември 03, 2010, 14:17:47 »

Добре де.. аз казах, че вече съм го направила това - изпрати ми линк, въведох си новата парола - и  ми изписва - вече може да се логнете... и пак:

Грешни потребителско име или парола! Моля опитайте пак.

Активен
Страници: 1 [2]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines