Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 09:42:34

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Има ли булки от Сливен? - 2 част  (Прочетена 136832 пъти)
 
niksha
Сватбар
***
Публикации: 271



Моят сватбен албум

« Отговор #390 -: ноември 11, 2008, 17:38:24 »

Даниелка честито  Bravo  желая ти леко бременеене и едно здраво и хубаво бебче  give_rose
Активен
bori
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 294


колко е хубаво,когато се усмихваме


Моят сватбен албум

« Отговор #391 -: ноември 16, 2008, 13:52:08 »

 :)Как сте,момичета?
Аз нещо съм болнава-боли ме гърлото,тялото.Не е готина тръпка.Но все пак вчера цял ден ми се пробваше устойчивостта сред болни хора.Дано скоро се оправям.Дано вие да сте по-добре и да сте усмихнати!
Айде да мислим за нова срещичка-другата ли,по-другата ли седмица!Приятен неделен ден!
Активен
niksha
Сватбар
***
Публикации: 271



Моят сватбен албум

« Отговор #392 -: ноември 17, 2008, 18:43:35 »

Момичета помагайте... трябват ми кординати на добър фотограф и видие , и на DJ  .... в крайна сметка се отказахме от оркестъра и сега ще търсим DJ.
Активен
bandidi
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424



Моят сватбен албум

« Отговор #393 -: ноември 18, 2008, 09:47:25 »

Аз от моите бях мн доволна - Митко Бонев и Неделчо. Малко ако върнеш във форума има координати, а и двамата имат сайт.
Момичета, и аз съм болна. Вече цяла седмица ме влачи тази настинка. Дано сте добре! Обличайте се топло и не ходете по студа.
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #394 -: ноември 18, 2008, 09:52:39 »

На нас DJ ни :еше Найден и останахме повече от доволни  good Но честно да ти кажа колкото и да избира човек имам чувството че всеки DJ се представя различно на всяка сватба  pardon иначе няма да има толкова противоречиви мнения pardon
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #395 -: ноември 18, 2008, 09:54:12 »

bandidi ,мила пожелавам ти бързо да се оправяш smile
Активен
bori
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 294


колко е хубаво,когато се усмихваме


Моят сватбен албум

« Отговор #396 -: ноември 18, 2008, 10:03:22 »

 :)Здравейте!
Нашият DJ беше Иван Иванов.Много сме доволни от това как води сватбата ни.Видеооператор ни беше Неделчо Великов.Доволни сме и от неговата работа.На мен лично ми се искаха повече снимки(цифрови) по хода на цялата сватба,но всеки фотограф си има свой стил на работа.Иначе и снимките са добри.Ако искаш координати на лични ще ти напиша телефоните.Не знам обаче дали ще са свободни ,до твоята датичка остана малко време,но все пак е зимен сезон и не е толкова претоварено със сватби!
bandidi,пожелавам ти бързичко да оздравяваш!
Активен
bandidi
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424



Моят сватбен албум

« Отговор #397 -: ноември 19, 2008, 14:16:55 »

Благодаря, момичета. Вече съм по добре. Майче, расте ли бебчето? Мимето какво стана, кога очаква малкото?
Ще се радвам да се срещнем скоро пак на срещичка. Измислила съм да ви предложа едно заведение-не е задимено и на мен ми харесва доста-до банка Пиреос-долу. Така че..може за началото на декември за спретнем нещо:) Боре, къде ти е аптеката в която работиш? Нали в аптека?
Активен
niksha
Сватбар
***
Публикации: 271



Моят сватбен албум

« Отговор #398 -: ноември 19, 2008, 18:48:54 »

Момичета да се похваля че вече си имаме и халки  yahoo . Утре ще ги взимаме. Снимчица ще пусна в галерията. А за срещичка може да си направим и сега не чак декември , че ми се вижда далече а аз вече нямам търпение да се срещнем пак. То не пречи и декември да си спретнем още една  tease
Активен
Mariqnkata
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 106



Моят сватбен албум

« Отговор #399 -: ноември 19, 2008, 20:30:18 »

Привет на всички и от мен  kiss2.
Ники, честито за халките, ще чакаме да ги видим.
А за нова среща аз съм с двете ръце "ЗА". и наистина по удачно би било да е преди празниците, за да може да сме пълен екип yahoo
Здраве и късмет на всички и да знаете че разчитам на вас за помощ  blush . О т рано ме хвана треската   insane а до май месец не зная Eeager
Активен
mimiiordanova
Професор
****
Публикации: 338



Моят сватбен албум

« Отговор #400 -: ноември 19, 2008, 21:57:47 »

Привет, мацки
Ники, момичетата са ти казали за DJ и оператор. За оператор аз препоръчвам Неделчо Великов  good, DJ - Найден.
Диди, чакаме бебчо за коледа. Сега вече съм на тема раждане, пред дилема съм и незнам какво да избера. Доки каза, че мога да си избера как да раждам и аз взех да се замислям за секцио, ама ще видим.
За срещичка каквото решите, аз съм свободна постоянно, така чееее....

Хайде, милички, спокойна вечер от мен  sleeping
Активен
Вили
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 598



Моят сватбен албум

« Отговор #401 -: ноември 20, 2008, 11:42:37 »

На нас Ди Джей ни беше Светльо, а оператор Огнян. Много съм доволна и от двамата, имаме страхотни снимки и филма ни е супер. То, като цяло и оператори и ди джеи за Сливен се спрягат едни и същи имена, така че ти си преценяваш на кой да се спреш. За избор на фотограф можеш да поразгледаш снимките на момичетата и да си избереш така. Успех!  good
Активен
bori
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 294


колко е хубаво,когато се усмихваме


Моят сватбен албум

« Отговор #402 -: ноември 20, 2008, 11:52:10 »

Ники,Вили е права.В крайна сметка,каквото и да си избереш е важното да си усмихната и дано си доволна от избора си.Честито за халките и с удоволствие да си ги носите!
И аз съм "За" срещичка.
Ами Диди наистина работя в аптека зад сладкарница "Шаклиян" в квартал "Българка".Най-добрият вариант е да сте здрави и да се виждаме по-рядко там.Е има и варианта и да си купувате неща за глезене на себе си,разбира се smile
 :)Чао и хубав ден ви пожелавам!
Активен
Вили
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 598



Моят сватбен албум

« Отговор #403 -: ноември 20, 2008, 12:06:44 »

Ние тази вечер тръгваме за Сливен, ако има срещичка тези дни май ще се присъединя, ама така като гледам май няма да ме огрее и този път  sad. Е нищо, на вас ви желая при следващата срещичка весело изкарване и дано се видим някой ден, де.
Миме, малко остана, пожелавам ти за празниците да гушкаш най-прекрасното бебе.
Активен
bori
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 294


колко е хубаво,когато се усмихваме


Моят сватбен албум

« Отговор #404 -: ноември 20, 2008, 12:19:30 »

Защо,Виле?!Дайте да се уговорим за събота например.Пишете,ако вие е удобно,момичета.Съвсем примерно да кажем -16-17ч.Въобще не претендирам да е така.Утре също съм свободна следобеда.Неделята,обаче за жалост-не.Ако измислите-кога и къде,пишете.
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines