Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 11:34:03

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Има ли булки от Сливен? - 2 част  (Прочетена 136867 пъти)
 
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #360 -: октомври 30, 2008, 17:41:14 »

niksha страхотна си Bravo Bravo Bravo точно тази рокля най-много ми допадна smile
страхотно ти стои good честито и за ресторанта-нашата сватба също беше там и останахме страшно доволни от всичко smile
Активен
niksha
Сватбар
***
Публикации: 271



Моят сватбен албум

« Отговор #361 -: октомври 30, 2008, 17:54:03 »

Много ви благодаря момичета за милите думи страхотни сте  blush . Не бях на 100% сигурна дали съм направила правилния избор, но благодарение на вас сега съм не 100% сигурна а 200%. Много много ви благодаря страхотни сте просто всички  heart
Активен
Вили
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 598



Моят сватбен албум

« Отговор #362 -: октомври 30, 2008, 22:33:44 »

И на мен и трите рокли ми харесват много, важното е на теб коя ти е най-много на сърце и в коя се чувстваш най-добре. Иначе и в трите си прекрасна. Ще бъдеш една чудесна булка. От къде ще си купуваш роклята, може и да си писала, ама не съм видяла.
Честито и за ресторанта! То в Сливен няма особено голям избор на ресторанти, в които се правят сватби, така че този е един от най-добрите. Сигурна съм, че ще си изкарате чудесно!
Активен
niksha
Сватбар
***
Публикации: 271



Моят сватбен албум

« Отговор #363 -: октомври 30, 2008, 22:42:39 »

И трите рокли са от Бургас, модели на "Одета" и "Аз и ти" са
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #364 -: ноември 03, 2008, 08:29:25 »

Добро утро,момичета smile Къде се изгубихте всички? Аз пак рано рано се изстрелях от леглото pardon ,закусихме с милото и го изпратих на работа,а аз съм си днес вкъщи smile

Кажете вие как сте,как я карате smile
Активен
bandidi
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424



Моят сватбен албум

« Отговор #365 -: ноември 03, 2008, 09:47:10 »

Добро утро! Отново на работа, пихме кафе с колегата, сега се залавям да поотметна малко. Успешна седмица на всички и след още малко време трябва да започнем да уговаряме новото форумско събиране:) Bravo
Активен
daniela_sl
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 95



Моят сватбен албум

« Отговор #366 -: ноември 03, 2008, 09:54:49 »

Добро утро и от мен ,момичета! И аз така като вас,седнах на компютъра да пусна едно уведомление и набързо проверявам темичката за новости ;)Хайде лека работа на всички Вас и се надявам да присъствам на следващата среща give_rose
Активен
juju24
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #367 -: ноември 04, 2008, 10:47:41 »

Здравейте момичета! Аз съм новичка тук и реших да ви попитам за някои неща. Аз съм от Бургас.Ще ставам кръсница на едни приятели. Сватбата ще е февруари, интересува ме в Сливен къде има магазини за булчински рокли и рокля за мен -кръсницата girl_wink, че в Бургас е много скъпо да разгледаме с булката в Сливен.
 
Активен
bandidi
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424



Моят сватбен албум

« Отговор #368 -: ноември 04, 2008, 19:07:30 »

Здравей Juju. може да поогледаш хубаво и в Бургас, все ще има на прилична цена. В Сливен има по-оригинални рокли до общината срещу книжарница Пингвините. Може да погледнеш и в хотел Сливен, те са на старозагорска фирма, но има хубави понякога. А също има и булчински магазини до пожарната. Успех и дано намерите, това което търсите. Къде ще е сватбата?
Активен
Вили
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 598



Моят сватбен албум

« Отговор #369 -: ноември 04, 2008, 19:16:12 »

И аз мисля, че в магазина до общината роклите са най-прилични, за цени незнам. В другите магазини също има рокли, но лично на мен не ми харесват никак-едни такива тюлени и лускави, но всичко е въпрос на вкус, не ви пречи да разгледате. А доколкото знам цените им са ниски, понеже са от по-масовите видове, тип конфекция, а и не са от кой знае какви материи. Успех в търсенето!  Wink И да пишеш какво сте открили. Но и според мен по-добре първо разгледай в Бургас, не вярвам всички да са скъпи.
Активен
juju24
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #370 -: ноември 05, 2008, 15:55:15 »

Сватбата ще е в Бургас. Гледахме в няколко магазина, започват от 500лева нагоре.
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #371 -: ноември 05, 2008, 16:00:10 »

juju аз си мисля че в Сливен може и да намериш нещо по евтино и в същото време стилно.То не е и много далеч от Бургас така че нищо не ти пречи да минеш за един оглед  smile
Активен
bandidi
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424



Моят сватбен албум

« Отговор #372 -: ноември 05, 2008, 20:31:53 »

Катето, ако влезе във форума искам да я подсетя, че чакаме да гледаме снимки!  leon Lok
Активен
niksha
Сватбар
***
Публикации: 271



Моят сватбен албум

« Отговор #373 -: ноември 06, 2008, 12:55:15 »

Каде се загубихте мили момиченца.... имам нужда от фей помощнички  blush . Имам нужда от всякакви идеи за пеперудена сватба , покани украса и всичко останало като трябва да са в цвят нещо подобно на портокалово. Имам си вече темичка може да пишете направо там... там ще видите и какъв ще е точно цвета на ресторанта и основната му украса..... чакам предложения  give_rose  give_rose
Активен
bandidi
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424



Моят сватбен албум

« Отговор #374 -: ноември 06, 2008, 13:48:05 »

Е, това е. Знаеш какво искаш Bravo
Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines