Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 13:30:06

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Има ли булки от Сливен? - 2 част  (Прочетена 136898 пъти)
 
bandidi
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424



Моят сватбен албум

« Отговор #330 -: октомври 27, 2008, 09:37:55 »

Първо искам да честитя на Катя хубавото събитие give_rose Сигурна съм че всичко е било чудесно и си била най-красивата. Любовта ви да остане винаги жива, подкрепяйте се, обичайте се, не обръщайте внимание на битовизми и вървете в една посока. Приемете искрените ми пожелания за безоблачен брачен живот!  Bravo give_rose
Активен
bori
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 294


колко е хубаво,когато се усмихваме


Моят сватбен албум

« Отговор #331 -: октомври 27, 2008, 09:47:10 »

Здравейте,момичета!
Майче,как си миличка?Скоро не си ни навестявала.Надявам се,че всичко при теб е наред и си много щастлива!
Мимка,ти се радвай и на сливенското слънце винаги,когато го има! ;)Поне имаш повечко време да търкаш тукашните улички autumn
Мариянка,разбира се,че ще помагаме с каквото можем!
Аз не правих този път снимки,не мога да се позная.Друг път вървя нон-стоп с апарата,а този път през цялото време седя в чантата.Исках да се наслаждавам без да мисля за снимане.Иначе с удоволствие щях да ви покажа снимки.Майче,ако не си водила мъжа ти по тоя край(в което се съмнявам),няма да сгрешиш да го направиш!
Активен
bori
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 294


колко е хубаво,когато се усмихваме


Моят сватбен албум

« Отговор #332 -: октомври 27, 2008, 09:58:59 »

 :)Айде едно въпросче,нищо че съм вече минала през периода на подготовката за сватбата.Колко ви струваше гайдаря и за колко време?Търся тука от сума ти време и не мога да намеря кога сме го обсъждали.Въртят ми се тука едни идеи из главицата за изненада на мъжлето.На сватбата пропуснахме гайдата на живо,но никога не е късно ;)Уф,с тия Родопи :girlhide:Ако може да ми дадете инфо,пък аз ще си мисля heart
Усмихнат ден!
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #333 -: октомври 27, 2008, 10:04:01 »

bori  ами аз нещо ме намързява на последък да си призная blush  но иначе съм добре  smile проблемите ми отшумяха и се надявам следващите месеци да минат безпроблемно.Вече не съм така заспала по цял ден и се чувствам много добре smile
Мишо не съм го водила още по тия места но задължително трябва да го направя good
Активен
bandidi
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424



Моят сватбен албум

« Отговор #334 -: октомври 27, 2008, 10:07:57 »

Е, супер, Майчето и тя е с тия сладките календари за бебенца:) Радвам се много! Пожелавам ти безпроблемна, щастлива беменност! Почивка и разходки доколкото позволява времето.  Bravo
Активен
bori
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 294


колко е хубаво,когато се усмихваме


Моят сватбен албум

« Отговор #335 -: октомври 27, 2008, 10:14:40 »

 smile :bravo:Майче,радвам се за теб,че всичко вече е наред!Знаех си аз,като видях,че календарчето си върви напред heart
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #336 -: октомври 27, 2008, 11:12:55 »

Благодаря ви много момичета за топлите думи give_rose
Пожелавам ви и вие един ден  да се похвалите с такива новини smile
Активен
katrin_sl
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 102



Моят сватбен албум

« Отговор #337 -: октомври 27, 2008, 11:22:32 »

Благодаря на всички вас за милите пожелания! Тези дни ще ви разкажа за сватбата, когато остана малко по-свободна. Когато събера снимки - ваши са.
Активен
Вили
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 598



Моят сватбен албум

« Отговор #338 -: октомври 27, 2008, 21:11:46 »

Айде Кате, честито и от мен! Пожелавам ви безоблачен брак, изпълнен само с красиви моменти и много щастие и любов!  weddingday  Flower Flower Flower Айде, чакаме вече да гледаме снимките и разказчето.
Активен
Вили
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 598



Моят сватбен албум

« Отговор #339 -: октомври 27, 2008, 21:20:22 »

Бори, на нас гайда + акордеон ни излязоха 100 лева. По първоначална уговорка уж бяха за 70, ама незнам кво се получило, свекърва ми като ги питала колко да им плаща и изведнъж станали 100, ама така е то по такива събития всеки гледа да излъже, което хич не говори добре, ама си е истина.
Активен
Alannah
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 476



Моят сватбен албум

« Отговор #340 -: октомври 27, 2008, 22:16:37 »

На нас Добри ни взе 90лв. за гайда, акордеон и тъпан. Нямаше уговорка за време, а просто ги наехме за вземането. Ама няма смисъл да питаш нас, най-добре звънни да питаш музиканти. Каквото и да ти кажем, може да не важи, щом не става дума за сватба.
Активен
bori
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 294


колко е хубаво,когато се усмихваме


Моят сватбен албум

« Отговор #341 -: октомври 27, 2008, 23:27:25 »

 :)да момичета благодаря!И аз така мисля.Поне за ориентация.
Активен
katrin_sl
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 102



Моят сватбен албум

« Отговор #342 -: октомври 28, 2008, 17:53:18 »

Мен не бива много да разказвам, но ще се опитам все пак.
Сутринта станах много спокойна и отидох на прическа. Всичко вървеше добре, докато не видях, че е вече 13 часа и трябва да тръгвам след малко. Така започнах да треперя...като лист и повярвайте ми - не беше от студа навън.Както и да е. Прибрах се, дойдоха моите помагачки и започнахме да се обличаме. Приготвихме се и зачакахме младоженеца, който закъсня с половин час и ме изнерви допълнително. Дойдоха с музика (повечето знаете каква е тръпката, когато чуеш онази песен за елата), изкъртиха вратите и тръгнахме към ритуалната зала. За мен вече всичко беше спокойно хубаво и вече се превърнах в госпожа Стойчева. yahoo
Празненството също беше хубаво. Като на сватба - с много хора и веселие. DJ-я  направи страхотно шоу за гостите. Всички бяха много впечатлени.Не минахме и без издънки де. Персонала в "Национал" обърка тортите ни. На кумовете играха с чужда торта, но когато и за нашата започнаха да вадят отново чужда - запалих. beating beating beating Ходих да се разправям с тях, че това не е моята торта, а управителката се мъчеше да ме убеди, че точно тази е моята. Накрая свеки слезе в някакъв склад и видя, че нашите торти си стоят в едни кашончета и никой не ги вижда, че са там. crazy crazy crazy
В карайна сметка оправихме нещата, но надупчихме на хорта кумската торта, за което смятам, че нямаме вина.
Относно снимките - имам малко. но непрофесионални.Може да кача някоя в галерията, а албума ще го правя по-късно.
Активен
Вили
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 598



Моят сватбен албум

« Отговор #343 -: октомври 28, 2008, 18:22:46 »

Е, това с тортите е супер нагло изпълнение. Те какво си мислят тези хора, че не знаете каква торта сте си поръчали ли  Oh my ...? Че и на други младоженци ще скапят настроението beating. Това си е направо безумие. Много ме е яд, че когато чуят, че става въпрос за сватба и всеки гледа да излъже с нещо, ей така да не е назад. Поне от тази гледна точка аз съм супер доволна от нашия ресторант- нямаше такива изцепки, всичко си ни върнаха, алкохол, безалкохолни, мезета, ядки, плодове, тортата, абе дори и да са си взели нещо, поне ние не разбрахме, което за мен е по-важно. За младоженците с малки сватби го препоръчвам с две ръце  good.
Активен
bori
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 294


колко е хубаво,когато се усмихваме


Моят сватбен албум

« Отговор #344 -: октомври 28, 2008, 18:39:37 »

 :)Катрин,радвам се,че сте си изкарали страхотно!Това е най-важното.Никога не минава без дребни изцепки,но важното е те да са само много малка прашинка на фона на доброто настроение.Все пак трябва нещо да не е съвършено,за да е истинско,а и за да има какво да се помни и разказва Wink
Много щастие занапред!
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines