Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 19:34:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Има ли булки от Сливен? - 2 част  (Прочетена 137044 пъти)
 
Alannah
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 476



Моят сватбен албум

« Отговор #315 -: октомври 23, 2008, 19:55:27 »

Срещата беше супер, защото момичетата са супер yahoo! Страшно се радвам, че мога да си имам женска компания и в Сливен Girl_hide! Нямам снимки, но Дидка и Мимето имат. Аз само мога да кажа, че ми беше интересно, забавно и повече от приятно danceg. Поне за мен времето не стигна да поприказвам повечеко с всяка поотделно, но дано да се събираме и занапред tease!
Активен
mimiiordanova
Професор
****
Публикации: 338



Моят сватбен албум

« Отговор #316 -: октомври 23, 2008, 22:06:29 »

Срещата мина чудесно! Момичета наистина сте много готини  good Дано и занапред се събираме!
Качих снимката в галерията (една е само, но другия път повече, нали ще сме и повече хора)
« Последна редакция: октомври 23, 2008, 22:22:16 от mimeto_ » Активен
Вили
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 598



Моят сватбен албум

« Отговор #317 -: октомври 23, 2008, 23:06:16 »

Е, момичета, супер сте! Честно казано, малкичко ви завиждам и ме е яд, че не съм там и аз да се присъединя към вас. Сигурна съм, че сте си прекарали страхотно. Надявам се следващия път да има по-голямо присъствие. А пък и аз може да доведа една бъдеща булка, която като гледам май още не се е престрашила да пише - моята кума.
Активен
bandidi
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424



Моят сватбен албум

« Отговор #318 -: октомври 24, 2008, 08:42:59 »

Много хубаво беше, всички сте големи сладурани. Ще кача снимки и аз. Наистина ми се налагаше да тръгна по-раничко. Толкова бързо мина времето. Хубав ден на всички и пак да се събираме така Bravo yahoo
Активен
bandidi
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424



Моят сватбен албум

« Отговор #319 -: октомври 24, 2008, 17:59:08 »

Има вече снимки в "Моите снимки"  smile
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #320 -: октомври 25, 2008, 13:14:11 »

Благодаря на Alannah и mimeto_  за информацията!  good kiss2
Радвам се за вас момичета, които сте успяли да се видите. Определено ви завиждам благородно за възможността да се запознете лично и да се срещате. Големи сте сладурани.  Bravo
Активен
cvetito
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 53


УСМИХВАЙ СЕ :)))


Моят сватбен албум

« Отговор #321 -: октомври 26, 2008, 00:26:46 »

 cray момичета, за жалост миналата седмица бях много заета и не съм влизала във форума sad и за мое голямо съжалние съм пропуснала срещичката ви cray cray :'(Сигорно е било чудесно.Ще съм много щастлива, ако мога да дойда на следващата среща, която организирате и да се запозная с повечко хора от Сливен :bravo:Понеже от няколко месеца живея в Сливен не познавам никого още. pardon
Лека вечер на всички Wink
Активен
Mariqnkata
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 106



Моят сватбен албум

« Отговор #322 -: октомври 26, 2008, 11:42:46 »

Привет и от мен момичета. Срещата беше страхотна,  определено ме зареди с много положителна енергия. От тогава само хубави неща ми се случват. В петък си получих годежния пръстен  offer и предложение от милото  Love Не мога да му се нарадвам още и съм много щастлива bouncinggirl
Активен
niksha
Сватбар
***
Публикации: 271



Моят сватбен албум

« Отговор #323 -: октомври 26, 2008, 14:54:36 »

kartin_sl честита сватбичка мила... Желая ви дълъг и щастлив семеен живот, и нека любовта ви никога не угасва... пожелавам ви и в скоро време едно малко човече да грейне в дома ви и озари дните ви  give_rose  girl_wink
Активен
niksha
Сватбар
***
Публикации: 271



Моят сватбен албум

« Отговор #324 -: октомври 26, 2008, 15:13:00 »

Забравих да пиша за срещичката... Беше просто страхотни всичките момичета са невероятни и много приятни, искарахме си много хубаво и както каза Alannah  и за мен времето не беше достатъчно. Надявам се скоро пак да си спретнем една срещичка  danceg  и да се овеличи състава  girl_wink
Активен
Alannah
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 476



Моят сватбен албум

« Отговор #325 -: октомври 26, 2008, 19:20:58 »

Катрин, честито yahoo! Много, много любов и разбирателство в семейния живот! Бъдете здрави и безкрайно щастливи! Пожелавам ви много мъничета, които да щъкат около вас blum!
Мариянка, честито за годежния пръстен yahoo! Не се и съмнявам, че си безкрайно щастлива Girl_hide! Пожелавам ти все по-хубави емоции да имаш занапред!
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ СЛИВНАЛИИ (вкл. преселниците като мен и Ники blum)!Относно следващата среща, само кажете кога и съм там good!
« Последна редакция: октомври 26, 2008, 20:21:26 от Alannah » Активен
bori
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 294


колко е хубаво,когато се усмихваме


Моят сватбен албум

« Отговор #326 -: октомври 26, 2008, 19:51:36 »

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ГРАДА НА ВСИЧКИ РОДЕНИ,ЖИВЯЛИ,СЕГА ЖИВЕЕЩИ И ВЪОБЩЕ ОБИЧАЩИ СЛИВЕН!
:bravo:Здравейте,сладурки!Бравоооо на вас!Много се радвам,че сте си изкарали страхотно!Другия път се надявам вече и аз да се присъединя!Бях по-късно до работа,а не исках да обърквам плановете за срещичка.Просто се надявам идеята за следващата такава да е много скоро.Все пак Мимката ще ражда декември живот и здраве,а зимата не е подходящо време да разкарва бебо много много.Значи трябва да се съберем през ноември :)И да се надяваме,че ще се съберем още повече!
Мариянка,ЧЕСТИТО ТИ ПРЪСТЕНЧЕ!Да сте здрави,много щастливи и винаги да чувствате,че сте един за друг,да се радвате на хармонията!
Катрин,честито!Много щастие!Добре дошла в клуба на госпожите!Много мигове на взаимност!Бъдете здрави!И бебенца естествено занапред! give_rose
Наталка,аз ходя при д-р Илиев.За жалост бременността ми приключи рано,но от внимание от негова страна не мога да се оплача.Независимо,че беше в отпуска,веднага се отзова на обаждането ми и ме прегледа възможно най-бързо.Още няколко пъти съм му звъняла и винаги ми е давал инфо.Чувала съм предимно добри отзиви за него.Относно техниката,с която работи(в 3та поликлиника) мисля,че може и да е по-добра.Иначе,доколкото знам ходи и в болницата на Пенков "Хаджи Димитър".Условията там са много добри,мисля,че и техниката е добра,въпреки че като неспециалист в тази област не мога да го кажа на 100%.Все пак всичко е новичко.Като отношение на персонала срещнах много топло такова.Това са моите наблюдения като цяло.Късмет на твоята приятелка!Дано съм била полезна!
Аз се завърнах от малко пътуване през Пловдив и Родопите.Заредих се много с красотите на Широка лъка,Ягодинската пещера(моята слабост),Смолян и още много местенца.Планината е невероятна през есента.Отдъхнах си от зора покрай работа и ремонт,а като чуя и гайдите,които се чуват честичко навсякъде,душичката ми се изпълва!
Хубава и успешна седмичка на всички! heart
« Последна редакция: октомври 26, 2008, 20:30:09 от bori » Активен
mimiiordanova
Професор
****
Публикации: 338



Моят сватбен албум

« Отговор #327 -: октомври 26, 2008, 23:31:08 »

Здравейте, мацки!
Първо да честитя и аз на Катрин. Мила, ЧЕСТИТО! Пожелавам ви да сте много щастливи, бъдете винаги един до друг, подкрепяйте се и се обичайте много! И дай Боже скоро да ни зарадваш тук с новината, че ще ставаш мама! Чакаме снимки и да разказваш за сватбата!
Мариянка, честито и на теб! Пожелавам и на вас много щастие и една хубава сватба!
Бори, вие пак сте си направили страхотна разходка, радвам се, че така от време на време отдъхвате. Ние все нямаме време за такива приятни неща. То сега нямаме, а като се роди бебо пък незнам.
Разбира се, че скоро ще се срещнем пак. Аз иам още малко време, така, че когато кажете ще се видим.

И от мен хубава седмица, момичета!
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #328 -: октомври 27, 2008, 08:29:16 »

Мале колко много новини момичета smile Толкова много ми се иска и аз да мога да ви видя,но уви...не се очертава скоро да си идваме.
Катрин честито мила-желая ви един прекрасен семеен живот изпълнен с много децки смях smile
Мариянка
страхотна новина Bravo като почне подготовката да знаеш че ние сме на среща smile
Бори много се радвам че си си изкарала чудесно smile ако имаш и снимчици давай и ние да се порадваме с тебе.
Една лека и успешна седмичка ви желая smile
Активен
Mariqnkata
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 106



Моят сватбен албум

« Отговор #329 -: октомври 27, 2008, 09:14:23 »

Катрин, честито и от мен. Пожелавам ви безкрай безоблачни дни, изпълнени с любов и разбирателство Good luck!
Момичета, благодаря ви много за пожеланията  Flower. Наистина ще разчитам на помощ от ваша страна когато започна с подготовката. Успешна и щастлива седмица от мен на всички.
Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines