Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 19:21:24

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Има ли булки от Сливен? - 2 част  (Прочетена 136996 пъти)
 
cvetito
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 53


УСМИХВАЙ СЕ :)))


Моят сватбен албум

« Отговор #255 -: октомври 17, 2008, 15:03:42 »

 Bravo благодаря за бързите ви отговори give_rose Всяка една информация ми е от полза и помощ.Още не сме ходили до общината, но смятам да наминем другата седмица, поне както казвате за информация.Мерси отново :girl_wink:От време на време ще ви тормозя с по някое въпросче пак  pardon
Активен
katrin_sl
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 102



Моят сватбен албум

« Отговор #256 -: октомври 17, 2008, 16:56:27 »

Аз току що се прибирам от пробна прическа и грим.  Мисля, че се справиха добре, с изключение на малки корекции в грима. Прическата ми много прилича на тази на Мимето_ и е с един лилиум. Сега ще си облека роклята и ще се видя как ще изглеждам. Качвам снимка в галерията, за да ме видите и да си кажете мнението.
« Последна редакция: октомври 17, 2008, 19:10:24 от katrin_sl » Активен
Дидка
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 450



Моят сватбен албум

« Отговор #257 -: октомври 17, 2008, 17:11:57 »

За общината е още рано,тъй като наши познати искат да правят сватба 2009г. мисля че за май месец беше но не съм много сигурна но са им казали да отидат в началото на 2009г.,а тя е ходила преди две седмици в общината  Wink
Активен
Вили
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 598



Моят сватбен албум

« Отговор #258 -: октомври 17, 2008, 21:01:07 »

Катрин, прическата е страхотна, много добре ти стои. Поздравления за избора  Bravo
А ти воал ще имаш ли в крайна сметка, защото и така стои супер готино и семпло. Аз по принцип хич не исках воал и щях да съм съвсем без, ама нашите като казаха-не, не можело така, кво съм си измисляла, ква такава булка съм щяла да бъда без...И така, стигнахме до компромисния вариант да бъда с воал по официалната част-в ритуалната и църквата и след това да го махна. Едвам дочаках да излезем от църквата, че да го махна  pullpigtails
Активен
katrin_sl
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 102



Моят сватбен албум

« Отговор #259 -: октомври 18, 2008, 09:06:21 »

Вили, няма да бъда с воал. Когато си купувах роклята, пробвах няколко вида воали, но не можах да се възприема. Те и моите хора мислят като твоите, но аз не се впечатлявам особено. Важното е аз да се чувствам добре, а не другите. Това все пак е моят празник.
Активен
bandidi
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424



Моят сватбен албум

« Отговор #260 -: октомври 18, 2008, 11:45:03 »

Катрин, много хубава прическа си избрала-свежо и елегантно.Чудесна булка ще си.  give_rose danceg
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #261 -: октомври 18, 2008, 11:56:12 »

Катрин, много хубава прическа си избрала-свежо и елегантно.Чудесна булка ще си.  give_rose danceg

 Bravo Да супер е прическата! И грима също!  good
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #262 -: октомври 18, 2008, 12:21:26 »

Момичета дайте някакви координати на Сватбена Агенция във Сливен ? Ще съм ви много задължена и благодаря предварително ! Търсих из нета но нищо не намерих !
Активен
bori
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 294


колко е хубаво,когато се усмихваме


Моят сватбен албум

« Отговор #263 -: октомври 18, 2008, 13:35:03 »

 :)Здравейте,мацки!
Някой проговори за срещичка.Аз чак сега влизам във форума.Тези дни бях малко откъсната от нета.Та идеи за срещата?Дано да можем да се засечем повечко хора със свободно време!
Катрин,много хубава прическа!Аз много харесвам прическата да е с естествени цветя.А було и естествени цветя в косата...трябва да е много примерено.Та варианта,който си избрала е много добър.Аз също бях с цветя в косата,но заложих на по-сигурното и не рискувах май месец да съм с естествени.Май имах своите основания,защото бутониерата на младоженеца нещо бързичко оклюма.Не че съм твърдо против булото,дори ми харесва,но реших,че повече ми харесва с цветя.Имаше съвети да си помисля,защото това е единствения ден,в който мога да се видя в було.Но никой не си е натрапвал мнението.Катрин,сигурно лекичко ти потреперва вече под лъжичката,много сладка тръпка :)Спокойни и щастливи дни преди Големия ден!
Цвети,харесай си ресторант,поговори евентуално за дата.Но за гражданското и аз мисля,че е рано.Гледах снимки мисля от "Горски кът" във форума.В едно заведение на Баните също е много хубаво за летни сватби.На Мимето мисля,че беше там.На Alannah е в "Национал" и е хубаво в градината.Нашата беше в "Дева",но вътре.Ориентирай се за обстановката.Има време,но като си движиш нещата от по-рано е по-спокойно.Ние правихме сватба на 3 май,а запазихме ресторанта края на декември,началото на януари,колкото и да ни се смееха,че е рано.После се оказа,че е претоварено,защото е първа събота след Великден.Та така-по-добре да е по-ранко:)
Alannah,Мимка, как са бебоците! :kiss:Ох и на мен така ми се иска,ама всичко с времето си Girl_hide
Наталка,сигурно си много щастлива мама!Повъзстанови ли се вече!Да гушнеш мъника и да го нацелуваш по ръчичките(много са им сладички)
Чао,момичета стига съм ви мъчила да ми четете дългите писания! give_rose
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #264 -: октомври 18, 2008, 13:51:23 »

Наталка,сигурно си много щастлива мама!Повъзстанови ли се вече!Да гушнеш мъника и да го нацелуваш по ръчичките(много са им сладички)

Даа разбира се че съм много щастлива! И не само аз, а и таткото, много е горд!
Аз се чувствам все по-добре, почти не ме боли нищо вече, все едно не съм раждала преди седмица. Само дето чакам да ми паднат шевовете и ще съм като нова!  smile ще я нагушкам и нацелувам малката като се събуди.  good
Активен
bori
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 294


колко е хубаво,когато се усмихваме


Моят сватбен албум

« Отговор #265 -: октомври 18, 2008, 14:23:46 »

 :)Да сте много щастливи и тримата,Наталка и то много!Много се радвам за вас!
Активен
katrin_sl
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 102



Моят сватбен албум

« Отговор #266 -: октомври 18, 2008, 16:03:26 »

Първо искам да честитя малкото съкровище на Наталия.Да е жива и здрава и много да ви радва!
Ами да ви кажа честно, почна да ми потреперва, особено като видях днес две сватби и ..... cray cray cray Незнам как ще се чувствам на моята сватба. Сигурно ще ми се е свило сърчицето на осем.
Активен
Вили
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 598



Моят сватбен албум

« Отговор #267 -: октомври 18, 2008, 17:44:13 »

Nasi, ти какво искаш да ти поеме агенцията, цялата организация на сватбата или само украсата в ресторанта? Защото зависи каква украса искаш да имаш, ако искаш естествени цветя- бутик Мимоза (ама май е доста скъпичко там). На Мимето те и бяха украсявали. От магазин Кристал също правят украси. А на мен ми украсява едно момиче, което също има агенция и не взима никак скъпо. Аз исках украсата ми да е с цветя, обаче естествени, но тя не работи с такива, а пък и после се отказах, защото не ми се даваха 500-600 лева само за цветя, предпочетох за тези пари да взема нещо друго. А пък и украса от изкуствени цветя също не исках, някакси не обичам такива цветя и се спрях на компромисния вариант за балони. Имахме доста балони с хелий по басейна и на масите, разни драперии и тюлове. Само на посрещането ни бяха сложили арка и кордон, обаче ги прибраха, защото духаше страшен вятър и се притесняваха да не ги обърне. По същата причина нямахме и свещички по масите, а по принцип се бяхме разбрали да има, но нямаше как. И бяха наслагали по масите вазички с цветя, като компромисен вариант. Обаче, за наш късмет в 8 часа всичко утихна и сватбата мина прекрасно. Ако искаш ще ти дам координати на лични.
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #268 -: октомври 18, 2008, 19:02:26 »

Nasi, ти какво искаш да ти поеме агенцията, цялата организация на сватбата или само украсата в ресторанта? Защото зависи каква украса искаш да имаш, ако искаш естествени цветя- бутик Мимоза (ама май е доста скъпичко там). На Мимето те и бяха украсявали. От магазин Кристал също правят украси. А на мен ми украсява едно момиче, което също има агенция и не взима никак скъпо. Аз исках украсата ми да е с цветя, обаче естествени, но тя не работи с такива, а пък и после се отказах, защото не ми се даваха 500-600 лева само за цветя, предпочетох за тези пари да взема нещо друго. А пък и украса от изкуствени цветя също не исках, някакси не обичам такива цветя и се спрях на компромисния вариант за балони. Имахме доста балони с хелий по басейна и на масите, разни драперии и тюлове. Само на посрещането ни бяха сложили арка и кордон, обаче ги прибраха, защото духаше страшен вятър и се притесняваха да не ги обърне. По същата причина нямахме и свещички по масите, а по принцип се бяхме разбрали да има, но нямаше как. И бяха наслагали по масите вазички с цветя, като компромисен вариант. Обаче, за наш късмет в 8 часа всичко утихна и сватбата мина прекрасно. Ако искаш ще ти дам координати на лични.
  Трябва ми Агенция за цялостна организация ! Трябва ми за едно момиче което е от Пловдив но сватбата ще е във Сливен ! Прати ми някакви координати на това момиче за украсата и на някоя Агенция ! Ако имат сайт ще е още по добре ! Благодаря ти предварително !
Активен
bori
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 294


колко е хубаво,когато се усмихваме


Моят сватбен албум

« Отговор #269 -: октомври 18, 2008, 19:37:24 »

 :)Аз лично не съм правила много големи украси,но за това което исках се обърнах към една жена от детски парти център "Пипилота" ,намира се на площад"Левски".А за цветя и други украси мога да кажа много хубави неща на жената,която работи в цветарски бутик"Дива" на бул."Панайот Хитов".
 С това мога да помогна.
« Последна редакция: октомври 18, 2008, 19:48:13 от bori » Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines