Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 19:26:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Има ли булки от Сливен? - 2 част  (Прочетена 137007 пъти)
 
bandidi
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424



Моят сватбен албум

« Отговор #240 -: октомври 08, 2008, 22:41:26 »

Katrin не зная към кой да те насоча, защото аз бях почти бе грим. Не съм много по тия неща, но ми харесва как седи на други. Мисля че, ако поразровиш в част 1 на форума имаше препоръки към кой да се обърнеш. Много е хубаво да си булка:))))
Активен
daniela_sl
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 95



Моят сватбен албум

« Отговор #241 -: октомври 09, 2008, 06:42:36 »

Здравейте момичета! Хайде да се включа и аз! Katrin на главната улица зад Фараона, точно до магазин "Баскета" има козметичен салон,там има една гримьорка казва се Ваня,можеш да я попиташ дали има свободни часове!Аз за моята сватба не бях при нея,въпреки че точно от това студио за което говори Vilence горещо ми я препоръчаха. good
Хайде успех в подготовката и ако се сетиш още нещо питай!
Активен
katrin_sl
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 102



Моят сватбен албум

« Отговор #242 -: октомври 09, 2008, 08:57:35 »

Да не би да говорите за "Арт фейс"?Там гримьорката се казва Ваня. Сестра ми я гримираха там за бала и, но са много несериозни относно часовете.  Тя искаше да си направи пробен грим, а я въртяха 1000 пъти. Днес не може, утре не може.Иначе добре я гримираха, но чак в деня на бала.
Активен
bandidi
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424



Моят сватбен албум

« Отговор #243 -: октомври 13, 2008, 10:19:28 »

Добро утро, момичета!  Пожелавам успешна седмица на всички, много любов и късмет!
Активен
katrin_sl
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 102



Моят сватбен албум

« Отговор #244 -: октомври 14, 2008, 15:38:20 »

Момичета, къде се загубихте? Пак замря темичката. Аз съм вече в Сливен и ходя по задачки. Днес поръчах тортата и цветята. С тази торта се видях в чудо. Незнам дали аз говорих на друг език, но жената, която приемаше поръчката ми, много трудно ме разбра, а аз нищо сложно не искам. crazy crazy crazy Утре продължавам с голямото ходене.
Какво стана със срещата ни?
Активен
Alannah
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 476



Моят сватбен албум

« Отговор #245 -: октомври 15, 2008, 09:17:22 »

И аз съм вече в Сливен. Само кажете кога и къде и идвам good!
Активен
cvetito
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 53


УСМИХВАЙ СЕ :)))


Моят сватбен албум

« Отговор #246 -: октомври 15, 2008, 11:59:54 »

 ;)здравейте момичета give_rose Аз може ли да ви потормозя с няколко въпросчета  blush С половинката решихме да направим сватбата юни месец 2009 г. .....та интересува ме колко време преди сватбата трябва да отидем и да си запазим дата? И каде се ходи, ако може да ми кажете точно, че съм малко неорентирана pardon разбрах, че в общината.....Другото ми въпросче е за ресторанта-до колко месеца по-рано да го резервираме? Хем си мисля, че има доста време до юни 2009, но пък се и притеснявам, да не би да закъснея с някой неща и да правя всичко наведнъж в последния момент nea Мерси предварително на всички, прекрасни сте  give_rose
Активен
katrin_sl
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 102



Моят сватбен албум

« Отговор #247 -: октомври 15, 2008, 16:20:07 »

Цвети, понеже ние не живеем в Сливен, запазихме час в общината и ресторанта още края на май, а сватбата е другата седмица. Това прави може би около 5 месеца преди събитието. Ако вие сте си тук в Сливен, може и по-малък период да си оставите. Часът и датата за сватбата се запазват в общината, вратата срещу ритуалната зала.Пък и да попиташ на информация - ще те опътят.
Активен
mimiiordanova
Професор
****
Публикации: 338



Моят сватбен албум

« Отговор #248 -: октомври 15, 2008, 16:41:31 »

cvetito, според мен първо трябва да си изберете ресторант, защото лятото се правят много сватби и "по-добрите" ресторанти бързо ги заемат. Затова по-отдалече си резервирайте ресторанта, оттам вече в ритуалната си набележете някакъв час. По принцип в ритуалната може да е най-рано 3-4 месеца преди сватбата. Там дори и месец преди събитието да си запазите все ще ви вместят някъде. Но за ресторанта си мисля, че в началото на другата година може да запазите, а ако не държите на конкретен ресторант може и по-късно. Малко объркано май го написах, но дано си хванала смисъла  pardon Нашия го запазихме още от февруари, а сватбата беше август и след това се оказа, че веднага след нас са отишли други младоженци, които са искали за нашата дата. Направо извадихме късмет. Но ние си държахме да е в този ресторант. Успех!
Активен
Вили
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 598



Моят сватбен албум

« Отговор #249 -: октомври 15, 2008, 17:10:46 »

И аз да се включа в темата. Ние си запазихме дата последната седмица на март, а сватбата беше август. Първо ходихме да си запазим ресторант, обаче се оказа, че няма свободен час за този ден (имаше само до обяд, което на нас не ни се връзваше никак, понеже сватбата беше вечерна) и сменихме датите в ресторанта. Обаче после пък намерихме друг ресторант и отказахме първия. Абе, голямо обикаляне и хамалогия си е, ама и ние понеже не живеем в Сливен и всичко беше на тагадък, за един ден трябваше всичко да е запазено. Така че, не се притеснявай и ходи да питаш след още някой и друг месец, а пък и ако си избрала ресторант, не се двоуми, ами ходи и запавай по-навреме, защото да не останете в последния момент без. Същото се отнася и за ди джей и фото и т.н.
Активен
bandidi
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424



Моят сватбен албум

« Отговор #250 -: октомври 16, 2008, 08:44:29 »

Цвети, колкото по-рано толкова по-добре, за да си спокойна и за да е ресторанта, който искаш. Аз исках Горски кът, но отдавна беше зает, а запазвахме 4 месеца преди сватбата.
Активен
cvetito
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 53


УСМИХВАЙ СЕ :)))


Моят сватбен албум

« Отговор #251 -: октомври 16, 2008, 12:52:04 »

bandidi, mimeto_, vilence, katrin_sl Благодаря на всички за вниманието и отговорите ви give_rose
Знаех си аз nea.......а милото с някакво велико спокойствие и все ми вика: има тооооолкова много време beating Значи още утре хващам половинката и в общината  beating diablo......И според мен е така, колкото по на време , толкова по-добре! Ех направо сте диамантчета всички give_roseБлагодаря на всички за съветите, ще Ви послушам определено, иначе ако чакам на милото....може чак 2099 година да се оженим beating pleasantry А относно ресторанта, мислех, че се запазва месец-два преди това blush Ще трябва да пообиколим да поразгледаме.
Понеже аз не съм от Сливен и не съм много запозната с Ресторантите, ще ви замоля пак за малко помощ blushАз знам само за :Национал и Дева.За други не зная pardonСмятаме да има около 130 човека на сватбата,ако знаете някои други ресторанти, които да имат толкова места,ще съм благодарна да ми кажете. give_rose.И още едно въпросче: разбрах,че някои ресторанти не приемали други украси, освен тези с които разполагат те, така ли беше при вас?! sad
« Последна редакция: октомври 16, 2008, 12:56:17 от cvetito » Активен
mimiiordanova
Професор
****
Публикации: 338



Моят сватбен албум

« Отговор #252 -: октомври 16, 2008, 16:30:41 »

Според мен за общината е още рано. Като отидеш ще ти кажат да отидеш в началото на другата година. Така си мисля аз.
Активен
Вили
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 598



Моят сватбен албум

« Отговор #253 -: октомври 16, 2008, 19:10:59 »

Може би наистина е малко раничко за общината, но нищо не ви пречи да отидете и да попитате. Те ще ви кажат долу-горе кога да идете, ако действително е рано.
А иначе за ресторантите, зависи много по какъв тип ресторанти си падаш. Но най-масовите са Национал, Дева, ABC (макар, че там е в стил кръчма обстановката вътре) и май други, които да поберат 130 човека не се сещам. Изключвам ресторант Сливен, който по принцип май събира доста хора, но като обстановка е "късен соц", ако мога така да се изразя. А, да забравих и Империа и там събира доста хора. Ние ходихме и там да питаме, ама нещо не ми допадна обстановката с тези персийски килими, но всеки си има различен вкус, може пък на теб да ти хареса. Ами не, че кой знае каква полезна информация дадох, но дано съм била поне малко полезна. Айде и успех в търсенето! good
Активен
bandidi
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424



Моят сватбен албум

« Отговор #254 -: октомври 17, 2008, 12:28:38 »

Национал е хубаво, но в новата зала-долу, в ресторанта на приземния етаж не е много подходящо и не събира много хора. Девата на мен лично ми харесва-светло и просторно е, подходящо за сладка сватба. АБС зимата в никакъв случай. Империята също не ми се нрави. Трябва да пообиколите, за да си харесате, вкусове всякакви. Най-добрия начин да изберете е да видите на място.
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines