Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 23:29:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Има ли булки от Сливен? - 2 част  (Прочетена 137142 пъти)
 
katrin_sl
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 102



Моят сватбен албум

« Отговор #195 -: септември 19, 2008, 13:27:32 »

Мимози, и ние ще имаме много гости от други градове, но съм им подготвила по една нощувка в хотел и така. Малко ми се струва опасно да пътуват хора, които са били на сватба и се предполага, че са на градус. Инче изнесеният ритуак е интересна идея, стига да не е студено навън. Все пак ще се венчаваме през октомври.
Активен
bandidi
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424



Моят сватбен албум

« Отговор #196 -: септември 19, 2008, 13:33:29 »

Катрин, ако още сте избрали хотел, препоръчвам ти военен клуб до Розова градна- 15 лв нощувка, а стаите са чудесни. Това е отстъпката за група. Няма да съжаляваш.
Активен
bori
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 294


колко е хубаво,когато се усмихваме


Моят сватбен албум

« Отговор #197 -: септември 19, 2008, 13:49:34 »

"Кредо" също е хотел с много хубави условия,беше 20лв. на човек(имат апартамент и за него така стоят нещата като цени).За отстъпки не знам дали има за повечко хора.Тези бяха условията началото на май.
Ние не сме поемали хотел(въпреки че не мисля,че е лоша идеята стига да може да си го позволи човек).Сестра ми и някои други гости предпочетоха да отседнат в хотел,въпреки че имаше осигурени места за спане за някои от гостите ни.Нейните думи бяха:"Едно е да поемеш нощувката на 2-4 човека и друго на 40-50.Помисли-ако си на сватба на твоя много близка приятелка,проблем ли ще ти е да отделиш за една вечер парички за нощувка!? crazy"Притесненията ми бяха много големи по този въпрос,но в крайна сметка всеки се съобразява с възможностите си.
Активен
katrin_sl
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 102



Моят сватбен албум

« Отговор #198 -: септември 19, 2008, 14:10:51 »

Благодаря ви, момичета, но тези цени са стая ли са или на човек. Когато си отида в Сливен ще проуча и тези хотели.Приемам още предложения, защото ще ми трябват около 10 стаи и не ми се дават много пари.
Активен
bori
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 294


колко е хубаво,когато се усмихваме


Моят сватбен албум

« Отговор #199 -: септември 19, 2008, 14:32:37 »

 :)Катрин цената за стая е 40лв.(двама човека)Леглата са доста широки и сестра ми спаха с двете близначки там(но те все пак бяха на годинка и половина).За нас като младоженци ни дадоха апартамента на същата цена.
Много ми хареса и в хотел"Тома"-възрожденски стил.Там бяхме по повод на една игра на "радио Витоша"-"Повече българчета за България",която се състоя на 1юни,т.е. края на медения ни месец.Самият стил ни остави със затаен дъх,но това вече е въпрос на вкус.Ще се опитам да кача снимки от хотел"Тома" в раздела"меден месец".Единствения недостатък е,че топлата вода идва малко по-бавно и това може да те поизнерви,но иначе условията са добри.
За "Военния хотел" също съм чувала хубави неща,но милото каза"Абе дай да заложим на сигурно,знам ли в деня дали няма да се наложи да настаняват някои военни и да си създадем проблем."Знам ли дали е бил прав,но ни хареса и в 2та хотела,за които ти пиша.Успех smile Girl_hide
Активен
katrin_sl
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 102



Моят сватбен албум

« Отговор #200 -: септември 19, 2008, 15:05:37 »

Какво ще кажете за игрите на сватбеното тържество в ресторанта? На мен ми се струва интересно. Предложете някакви, ако сте присъствали на такива.
Активен
bori
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 294


колко е хубаво,когато се усмихваме


Моят сватбен албум

« Отговор #201 -: септември 19, 2008, 15:10:34 »

 :)Готино си е и забавно,но да има достатъчно време.Те Ди джеите си знаят доста такива:)Но времето е кът,наистина:)
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #202 -: септември 19, 2008, 15:22:59 »

Хотел "Тома" е наистина много хубав, но е малко по-скъпичък. Миналото лято на нашата сватба понеже нямаше свободни стаи в Национала, където ни беше сватбата и запазихме една стая в Тома за нашите кумове и си спомням, че стаята беше около 80лв. Иначе хотела и ресторанта им са наистина супер!
Активен
bori
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 294


колко е хубаво,когато се усмихваме


Моят сватбен албум

« Отговор #203 -: септември 19, 2008, 18:10:03 »

Наталия,не е останало до финала!Много здраво,красиво и сладко бебенце да гушкаш скоро give_rose :good_luck:И леко да мине всичко!
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #204 -: септември 20, 2008, 11:54:11 »

Благодаря ти bori!  kiss2
Активен
bandidi
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424



Моят сватбен албум

« Отговор #205 -: септември 22, 2008, 17:10:18 »

Наталка, какво хубаво коремче smile Да си жива и здрава и бебока и той! Ее, браво!
Активен
Вили
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 598



Моят сватбен албум

« Отговор #206 -: септември 22, 2008, 22:37:26 »

Да се включа и аз по въпроса за хотелите. Нашите гости, по-голямата част от тях ги бяхме настанили във Военен хотел. Доста по-рано го бяхме резервирали целия и се случи така, че август беше в инвентаризация, обаче си бяха поели ангажимента. Стаите са доста добри, чисти, има климатици навсякъде. Е, по някое време не е имало топла вода, ама не може всичко да е перфектно  pleasantry. За групи от по 15 и повече човека правят намаления по 15 лева на човек, иначе е по 20 лева. Като изключим факта, че понеже моите родители дойдоха два дни по-рано с племенника ми, който е на 6 год. и спаха там, и им взеха 60 лева, което, лично на мен ми беше доста странно защо и детето го таксуваха така, но това да е проблема. Ние бяхме резервирали целия хотел-15 стаи предварително и както разбрах после, те винаги си оставят няколко свободни стаи за разни военни, ако дойдат междувременно. Та така, там не се плаща на стая, а на човек. Иначе и на голф игрището имахме гости, но понеже там стаите в хотелската част са само 6 и не стигаха доникъде, по-голямата част бяха във Военния. На фолф игрището стаите са просто супер, но идва малко по-далечко. Там двойната стая е 50 лева, а спалните са по 45 лв. Ами мисля, че това е, което мога да дам като информация. Катрин, успех в подготовката, почти не остана.
Наталия, на теб леко раждане и много приятни мигове с малкото бебче. beddybye
Активен
katrin_sl
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 102



Моят сватбен албум

« Отговор #207 -: септември 23, 2008, 12:12:10 »

Да, Виле, почти не остана. Както казва моят мъж, вече се вижда на календара. smile Аз си взех вече роклята, а на него купихме страхотен костюм. yahoo yahoo yahoo
Относно хотела се оказа, че главната счетоводителка ми е позната и ще видим какво ще направим по въпроса. Аз за сега съм се насочила към "Горски кът". Стаята е 30 лв, което ме устройва. Ще видим какво ще се реши в последния момент.
Наталия, пожелавам ти леко раждане и скоро да си гушнеш едно здраво и красиво бебенце.
Активен
mimozi
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 6



« Отговор #208 -: септември 23, 2008, 19:14:16 »

Привен на всички Wink. Наталка, честито и от мен.Пожелавам ти леко,безпроблемно и бързо раждане.Нека детенцето ви донесе още повече любов и много да се гордеете с него give_rose Good luck angel
Момичета, някой ползвал ли е услугите на Неделчо и може ли да ми каже  колко взима,защото на мен не ми казва твърда цена.А трябва ли ми пита и за кумовете?Много благодаря предварително.
« Последна редакция: септември 23, 2008, 19:17:13 от mimozi » Активен
mimiiordanova
Професор
****
Публикации: 338



Моят сватбен албум

« Отговор #209 -: септември 23, 2008, 21:13:23 »

mimozi, много от момичетата тук сме ползвали услугите на Неделчо. Аз лично съм много доволна от него. Цена, точна не мога да ти кажа, защото нашата сватба беше преди година и незнам сега колко взима. Цената му е на обработен час и може би затова не ти е казал точно колко ще ти излезе. Но със сигурност няма да те излъже.
А това за кумовете не мога да разбера точно какво имаш предвид - дали да даде диск и за тях или дали да идва да снима в кумовете  pardon По принцип дава два комплекта дискове, а ти си решаваш на кой ще ги дадеш.
Успех  good
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines