Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 01:32:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Има ли булки от Сливен? - 2 част  (Прочетена 137175 пъти)
 
bori
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 294


колко е хубаво,когато се усмихваме


Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: септември 12, 2008, 08:53:37 »

 :)Хоп и аз да се разпиша!Здравейте,момичета!
Виле,наистина позацикли темичката.Но важното е всички да са добре,явно животът си ги върти на пълни обороти.
Даниелка,страхотно е това за вилата,сега ще си имате само ваше гнезденце и ще си го направите,както на вас ви харесва. :bravo:Верно,че докато се стегне и ремонтира всичко е ужас,но после резултатът си заслужава.Успех!
Ние сме в ремонт и е пълен хаос вкъщи.Имам чувството,че няма край.Но не се ядосвам,все пак нали го правим за по-добро.А и отпуската на милото свърши и сега става още по-бавничко всичко.Но се надявам да прережем лентата скоро и да сме доволни от резултата.А то винаги има какво още да пожелае човек,така е докато сме живи:)
И така,сладури-пешете да не се забравяме.А на момичетата,които им предстои това чудо-сватба ще помагаме,с каквото можем.Катрин,докъде стигна,ти как си?
Чао от мен и всичко най-най!
Активен
katrin_sl
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 102



Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: септември 12, 2008, 11:48:12 »

Всеки ден влизам във форума, но то никой не пише в него. smile Виле, след като ми прати лично съобщение и  ме попита как върви подготовката, написах всичко, което съм свършила, но явно никой не го е забелязал. cray така, че ще го напиша пак.
До сега  съм свършила някои неща, но има какво още да се желае. Халките ни са готови, напечатах си поканите, почти съм готова с тейбълките, ресторанта, битовия оркестър, оператора и DJ-я са уговорени. Избрах си и торта, но за нея е още много рано.
Сега заминаваме за Сливен, за да си искаме кръстниците официално.Уж по традициите, но като не си запознат много с тях...незнам какво ще се получи.
Другата седмица ще ми пристигне роклята (да видим и там какво се е получило) и ще купим костюма на милото. Избрах си и чаши. Може би и тях ще купя с роклята.
Ами това е от мен, момичета. Бандиди, къде са снимките? Чакаме ги с нетърпение.
Активен
bori
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 294


колко е хубаво,когато се усмихваме


Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: септември 12, 2008, 12:57:03 »

Катрин,напротив всичко сме прочели.Просто не може само да си налагам аз лично позицията за нещата.Истината за мен не е валидна за друг.Вървиш бавно и славно,доста неща си отметнала.Всичко ще стане супер,вярвам в това.Питай за конкретни неща,които те притесняват и срещаш трудност.Да ти дават идеи момичетата,които сме минали по твоя път.И не се притеснявай за нищо.Всичко засега е много хубаво.И нали видяхме снимка с роклята-приказна ще си! give_rose
Активен
Вили
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 598



Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: септември 12, 2008, 17:07:57 »

Ето, че пак се заформи разговорче. Катрин, радвам се, че напредваш с подготовката, само няма да се притесняваш от нищо  good. Ние като ходихме да каним официалнонашите кумове им бяхме взели едно уиски, бонбони и торта от сладкарница Неделя. И букет за кумата, всъщност.
Утре чакаме и ние майстори, че ще сменяме дограми, да видим кво ще стане. Направо не ми се мисли кво ни чака, всичко плаче за ремонт, аз искам по-голям апартамент, че в тая гарсониера се прескачаме, ама незнам кога и на нашата улица ще грейне слънце  Sunshine. Надявам се да е скоро. Айде пишете кой накъде е, че така ще се изпозабравим.
Активен
bandidi
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424



Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: септември 12, 2008, 18:00:06 »

Здравейте момичета и от мен. Катрин, намери ли играчи за петела и тортата? Пиши ми, ако не си. Моите бяха чудесни и се справиха много добре. Ще ти дам номер. Виж в албума ми ще кача снимки на танцьорите. Даже после поостанаха да изиграят и хорце.
За жалост професионалните снимки още не са ми ги дали, но ще кача сега това, което получих от приятели.
Активен
bandidi
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424



Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: септември 12, 2008, 18:44:42 »

Явно всички сте в ремонт  good Ние още си живеем още на квартира и незная докога. Все вярвам, че ще се устроим някак. Работим по въпроса полека Offtopic В момента качвам снимки, но голяма част от тях не могат, защото са прекалено големи.
Активен
bori
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 294


колко е хубаво,когато се усмихваме


Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: септември 12, 2008, 21:24:35 »

 Bravo,bandidi!Хубава булка,личи си колко сте щастливи!Нека има още много усмивки занапред! give_rose
Не се тревожи за нищо,важното е да сме здрави,всичко друго е толкова нетрайно и преходно.Сигурно много неща ще ни се случат,дано успеем да съхраним огънчето в сърцата си, да сме щастливи с половинките си и да се радваме на дечица:)
Пожелавам ви да си направите някой щастлив ден ваш дом и да му се радвате от сърце.Виле,и на теб пожелавам същотоНие сме в апартамент на родителите на мъжа ми,но те са на село.Та има нужда определено от ремонт,защото не е правен 20 години.И така я караме засега:)А за напред-да сме живи и здрави да видим!  butterfly
« Последна редакция: септември 12, 2008, 21:27:40 от bori » Активен
bandidi
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424



Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: септември 12, 2008, 22:57:00 »

Боре, мерси. И аз все си викам, че всичко ще се подреди, стига да го искаме силно и да се борим за него. А да ви кажа за сватбата доста бях поизтръпнала в началото, защото се оказа, че не сме от 17:00 на съвета, а от 17:30. Но за мое щастие всичко се намести. Позпуснахме и разчупване на пита в ресторанта, но тържеството си тръгна и май на никой не му направи впечатление. Имаше изпълнения, но бях над всичко и бях щастлива. Такова вълнение-толкова много хора-приятели се бяха събрали заради нас. Заразихме всички с емоции. Абе, на мен ми хареса, весело много беше. После бяхме на диско до сутринта. Но в ресторанта си беше специално и се чувствах специално. Прекрасно е да си булка и да обичаш.
Сега успях да кача още снимки. Намерих програма, която намалява размерите на снимките (resizer). Ако някой я иска да ми пише и ще му я пратя. Много е лесна за употреба. Хайде, лека нощ за днес от мен и приятна събота и неделя!
Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: септември 13, 2008, 17:11:01 »

 Bravo много сте красиви и щастливи, искрено се радвам  give_rose и снимките са чудесни, въпреки че не са професионални.
Активен
niksha
Сватбар
***
Публикации: 271



Моят сватбен албум

« Отговор #174 -: септември 16, 2008, 17:05:28 »

Момичета помагайте.... дайте ми идейки за хубав ресторант с капацитет 120 човека някаде. Ние бяхме запазили " Дева " за 6.12.08 , но като ходихме до църквата днес ни казаха че били тогава коледните пости и неможело да се правят венчавки, а пък и ние в четвъртък заминаваме за Гърция и няма да ни има поне месец или два и нямаше да имаме време за организацията на сватбата и така или иначе трябваше да преместим датата. Така че днес вече си запазихме час за църквата  на първата позволена дата след постите или 10 януари  yahoo . Отидохме след това до ресторанта да променим датата и собственичката ни се изцепва " Ама вие въобще имате ли запазена дата, защото не ви помня "  shok  crazy  Oh my ...  . Направо останахме гръмнати а тъкмо носихме пари и да капарираме  SUICIDE . Наистина ни нямаше записани в тетратката  crazy  shok , и сега уш ни записа на някакъв лист защото не била начертала януари месец и после щяла да ни прехвърли, ама не ми се вярва пак. Не и капарирах казах и че към края на октомври месец ще ида да и капарирам  diablo ( за да мога като се върна да погледна за друг ресторант, че много ме разочароваха там ). Затова моля помагайте. Утре ми е последен ден тук и трябва да отида да поразгледам каде какво има. Така ме натовари тази жена преди да замина  girl_impossible  . Съжалявам за дългия пост но съм просто възмотена  girl_impossible ....
Активен
Вили
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 598



Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: септември 16, 2008, 17:18:02 »

Niksha, не се притеснявай, сигурна съм, че всичко ще се уреди. Друг ресторант с по-голям капацитет, за който се сещам е Национал, Империа и другите, които не ти ги препоръчвам са Сливен и там другите от едно време. Айде, дано и другите дадат някоя друга идея, та да можеш да се ориентираш. Маи и ABC е по-голямо, стига да ти харесва такъв тип заведение-механа. На мен лично тази обстановка за сватба не ми харесва, иначе ей така с приятели е ок.
Много кофти се е получло това с управителката на Дева, даже ми е странно, защото ние първо бяхме резервирали ABC, но после се отказахме и отидохме на голф игрището, но и на двете места си записаха датата и тАйде, не се притеснявай, нещата ще си дойдат по местата, ще видиш. Приятно изкарване в Гърция и не мисли много за проблемите тук.  girl_wink
Активен
mimozi
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 6



« Отговор #176 -: септември 16, 2008, 20:26:27 »

Здравейте на всички!Регистрирах се преди 2 дни но си намерих форума предната събота.Много се зарадвах че има с кого да си споделя тревогите.А да ви кажа всички сте страхотни.NIKSHA това наистина си е гадно и бих казала безотговорно.И много силно ме разтревожи,защото ние също ще сме в Дева.А аз нямам време да сменям ресторанти.Моля ви ако някой друг си е правил там сватбата или е ходил на сватба там нека ми каже каквото знае за Дева.Благодаря ,че изчетохте романа ми heart heart heart
Активен
bori
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 294


колко е хубаво,когато се усмихваме


Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: септември 16, 2008, 22:11:54 »

Здравейте,момичета!
Ей,браво,че пак се активизирахте:)
Нашата сватба беше в "Дева".Много стилен ресторант,новичък.Персоналът и храната са много готини.Аз лично имам своите леки забележки за управителката,въпреки че не съм имала големи конфликти с нея.А вероятно и всеки си е прав за себе си.Не искам да си натрапвам мнението,но и по-добре може да се работи с клиенти.Не ми се навлиза в подробности.Просто лично мнение.Според мен "Национал" е едно много добро решение на задачката за избор на ресторант.Не знам как са с цените,но обстановката много ни хареса.Ние се отказахме малко от прибързване.Първият път,когато отидохме,говорихме с управителката на ресторанта.Следващият път,когато бяхме нея я нямаше и един сервитьор ни даде да разгледаме менюто.Стори ни се скъпо.Но вероятно,ако бяхме видели готови примерни менюта за сватби,щяхме да имаме по-добра представа.
Независимо от всичко си останаха хубавите спомени от специалния ден за нас.Пожелавам на бъдещите булки спокойни и приятни дни в подготовка.Все нещо ще е не точно,както на вас ви се иска и ще ви създаде пречки,но важно е да сте щастливи от избора на ЧОВЕКА!Някои от дреболийте ни тревожат прекалено много и забравяме основното:) :good_luck:Стига съм ви тормозила да четете!
« Последна редакция: септември 16, 2008, 22:13:47 от bori » Активен
daniela_sl
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 95



Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: септември 17, 2008, 06:51:08 »

Здравейте Бубки!Да се отчета и аз!В Национал наистина е хубаво,пристрастна съм,защото нашата сватбичка беше там......
колкото до менюто нашето излезе 23лв. на човек,не е толкова скъпо,на лечков куверта започва от 25лв. на горе...
пак зависи кой каква сума е решил да отдели.. .
Активен
bori
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 294


колко е хубаво,когато се усмихваме


Моят сватбен албум

« Отговор #179 -: септември 17, 2008, 08:41:20 »

 :)и аз мисля,че не е скъпо за куверт.Даниелка,наистина ви беше много хубава сватбичката! smile
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines